Jump to content
sylwia.wk

Przedszkolak na kółkach

Recommended Posts

Alan jeździ na rowerze- właściwie to piratuje:D

No i wzeszłym roku trochę jeszcze jeździł na hulajnodze.

Wrotek jeszcze nigdy nie miał na nogach:D

Mój synek jeździ jeszcze na czterech kółkach, jednak mamy zamiar mu zdjąć niedługo te dwa boczne kółka.

Dzuli mój Alan rok temu jak miał 3 lata to też z rowerek 3 kołowy zmienił na 4 kołowy:)

szymek to chetnie by jeszcze na 3 jeździł, ale musiał oddać stary rowerek siostrze:)

Sylwia rozumiem Cię że macie obawy co do kupna wrotek. Myślę że na wrotkach łatwo stracić równowagę i przewróci się. Dlatego napewno jak dziecko jeździ na wrotkach czy łyżworolkach to musi mieć na głowie kask i na łokciach i kolanach ochraniacze.

a o takim traktorku to mój synek marzy- zastanawiamy się czy mu coś takiego nie kupić.

No znajomej synek powoli zaczyna jeździć na rolkach :) Oczywiście ma właśnie ochraniacze, bo zaliczył już niejeden upadek podczas nauki ...

Filip na rowerze na razie na 4 kółkach, ale nie ma specjalnego zacięcia do roweru jednak ... Hulajnogi nie miał jeszcze.. Ma taki motor tez z kółkami na pedały, ale ciężko się tamtym jeździ to go nie lubi :/

Najlepiej mu wychodzi jazda samochodem na akumulatorek :D

Cat to Twój synek jest prawdziwym kierowcą jak jeździ samochodzikiem na akumulatorek:)

A ile lat ma ten chłopczyk, który uczy się jeździć na rolkach ?

No nasz jeszcze jezdzi na motorze akumulatorowym, zastanawiamy sie nad kupnem jeepa na akumulator lub quada ale ceny dosc wysokie..

Nadin<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_59943", true); </SCRIPT> traktorek extra sprawa moj od bodajze 2lat na nim smiga, obecnie sie popsul i musimy drogi przywiesc od mej rodzinki :) ile radosci z jazdy po kaluzach hihi

Dziękuje Sylwia:smt058: No to już wiem jaki będziemy mili kolejny wydatek:D

Przyda sie w 100 procentach... a gdy wyrosnie to zawsze mozesz sprzedac i chetnie ktos kupi... jest stabilny... dziecko wyrabia nogi na pedalkach... mozna jezdzic po dziurach kaluzach po trawie kazdym nierownym terenie.. no bo rowerem to tylko po drodze ...

no ale jak by sie uchowal dłużej.. nasz dostalismy uzywany od wojka niewiem ile lat ko na nim jezdzil.. potem dorian go masakrowal :) i doriepo teraz padl.. tak ze moze przetrzyma wszystkie dzieci :)

Masz rację Sylwia będzie dla młodszego, ale jak Alan nie zniszczy teko traktorka:D

Tez ma 5 latek Nadin :) :) :) Ja ogolnie Filipa sobie nie wyobrazam na rolkach jednak, ale przeciez kazde dziecko ma inny charakterek i umiejętności :)

No moj jest wariat jadac na rowerze podnosi nogi lub staje... rozpedza sie max itp.. dlatego sie obawiam :)

Ha ha ale Twój synek piratuje, traktorek faktycznie musi być solidny:D

A nie baliście się ze w Was wiedzie ;)

Bardzo fajny jest też ten filmik gdzie przedszkolaki tańczą i śpiewają- za prę lat to będzie super piątka z czasów przedszkola :)

A ten traktorek to naprawdę dobry pomysł:)