Skocz do zawartości
dzuli

Co jecie nałogowo???

Polecane posty

Doszłam do wniosku ze przekroczyłam już najwyższy stopień uzależnienia.

poprostu nie jestem w stanie przeżyć jednego dnia bez......

.....pomidora

Moj nałóg trwa już długo...jednak w obsesyjne jedzenie tego warzywa zaczeło sie jakoś 4 lata temu. Słuchajcie nie paimietam kiedy był dzień bez pomidora.

Zimą czasem zastępuje sokiem pomidorowym Fortuny.

Macie też coś takiego???

Ja też jem dużo pomidorów - praktycznie codziennie rano i wieczorem z kanapkami, żółtym lub białym serem i cebulką (doprawione pieprzem i solą)

mniam:D

A obejść się nie mogę bez grzanek :D

Ja też mam nałóg pomidorowy.Nie wyobrażam sobie kanapki bez pomidora.Mój Adaś mógłby się żywic serem białym i śmietaną,potrafi zjeść ziemniaki ze śmietaną i kotleta,albo gołąbki ze śmietana.Hania lodami i ogórkami.

.......... ja tez pomidorki namietnie jadam :) Chociaz przez ostatnie dwa tygodnie zajadalam sie ogorkami przywiezionymi z Polski :) a ze sie skonczyly do pomidorow wracam , koniecznie pieprzem ziolowym posypane :)

dla mnie dzień bez pomidorów z cebulka i smietana to dzień stracony ;)

A moj M to miesożerca

Jeżeli coś jem nałogowo to z pewnością jest to pizza. Jeśli mam ochotę na to właśnie danie, wystarczy, że wpisze w wyszukiwarce nazwę miejscowości i hasło pizzeria, a wyświetli się długa lista lokali, które oferują pizzę w moim rejonie. Pizza jest świetnym wyborem na imprezę, szybki obiad z rodziną, czy długie godziny spędzane w biurze, lubi ją praktycznie każdy zwłaszcza z opcją dostawy do domu. Dawno minęły czasy, kiedy decydując się na pizzę musieliśmy wybierać pomiędzy capriciosą, salami i margaritą. Właściciele lokali prześcigają się w coraz rozmaitszych dodatkach, nowych aromatycznych sosach i rodzajach ciasta wprowadzanych do menu. U mnie z Zabrzu polecam restaurację clubtwist.pl

Ja także nałogowo jem pizze. Najbardziej lubię ją z https://www.pizza-alcapone.pl/restauracja/al-capone-winogrady ale to nie tak, że pogardzę inną. Uważam, że najlepsza pizza jest z kukurydzą, ale niestety czasem się zdarza, że dana pizzeria nie ma ani jednej pizzy z kukurydzą. A przecież jest to najlepszy dodatek. Lubię ogólnie pizze hawajską. A najlepsza jest hawajska z ananasem szynką kukurydzą i jakimś serem. Ale często jest tak, że nie ma takiego połączenia w hawajskiej i zamiast kukurydzy jest papryka lub zdarza się też tak, że jest sos jakiś ser i tylko szynka z ananasem. A szkoda bo prawdziwa hawajska ma jeszcze tą kukurydzę.

Również uwielbiam pizzę, a hawajska jest moją ulubioną :) Robię domową lub kupuję gotową ristorante, która jest przepyszna :D .

Moim największym uzależnieniem są truskawki. Właśnie jest sezon, więc zajadam się nimi codziennie :D

Kiedyś miałam tak z czekoladą Jednak od jakiegoś czasu staram się nie jeść czekolady nałogowo bo jednak poszło mi to w bioderka :)

Przestawiłam sie na warzywa i owoce. Mogę je jeść ile chcę i przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia,że zjadłam więcej niż zaplanowalam :)

Uwielbiam ten krem brokułowy:

https://www.przepisy.pl/przepis/krem-brokulowy

Co ciekawe o jest to jedna z niewielu warzywnych zup, którą lubią moje dzieci

Ja nałogowo jem czekoladę. Ale tylko najlepszej jakości :) Z reguły stawiam na belgijskie czekolady bo mam wrażenie, że to jedyne prawdziwe czekolady. Polecam Wam spróbować, same zobaczycie różnicę. A zamówicie je na przykład na stronie http://sklepczekolada.pl/.