Skocz do zawartości
dzuli

jestem dumna

Polecane posty

Kobietki drogie,

musze sie pochwalić, bo mnie duma rozpiera i uszami wychodzi

Właścicelka przedszkola do którego od tygodnia chodzi synek skierowała nas do przychodni dla dzieci wybitnie uzdolnionych.

Stwierdziła ze wczoraj doznała szoku kiedy Szymek przybiegł do grupy 5 latków i zaczął z nimi dodawać, liczyć itp.

Jeszcze większym zaskoczeniem było dla niej to ze zna wszystkie cyferki, liczy do 15, zna wszystkie literki i zaczyna czytać proste 3,4 literowe wyrazy

Prosiła by jak najszybciej zgłosic sie do poradni i oni dadza specjalne materiały jak pracować z dzieckiem, bo szkoda zmarnować talent

Dzili wspaniale:):smt041 Twój synek jest naprawdę wybitny:)

Czyata:eek::) i liczy:eek::) Dzuli o tym że Szymuś liczy to się jeszcze nie chwaliłaś:)

A jeszcze do tego śpiewa po angielsku:eek::)

a to jakoś tak zapomniałam o tych cyferkach i liczeniu :)

Już dzwoniłam do poradni i w ciągu miesiąca maja ustalić dla Szymka termin testów - pozniej beda działać dalej.

A co do angielskiego to właścicielka przedszkola powiedziała, ze jak najbardziej od września bedzie uczęszczał na zajęcia (teraz jest wakacyjna przerwa)

Gratulacje:)

Rzeczywiście warto nad tym popracować.

Tylko nie zamykaj go w pokoju z książkami, pozwól mu trochę pobiegać:D

Alienscum nie mam zamiaru...

Nie chce mu zabierać dzieciństwa z tego powodu ze potrafi troche wiecej niz inne dzieci...i nie chce tez zeby wyrosl na jakiegos zarozumialca, moądrale a przy okazji łamagę (taki stereotyp)

Podstawa to rownowaga we wszystkim

wow GRATULACJE :) :)

Masz racje równowaga ważna, ale i stracenie takiego talentu to tez byłby grzech :) :) :)

wow !! :)

Super, nic tylko zazdrościć i życzyć jeszcze większych sukcesów. Ja po prostu uważam, że jakby to powiedzieć: trzeba się cieszyć z tego co się ma ! :) jest dobrze a jeszcze może być jeszcze lepiej o wiele lepiej. Ja tylko gratuluję i na pewno życzę cały czas nowych sukcesów.