Jump to content
Nadin

Jak zrobić samemu rolety do okien ?

Recommended Posts

Znalazłam takie zdjęcia na których przedstawione jest jak wykonać samemu rolety do okien. Muszę że nawet mi się spodobał ten pomysł dlatego postanowiłam tu wkleić te zdjęcia. Rolety te wykonane są z kawałków papieru- napewno dokładnie wymierzonego tak aby wymiary pasowały do okien. Kawałki tego papieru są połączane za pomocą patyczków bambusowych i kleju. Myślę że patyczki bambusowe można zastąpić też cienkimi listewkami.

shade_supplies.jpg

shade_paper.jpg

shade_glue.jpg

shade_bamboo.jpg

shade_mine.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł super ,bo tani i jest to cos czego szukam na stancje na której potrzebuje w tani estetyczny sposób zasłonic okna .Nadin a powiedz mi jak sie takie rolety przesuwa do góry i w dół ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie kombinowała z samodzielnym robieniem rolet - teraz bardzo tanio można kupić świetne rolety. A co do rolet na okna dachowe to zerknij sobie również na http://sunlux24.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam Was za to, że chciało Wam się robić te rolety. Ja niestety nie umiem ani szyć ani też nie mam żadnych uzdolnień plastycznych i nie potrafiłabym ich zrobić. Niedawno wymieniałam rolety we wszystkich oknach, ale zamówiłam je z tej strony http://www.meblark.com/produkty/rolety , bo tutaj mieli najlepszą ofertę z tych, które przeglądałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×