Skocz do zawartości
dzuli

Kto poleci dobry film

Polecane posty

Godny polecenia jest "Efekt motyla". Inne spojrzenie na naszą rzeczywistość. Daje do myślenia.

Ja lubię filmy akcji.

super jest Strzelec, Transporter 1 i 2 (3 nie oglądałam).

Efekt motyla oglądałam, super.

Jarek też oglądałam Efekt motyla i też mi się ten film podobał.

Pinklady muszę przyznać że też chętnie oglądam filmy akcji.

Ola to masz mocne nerwy;) Ja oglądam horrory chowając się pod kołdrą przez 1/2 filmu:D

Jednak ostatnio oglądaliśmy z mężem: Bad Taste Zły smak i Braindead Martwica mózgu i raczej było śmiesznie niż strasznie

Właśnie oglądam po raz kolejny film: Places in the Heart Miejsca w sercu Bard

To historia samotnej matki, która musi spłacić kredyt co okazuje się nie łatwe. Dodatkowo z kobietą i jej dziećmi zamieszkują i pomagają jej dwaj mężczyźni: czarnoskóry Moze (Danny Glover) i niewidomy Mr. Will (John Malkovich). Film ten ukazuje jak w 1935 r czarnoskóry Moze jest szykanowany przez "kuklus klan", a przecież dziś prezydentem USA jest czarnoskóry Obama.

Niewidomy Mr. Will jest bardzo wrażliwym człowiekiem- zresztą szczególnie podobał mi się w tej roli John Malkovich.

Ten film za każdym razem mnie wzrusza. Polecam Wam ten film.

W Walentynki poszlismy na Jamesa Bonda Quantum of solace.

Super filmik, cały czas jakas akcja!polecam

Ja polecam z nowości: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, smutny ale piękny film...

limit jednak jest , po okolo 70 minutach trzeba odczekac 54 minuty zeby moznabylo ogladac dalej :(

Właśnie obejrzała film: TSOTSI i jestem pod jego wrażeniem.

Film ten opowiada historię czarnoskórego mężczyzny Tsotsi, który na początku wydaje być się złym i bez skrupułów człowiekiem, jednak pewne zdarzenie ukazuje jego drugą naturę. Tsotsi kradnie w samochód, w którym, jak potem okazuje się, jest malutkie bezbronne dziecko. Mężczyzna stoi przed trudnym dla niego wyborem - co zrobić z porwanym dzieckiem. Muszę Wam powiedzieć że przez większą cześć tego filmu martwiłam się właśnie o losy tego maluszka, ale również ze smutkiem przyjmowałam retrospektywną historię samego bohatera Tsotsi - którego dzieciństwo i życie wcale nie były takie łatwe.

Jeśli chcecie się przekonać co stało się z porwanym maluszkiem i kim naprawdę okazał się Tsotsi, to zapraszam do obejrzenia tego filmu.

Tsotsi (2005) - Film - FILMWEB.pl

141441.1.jpg

141438.1.jpg

Ja polecam "Dla ciebie i Ognia". Polski film, z tego co się orientuję to chyba jakiś amatorski, bo nie znam żadnego aktora, ale właśnie dlatego całkiem dobrze się go ogląda. To thriller z ciekawym przesłaniem. Naprawdę polecam.

Ja ostano oglądałam:

Avatar- całkiem przyjemny film i muszę przyznać efekty 3D zrobiły na mnie wrażenie. Kiedy np: na filmie z nieba leciał popiół, to miałam wrażenie jak by ten popiół leciał z sufitu w sali kinowej ;) Scenariusz tego filmu jakoś nie był szczególnie dla mnie zaskakujący- ale uważam że film ten jest godny zobaczenia - oczywiście w kinie. Avatar (2009) - Film - FILMWEB.pl

Dorian Gray - to kolejna adaptacja filmowa powieści Oskara Wilde'a, niestety książki tej nie czytałam, ale po tym filmie mam naprawdę ochotę przeczytać tą powieść.

Dorian Gray (2009) - Film - FILMWEB.pl

Dom zły- polski film, który mnie naprawdę pozytywnie zaskoczył. Polecam ten film wszystkim, którzy mają nerwy oglądać polskie dramaty ;)Dom zły (2009) - Film - FILMWEB.pl

ja polecam "Death Sentence"-świetny film,a poza tym Trzy części "Wrong Turn"-tylko ten to taki horror,więc trzeba lubić takie jazdy. A dla tych ,którzy lubią polecam również "REC"-ten to dopiero jazda jest.

Natomiast z takich łagodnych to zdecydowanie"Australia"-piękny film.

jak ktos lubi krwawe filmy to polecam Piłe film jest juz 6 czesci ja ogladalam wszystkie super!