Jump to content
Nadin

Pure Comfort oryginalna pościel jedwabna

Recommended Posts

Pure Comfort to naturalna pościel oraz pledy wykonane z czystego jedwabiu naturalnego.

1. Jedwab jest włóknem naturalnym otrzymywanym z jedwabników, w ręczny sposób. Nie zawiera szkodliwych związków chemicznych i jest najbardziej delikatny ze wszystkich włókien. Jego nić wyjątkowo gładka i delikatna.

2. Jedwab zawiera dwie niezwykle cenne proteiny - serycynę i fibroinę. Nawilżają one skórę, koją ją i chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi tworząc na jej powierzchni film ochronny. Wpływają także na przyśpieszenie metabolizmu komórek skóry, powodując, że skóra wolniej się starzeje. Podobnie jak kolagen, nadają jej sprężystość i elastyczność.

3. Jedwab zawiera 18 aminokwasów, które obecne są także w organizmie ludzkim. Dzięki temu koi system nerwowy, pozwalając w pełni wypocząć. Sen w pościeli z jedwabiu jest spokojny i głęboki. Dodatkowo jedwab działa w łóżku jak termostat, regulując temperaturę ciała. Nie pozwala się spocić lub przegrzać. Dlatego jest wskazany dla osób cierpiących na reumatyzm oraz atopowe zapalenie skóry, schorzeniach, w których nadmiar wilgoci doprowadza do zaostrzenia objawów.

4. Jedwab nie akumuluje w sobie roztoczy kurzu domowego, dlatego jest wspaniałą alternatywą dla wypełnień z poliestru, wełny oraz pierza, które są bardzo częstymi alergenami. Wyraźnie poprawia jakość życia alergików.

 

Strona producenta: Pure Comfort pościel hypoalergiczna z jedwabiu dla dzieci poduszki kołdry pledy koce jedwabne antyalergiczne

 

 

Cena:

poduszka 40*40 ok 140 zł

kołdra 160*200 ok 638 zł

poszewka na kołdrę 160*200 ok 385 zł

poszewka na poduszkę 40*40 ok 49 zł

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich, który używają lub używali tej pościeli do recenzowania jej:) Dzięki waszym opiom będziemy Wiedzieli czy warto kupić tą pościel.

koldra5.jpg

poduszki.jpg

koperta_m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

×