Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olivka_83

kosmetyczka

Polecane posty

ja dawniej non stop chodzilam do kosmetyczki teraz niestety nie brak czasu i kasy. a czesc spraw nauczylam sie sama w domu robic jak np.depilacja brwi.

tak, chociaz teraz nie tak czesto jak przed rokiem. Mam w Szczecinie ulubiony salon kosmetyczny, gdzie oprocz poprawy ciala poprawiona jest takze dusza :lol:

Gość renet

Nigdy nie chodzilam i nie chodze do kosmetyczki a na cere nie narzekam dbam o nia sama i jak na moje lata jest calkiem niezle.

bylam kilkakrotnie - po oczyszczeniu cery czulam sie zdrowiej, potem bylo mi nieco latwiej o nia dbac. uwazam, ze raz na jakis czas - i tu chyba nie ma reguly jak czesto - kazda kobieta powinna skorzystac z uslug salonu ksometycznego - chocby dla poprawy wlasnego samopoczucia. :-D

a ja ostatnio zainwestowalam w kosmetyki do oczyszczania twarzy i jestem zadowolona - wiec kosmetyczka mi niepotrzebna :-P

wiolasz, mam cere tlusta i sklonna do wypryskow kupilam kosmetyki loreal tonik i takie bajery sa po przecietnej cenie ale bardzo dobre polecam dokladnie to l'oreal pure zone

ooo dzieki...ja mam mieszana i pryszcz na pryszczu :evil: jak skoncze z mleczkiem nivea to wyprobuje..

wiolasz, na pryszcze ja tam podawalam nazwe masci jest bardzo dobra kosztuje ok 10 zl uzywam na noc jak mnie cos zaatakuje BENZACNE ZEL mg/g 10% - to od kosmetyczki

rzemyk72, tak - ta masc polecila kosmetyczka mojemu bratu bo dojrzewa i ma problemy duze z cera - wiec i ja sobie kupilam normalnie bez recepty zaplacilam chyba ok 11zl warta polecenia bo po ok 3 dniach wszystko mi schodzi z twarzy

[ Dodano: 22 Listopad 2006, 16:41 ]

tylko oczywiscie nie smaruje sie calej twarzy tylko miejsca zmienione

dzieki. mam niewielkie klopoty z cera, ale czasami pojawiaja sie takie paskudy i strasznie dlugo sie goja

rzemyk72, no wlasnie to jest na takie paskudy moj brat mial jednego takiego ze srednicy chyba 2 cm i wielkie byl zaczal smarowac po okolo tygodniu mu prawie zeszlo - warto sprobowac tym bardziej ze masc nie jest droga i skuteczna (przynajmniej dla mnie)

a i dodam ze jest tez slabsza 5% ja niby nie mam az takich wielkich paskud ale uzywam tej 10% do tego oczywiscie jakies kosmetyki oczyszczajace i nawet jak sie pojawi cos to zaraz znika

[ Dodano: 22 Listopad 2006, 22:35 ]

wiolasz, tez kiedys tak mialam az wstyd mi bylo czasami na ulice wyjsc teraz jakby nie uzywala jakis mazidel itd tez bym miala

U mnie tez pojawiają się od czasu do czasu całe stada pryszczy, których bardzo ciężko mi się pozbyć. Koleżanka ostatnio stara się mnie nakłonić do stosowania suplementu diety przeciw trądzikowi. Podesłała mi nawet stronę z rankingiem najlepszych środków sposobynatradzik.com.pl , żebym tak jak ona coś sobie z niego wybrała i muszę przyznać, że chyba tak zrobię. Mam dość nakładania grubej warstwy makijażu ( który i tak wszystkiego nie ukryje ) nawet wtedy, gdy do drzwi dzwoni nasz listonosz :(

Zaloguj się, aby obserwować