Jump to content
Nadin

Zabawki które można uszyć samemu

Recommended Posts

Znalazłam takie zabawki- myślę, że można je uszyć samemu potrzebne do tego będą na pewno cierpliwość, czas i fajne materiały:)

img18l.jpg

img38l.jpg

img72l.jpg

img78l.jpg

img98l.jpg

img47l.jpg

img30m.jpg

img55l.jpg

img67l.jpg

img20l.jpg

img13l.jpg

Prześliczne te zabaweczki, kiedyś chciałam się zająć szyciem takich fajnych zabaweczek, ale nie znalazłam nigdzie wykrojów, chociaż na niektóre chyba wykroje nie są potrzebne. Przepiękne :rolleyes:

Kiedyś szyłam takie ozdoby na ściany, całkiem duże około 1 metra wysokość, z materiałów ale do powieszenia na ścianę, pozwolę sobie pochwalić się :)

malpa.jpg

Edited by 1mamut

1mamut prześliczne:eek::) Ty to naprawdę masz talent:) A dzieciaki które są teraz u mnie na feriach stwierdziły że małpa i papuga są ekstra ! :)

Jak długo szyłaś taką małpkę ?

niedługo, bo to kwestia wycięcia kształtu, spięcia warstw szpilkami i obszycia, nogi są ruchome na guziczkach :D

nie pamiętam dokładnie ale w jeden dzień uszyłam małpkę, i palmę a drugiego banany, papugę i chmurki :)

Niestety Pani która zamawiała nie miała aparatu żeby zrobić zdjęcia jak to przyczepiła na ścianach, ciekawe jak to wyglądało jako kompozycja :)

kiedyś też szyłam takie same ale stworki wodne i pan tatuś który je zamawiał przysłał zdjęcie pokoju córci jak to poprzyczepiał, bardzo zdolny ten tata

02.JPG

04.JPG

03.JPG

01.JPG

1mamut wow przepiękne są stworki wodne:eek::)

Ta dziewczynka u której wiszą w pokoju pewnie musi być bardzo zadowolona i dumna że ma takie piękne ozdoby na ścianach:)

No niesamowity tatuś, sam zamawiał, w ogóle rzadko zdarza się tata tak zaangażowany, tamten tatuś pisał co i jak, co by chciał, i potem sam to wszystko przyszywał, i urządzał pokój córci :)

taki Super Tata

te zabawki sa sliczne jestem jednak ciekawa czy i ja dala bym zrobic je tak ladnie jak te co tu sa