Skocz do zawartości
dzuli

Kto poleci dobry film

Polecane posty

Taki na odstresowanie nie zbyt ambitny, ale nie kretyński i nie romantyczna komedia - bo ten typ działa mi na nerwy...coś optymistycznego.

a takie oklepane może dla niektórych: Diabel Ubiera sie u Prady ? Lubie to ogladać :)

2 filmy z Judy Foster: PLAN LOTU i AZYL.

Dziewczyna z Sąsiedztwa :)

Szczerze powiem, ze ostatnio ogladałam ZACZAROWANĄ i też mi się spodobało :]

Cat "Diabeł ubiera się u Prady" też mi się podobał:)

Ale filmów: "Dziewczyna z Sąsiedztwa", "Plan lotu", "Azyl" i "Zaczarowana" niestety nie oglądałam, muszę to nadrobić:D

A ten film "Zaczarowana" to chyba taki trochę bajkowy:) ?

Niop bajkowy :D :D Ale mimo to mi się spodobał :-D Czasami tak dobrze przenieść się do bajkowego świata, gdzie wszystko kończy się szczęśliwie ;)

Niop bajkowy :D :D Ale mimo to mi się spodobał :-D Czasami tak dobrze przenieść się do bajkowego świata, gdzie wszystko kończy się szczęśliwie ;)

Cat ja czasem lubię właśnie taki film sobie obejrzeć :D

Kiedyś na przykład oglądałam: "Gwiezdny pył" Gwiezdny pył / Stardust (2007) - o filmie - FILMWEB.pl i nawet mi się podobał:)

Borata nie trawię a reszte oglądałam

Ale mam juz Marzyciela i dziś sobie zarzuce jak dzieciaki pojda spac :)

A Miasta Gniewu nie oglądałam ale fajnie sie zapowiada wiec musze obejrzeć.

Dzięki

Tak, rzeczywiście - Miasto Gniewu obejrzyj koniecznie. Mi też się strasznie podobał.

W marzycielu jest niesamowita muzyka - polskiego kompozytora Jana Kaczmarka - po filmie ściągnąłem soundtrack i od czasu do czasu słucham sobie.

Chciałem ci także polecić świetną komedię Jabłko Adama, (rewelacja) i drugą która też nas rozbawiła do łez - Zgon na pogrzebie.

7110620.3.jpg

7178740.3.jpg

Polecam Ci naprawdę ten film Miasto Gniewu- zdecydowanie jest inny od wszystkich filmów. Jest to bardzo poruszający film, który pokazuje, że nawet ci pozornie źli ludzie są podobni do tych dobrych ludzi. Film ukazuje też do czego może doprowadzić, oraz jak wygląda życie w multikulturowym państwie.

Jeszcze bardzo podobał mi się film: "Leon zawodowiec"

Leon zawodowiec / Léon (1994) - o filmie - FILMWEB.pl To wzruszająca opowieść o tym jak ktoś "zły" może okazać się, że jest sympatyny i "dobry":)

A "Zgon na pogrzebie" faktycznie świetna komedia, ale się na nim uśmiałam:D:)

dziekuje za propozycje mam juz 3 filmy i mam co ogladać...chociaż na czas wakacji bedzie potrzebne wiecej...bo w telewizji same powtorki

:( a ja mieszkam na wsi i muszę wszystko kupować przez internet bo nie ma wypożyczalni filmów, nie wiecie gdzie można kupić tanio filmy?

1Mamut czasem w gazetach są fajne filmy. W Dzienniku był kiedyś cykl bardzo fajnych filmów- kinoteki dziennika.

Ale możemy założyć sobie taki wątek gdzie będziemy pisać jakie są ciekawe filmy w danej chwili w gazetach:)

mnie zaopatruje znajomy...niestety nie moge dorwac Miasta gniewu...ale na dziś wieczór mam Dziewczynę moich koszmarów

1Mamut czasem w gazetach są fajne filmy. W Dzienniku był kiedyś cykl bardzo fajnych filmów- kinoteki dziennika.

Ale możemy założyć sobie taki wątek gdzie będziemy pisać jakie są ciekawe filmy w danej chwili w gazetach:)

no kiosk mam, ale jakoś nie wpadłam na ten pomysł, jak będę w "centrum" wsi :D to zobaczę co mają :D:D:D