Skocz do zawartości
Nadin

Wózki spacerowe - jaki wybrać ?

Polecane posty

Zastanawiam się nad spacerówką dla synka. Znalazłam recenzję spacerówek- jaka jest przedstawiona na obrazkach 1 i 2, ale wymieniono w niej wózki, które w większości przekraczają wyznaczoną przeze mnie kwotę na zakup spacerówki:D

A szukam lekkiej, solidnej-( tak żeby w niej kółka nie podpadały) i wygodnej oraz bezpiecznej dla maluszka spacerówki w cenie ok 300 zł.

Znalazłam też taką stronę z opisami wózków- ale jest ich dużo i nie bardzo wiem, która spacerówka jest tak naprawdę dobra :

W�zki dzieci�ce

Poniżej wklejam testy wybranych wózków:

wózki.jpg

wozki.jpg

Podobają mi się takie wózki:

1. Inglesina Trip- "charakteryzuje się bardzo lekką wagą, małymi rozmiarami zewnętrznymi a jednocześnie komfortem dla dziecka":) (obrazek 1)

Inglesina Trip

2. Bebe Confort VIVA- "jest bardzo lekki 6,5 kg. i super zwrotny (obrotowe kółka z możliwością blokady), łatwy do przenoszenia. Oparcie w prosty sposób odchylane do pozycji leżącej, pałąk dla optymalnego bezpieczeństwa dziecka, pojemny kosz na zakupy 17 l, wygodny uchwyt do przenoszenia wózka." (obrazek2)

FAMILY SHOP - W?zek parasolka Bebe Confort Viva

3. Lite Way Chicco- "Aluminiowy wózek typu komfortowa parasolka.

Obrotowe koła przednie." (obrazek 3)

Chicco Lite Way

Macie może doświadczenie z tymi wózkami?

429987513_1.jpg

m_7-VE-066.jpg

productvariant-1853-l-1.jpg

Betinko pierwsze słyszę o takiej firmie jak PRINCESSA:eek:, która produkuje wózki. Nazwa PRINCESSA kojarzy mi się z batonikiem Princessa:D

Szukałam spacerówek firmy, której podałaś, ale znalazłam tylko taki wózek wielofunkcyjny z Princessy jak na załączonym obrazku 1: :: BART-PLAST ::, a on jest stanowczo za duży i za ciężki dla mnie.Taki wielofunkcyjny to ja mam z firmyImplast Driver 3D- jest bardzo fajny, ale jest ciężki właśnie. Mam jeszcze Wózek Chicco Tech 4WD, (obrazek 2) jest to spacerówka fajna na zimę, bo jej duże pompowane koła łatwo poruszają się po śniegu:D

Ale teraz szukam takiego wózka spacerowego- parasolki, żebym mogła go po schodach na pierwsze pięto i do autobusu spokojne wnosić i żeby zajmował mało miejsca:)

proncesa01.jpg

tech 4wd.jpg

podbijam może ktoś ma taki lekki spacery wózek, który jest wygodny dla dziecka :)

Nadin

te 2 z z duzymi kołami co pokazałaś w ogóle mi sie nie podobaja, poza tym myslę że będą ciężkie.

ja je nazywam czołgami.

osobiście nie uznaję wózków typu parasolka ale to rzecz gustu.

gdybym miała lupić parasolkowaty to taki:

_*U'GO*_ U GO GRANT _GRACO_ _UGO_ 6,3KG +PARASOL (504680185) - Aukcje internetowe Allegro

lub taki

http://www.e-graco.pl/images/header1.jpg

a z tych nie parasolek takie sa fajne

*_SPREE_* _GRACO_ COMPLETO +_OCIEPLACZ_ +_FOLIA_ (502920784) - Aukcje internetowe Allegro

Wózek spacerowy | Mamas & Papas | ARIA | NOWY (489145797) - Aukcje internetowe Allegro

ja tez osobiście uważam że na nasze dziurawe chodniki duże koła sa najlepsze, nie wytelepie

dzieciaka .

poza tym mogłaby mieć osłonkę na nóżki, bo zimą też będziesz wozić.

przy pierwszym synu miałam spacerówke Graco Ultima, idealna pod każdym względem. mąż mówi że była sto razy lepsza od tego chicco co mamy teraz, łatwo się składała . i na plaży dawała rade.

http://allegro.pl/item557635490_www_e_graco_pl_ultima_spiworek_folia_promocja.html

Edytowano przez pinklady

My mamy Baby Design Sprint i do tej pory spisuje się świetnie

6ce0a7ead297390b20bfbb62cf390e31500x500.jpg

Polecam wózki firmy ADAMEX i QUATRO. Mam zarówno spacerówke jak i wózek głęboki. Wózki te odnalazłam tylko w jednym miejscu allewozki.pl polecam i pozdrawiam

najlepiej to jednak wybrac sie do sklepu i zobaczyc na miejscu, zawsze mozesz wsadzic dziecko i sie przejechac po sklepie , a potem zlozyc i chwile ponosic wozek zeby zobaczyc czy jest ciezki, duzy wybor maja w toys r us, moze akurat cos trafisz dla siebie

warto obserwować, bo tam co chwilę jakas promocja, wiec na wozki moze tez zrobia, tym bardziej, ze nowy sklep otwieraja

nieee, ja nie bylam bo za daleko mam do Rzeszowa. Ale w Warszawie bylam w tym sklepie, nie na otwarciu ale ogolnie normalnie w zwykły dzien.

a czy orientujecie się, czy w sklepach toys r us można dostać wózki quinny? bo chyba jeśli chodzi o spacerówki, to lepszych nie ma? trzeba do nich dzwonić czy można napisać?

ja wiem że teraz na bank jest promocja na graco evo 2w1 :) oni mają na prawdę świetną i leciusieńką spacerówkę , którą się świetnie składa. Jest mega skrętna i leciutka, da mnie bomba

witam, podnoszę watek, proszę o informacje, która spacerówkę z quinny najlepiej wybrać? waham się między: zapp, a yezz posiada któraś was owy wózek? jesteście zadowolone? opinie w goolach sa podzielone ;)

pozdrawiam

siostra miała tą pierwszą, ale mi odrodziła i zdecydowaliśmy się z żoną w końcu na Maxi Cosi i to w zestawie tranformer, która rośnie z dzieckiem :) czyli inwestycja raz, a porządnie :) dodatkowo jako facet mogę powiedzieć, że są wykonane bardzo solidnie, dodatkowo łatwe w konserwacji i przechowywaniu w bloku. sprawdzają się w mieście i w terenie, są lekkie na co zwraca uwagę żona :)

rozumiem, że masz ten zestaw wielofunkcyjny maxi-cosi? jesli ktos ceni sobie wygodę to faktycznie fajna opcja, ja chciałam po prostu komplet, by pasowało,a przy tym bylo naprawde dobrej jakości

siostra miała tą pierwszą, ale mi odrodziła i zdecydowaliśmy się z żoną w końcu na Maxi Cosi i to w zestawie tranformer, która rośnie z dzieckiem :) czyli inwestycja raz, a porządnie :) dodatkowo jako facet mogę powiedzieć, że są wykonane bardzo solidnie, dodatkowo łatwe w konserwacji i przechowywaniu w bloku. sprawdzają się w mieście i w terenie, są lekkie na co zwraca uwagę żona :)

a dlaczego Ci odradziła zappa? kurde to był nasz wybór na 90% ;) nam ogólnie spacerówka jest potrzebna, i jakoś optycznie ten zapp idealnie do nas pasuje, o wadach prachtycznie nic nie słyszałam...

maxi cosi cięzki jest? dużo miejsca zajmuje po złożeniu?

my mieszkamy w bloku i nie jest zle, nie zajmuje duzo miejsca, zona daje rade z nim takze ciezkie nie jest zbyt to sa plusy Maxi Cosi, odradziła, bo zapp się rozpadł po pół roku i odrzucili reklamacje, a poszła na spawie...

jak widze siostra Ci dobrze poradzila ;) warto sie sluchac czasem rodzenstwa :) a jak tam Twoje Maxi Cosi? :) naprawiasz cos, konserwujesz?

my mieszkamy w bloku i nie jest zle, nie zajmuje duzo miejsca, zona daje rade z nim takze ciezkie nie jest zbyt to sa plusy Maxi Cosi, odradziła, bo zapp się rozpadł po pół roku i odrzucili reklamacje, a poszła na spawie...

ale że jak rozpadł jej się po pół roku? przecież te wózki są bardzo stabilne.

rzucała go z drugiego piętra, czy jak? ;)

jeśli na spawie, to czemu nie chcieli uznać reklamacji?

teraz mnie zaskoczyłes.