Skocz do zawartości
dzuli

Kto poleci dobry film

Polecane posty

A ja wczoraj obejrzałam Przeczucie z Sandrą Bullock - baaaardzo polecam

Ostatnio oglądałam Juno. Film opowiada o 16 letniej dziewczynie, która dowiaduje się że jest w ciąży i decyduje się na oddanie swojego dziecka rodzicom adopcyjnym.

Juno (2007) - Opisy - FILMWEB.pl

Polecam ten film, uważam że przyjemnie się go ogląda. A historia 16 latki, która spodziewa się dziecka, jest opowiedziana w zupełnie inny sposób niż w innych filmach, które dotychczas widziałam.

Jakis czas temu glosno bylo bardzo o tym filmie !

Mialam go nawet w domu, maz zawinal mi do ciezarowki i zapomnialam calkiem o nim. Dobrze, ze przypomnialas, bede pamietam by mu go zawinac z powrotem do domu.

Przed chwilą obejrzałam na tvp1 film:Bandyta

Ten film to wzruszająca opowieść o recydywiście z Anglii, który w ramach resocjalizacji trafia do Rumunii do szpitala dziecięcego. Szpital ten jest w opłakanej sytuacji i aby dzieci mogły w nim egzystować, to co jakiś czas jedno z nich jest sprzedawane.

Bandyta moim zdaniem okazuje się wrażliwym człowiekiem, bo nie może się on pogodzić z tym co widzi w szpitalu.

Szczególnie wzruszyły mnie postacie małych dzieci, uważam że zostały one świetnie wykreowane w tym filmie.

Muzyka w tym filmie również bardzo mi się spodobała- wzruszająca tak jak ten film.

Polecam wszystkim ten film.

ja gorąco wam poleam Wyprawe na księżyc 3D Niesamowite efekty i świetny dubbing (bardzo lubie Olbrychskiego głos) istnie wymiata! :D moje dzieci jeszcze raz na to chcą iść, okularami 3D do tej pory sie bawią w domu :)

Edytowano przez celinka121

dziś wybieram się do kina na ,To nie tak jak myślisz kotku, -zobaczymy co to będzie

Bylam z Malzonem juz w kinie na tym :) Nawet nawet mi sie spodobal :) Mezowi bardziej, ale idzie sie posmiac i odprezyc. Sala tez wybuchala co i raz smiechem wiec mozna polecic film raczej :)

A teraz sobie przypomnialam, ze przeciez Gorniak spiewa piosenke z tego filmu :) Dlatego pewnie i w reklamie mogla zagrac ;)

film bez Górniak :D

nie powalił mnie ,ale wiadomo rzecz gustu

sala kinowa wybuchała raz po raz śmiechem

cała akcja w hotelu się dizeje , troszku nudy...

witam.

Ja byłam na "to nie tak jak myślisz kotku" - przeciętny, ale nastrój mi poprawił

hmm. no to niewiem teraz.. moj lubi polskie filmy ja srednio.. np. testosteron dla mnie byl masakra..

Testosteron dla mnie tez meka