Jump to content
Nadin

Sukienki, ubrania z włóczki

Recommended Posts

Znalazłam takie sukieneczki (bardzo mi się podobają :)), które robi się z włóczki.

bialutka1b.jpg

bialutka1c.jpg

005a.jpg

005d.jpg

no coz - moge zrobic ale nie dla siebie...moja figura jeszcze niepozwala na takie rzeczy

Dzuli Ty to jesteś zdolna kobietka, a moja fura też nie jest idealna i do tego nie potrafię takich pięknych czapeczek i sweterków robić jak Ty

czekam cały czas na potwierdzenie rejestracji w galerii internetowej moze wreszcie moje szydelkowanie kase przyniesie :)

Sukienka rzeczywiście super!

czekam cały czas na potwierdzenie rejestracji w galerii internetowej moze wreszcie moje szydelkowanie kase przyniesie :)

Dziuli ja wstawiałam do galerii internetowej MiniArt z Warszawy, prowadzi ja przemiła dziewczyna :) i narzut to 30% a nie 100% jak w większości galerii,

miniART - Start

Na miniart sprzedałam co prawda jedną sztukę, ale moje wyroby były dosyć drogie na galerii, lepiej się sprzedają mniejsze, tańsze rzeczy na prezenty.

Najlepiej mi się sprzedawało przez allegro, wystawiałam sobie licytację i przez tydzień zbierałam sobie zamówienia na jakiś miesiąc potem szyłam i jak wyrobiłam zamówienia to znów wystawiałam,

na mojej aukcji na allegro pisałam że na zamówienie w/g wzoru i pomysłu klienta, i miałam przekierowanie na swoją stronę internetową gdzie można było wszystkie prace oglądać i wybierać, właściwie nigdy nie wiadomo w którą stronę rynek się otworzy, ale warto zaznaczyć że możesz zrobić na życzenie, na różne wielkości dzieci i w potrzebnej kolorystyce, czasami ludzie mają dziwne potrzeby i szukają czegoś niepowtarzalnego,

np. zabawki na szydełku, aniołki na choinkę, kostiumy bikini i jakie tam kto potrzebuje, bluzeczki, topy, torebeczki dla dziewczynek tych małych i tych dużych, ubranka dla misiów (takie jak w endo), jak się pochwalisz że zrobisz wszystko to sie posypią zamówienia na konkretne rzeczy, i wtedy trzeba brać przedpłatę na konto i jak wpłyną pieniądze brać się do dzieła, trzeba tylko zaznaczać ile czasu trzeba będzie poczekać, że masz dużo zamówień, u mnie klienci byli skłonni czekać 2-3 miesiące nawet, jak miałam nagle dużo zamówień. (nie wiem czy na forum można tak gadać, mam nadzieję że nie łamię żadnych regulaminów)

ja tez nie narzekam jesli chodzi o sprzedaz na allegro-tyle że ja juz wystawiam gotowe aniołki czy inne szydełkowe rzeczy i podaje ewentualne możliwosci zmian.Gdy miałam dużo zamówień to nie wystawiałam przez jakiś czak.Zrobiłam i znowu wystawiałam teraz stwierdziłam ze przez ten rok będe tylko ozdoby robić a przed świetami wystawie i nie bede musiała nocy zarywac aby sie wywiązać z zamówień

ja troche szydelkuje ale takiej kiecki to nie zaloze moja figura... hmmm ale jest sliczna ta sukienka

w bon prix czesto kupuje widzialam jaw katalogu i wlasnie sie zastanawiam..

tylko nigdy nieprzymierzalam takiej sukienki i niewiem jaki efekt bedzie.. czy pogrubi czy nie

No właśnie ja też wolałabym przymierzyć taka sukieneczkę:D Góra jak góra, ale jak by wyglądał duł sukienki :confused: Boję się czy przypadkiem nie był by zbyt prześwitujący i krótki w przypadku tej sukienki z bon prix.

ja jak schudne moge cos pomyslec zaczelam diete bo sie sama zle czuje brzuch mam duzy

Bardzo też podobają mi się tez takie rzeczy z włóczki:

tunika http://www.coatsgmbh.de/NR/rdonlyres/C503DDC3-A77A-4C0B-AC1B-5356315B3B6E/108466/Damentunika_CottonEcoColor.pdf

sweter http://www.coatsgmbh.de/NR/rdonlyres/A7AAADAC-0D38-49AE-AFB1-F2E89EA9BBC8/46097/kalender_august.pdf

top dla mamy i kurteczka dla córeczki: http://www.coatsgmbh.de/NR/rdonlyres/A7AAADAC-0D38-49AE-AFB1-F2E89EA9BBC8/46097/kalender_august.pdf- szkoda tylko ze nie mam córeczki:D

top: http://www.coatsgmbh.de/NR/rdonlyres/A7AAADAC-0D38-49AE-AFB1-F2E89EA9BBC8/46097/kalender_august.pdf

bikini: http://www.coatsgmbh.de/NR/rdonlyres/45D8E427-BD49-4B89-86CD-C3BF91F390AE/89393/Damenbikinitop_Catania.pdf

Na tych stronach, które podałam tu w linkach są też przedstawione sposoby na wykonanie tych ubranek- może któreś z Was coś takiego się ud wyczarować;) A ja chyba muszę się pouczyć szydełkowanie bo chciałabym umieć coś takiego zrobić. Tylko skąd ja na to czas wezmę:D:rolleyes:

anl_augustpulli_147.jpg

anl_magicline_topinbeige_147.jpg

Damentop_Blumenruecken_rosa_147.jpg

Bikinitop_Catania_147.jpg

Nadin wcale nie sa trudne te wzory i zrobione z grubych nici wiec szybko bedzie przybywac

Nadin wcale nie sa trudne te wzory i zrobione z grubych nici wiec szybko bedzie przybywac

Abodak a czy myślisz ze ktoś kto nigdy nie robił żadnych robótek ręcznych mógłby się za coś takiego zabrać:confused:

Właściwie to mogłabym spróbować zrobić sobie taką tuniczkę :)

choc na te swieta wymyslilam calkiem nowy wzór dla kurek myslalam ze troche posprzedaje ale przez remont choroby ,nie mialam czasu zeby zrobic choc trzy a co dopiero 10

nadin powiedz o którą tunike chodzi albo dodaj tylko fotke ja tam schematow nie lubie

kazdy wzor z fotki sobie okreslam ale te obrazki sa strasznie male i jak powiekszam to wszystko sie zlewa i nic nie widze przeslij mi meilem duze fotki i wszystko Ci wyjasnie