Skocz do zawartości
sylwia.wk

Sofa Dziecięca Mikrus, Abra

Polecane posty

Sofa dziecięca z Abry -Mikrus

Wygodna i funkcjonalna. Dostępna w kolorze niebieskim i brązowym. Pojemnik na pościel. Wymiary (szer./gł.) 115/90. Powierzchnia spania o wymiarach (szer./dł.) 105/190. Łatwo rozkładane spanie i niewielkie gabaryty.

Wygodna..Nie musi być rozkładana na całą długość..

ABRA meble - sklep meblowy

221c.jpg

Moja ocena 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bardziej kreatywnych osób, niż dzieci. To w nich wciąż rodzą się nowe pomysły, które pomagają kształtować wiele cech. Dlatego też dziecięcy pokój powinien być przestrzenią, która w sposób szczególny inspiruje i pomaga kreatywność rozwijać. Dziś projektanci mebli nie boją się wychodzić poza tradycyjne ramy. Co więcej, starają się wpisywać w potrzeby dziecięce. Dlatego też tworząc kolekcje mebli, tworzą je w oparciu o motywy, które często fascynują chłopców w dziecięcym wieku. Wiele cennych porad odnośnie urządzania pokoju dziecięcego jest na stronie http://www.uslugi-24h.pl/meble-na-miare-chlopiecych-marzen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o meble to warto poszukać. Bo one są jednym z integralnych elementów aranżacji wnętrza. Sporo ciekawych sklepów meblowych można w sieci znaleźć. Masz np. Promyk Meble z bardzo szerokim asortymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×