Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olivka_83

kosmetyczka

Polecane posty

Jak chcecie się pozbyć wszystkich defektów cery musicie o nią odpowiednio zadbać. Ja na przykład chodzę do kosmetyczka warszawa. I bardzo mi pomógł zabieg mikrodermabrazji.

ja do kosmetyczki to chodze tylko na regulacje brwi, reszte robie sama, paznokcie hybrydy umiem i robie, zreszta z lakierami makeAr to zadna trudnosc, maseczek uzywam z bielendy, no ale zadnych problemów z cerą nie mam, jedyne nad czym sie zastanawiam, to cos na pierwsze zmarszczki, ale czy to rzeczywiscie cos daje?

Ja większość zabiegów takich jak henna brwi czy rzęs wykonuje w domu i jestem zadowolona z efektów. Nie mam potrzeby chodzenia do kosmetyczki bo wykonywanie takich zabiegów samej bardzo mnie relaksuje. Poza tym moja skóra jest bardzo wymagająca, bo mimo ze już dawno przeszlam okres dojrzewania nadal mam problem z tradzikiem, dlatego od lat stosuje te same kosmetyki: http://www.lirene.pl/artykuly/pielegnacja-skory-mieszanej-i-tradzikowej od lirene, jestem z nich bardzo zadowolona.

Z warszawskich ja polecić mogę Salon Shine - kosmetyczka bemowo. Korzystam z ich usług już dłuższy czas i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zawsze wszystko profesjonalnie i na "cacy" :) I cenowo przyzwoicie :) No - do tego po sąsiedzku :P

Ja chodzę teraz tylko mikrodermabrazję i na hennę. Wcześniej łaziłam też na pazurki ale od dłuższego czasu robię sobie sama bo taniej to wychodzi. Naciągnęłam męża na lampę i parę lakierów i zaczęłam naukę :) ale teraz zaczęło się chyba robić jakieś uczulenie od hybryd :( nie wiem czy to wina lakieru i powinnam go zmienić czy co? A te makear to już gdzieś słyszałam. Drogie one?

Ja uważam, że od czasu do czasu naprawdę warto pozwolić sobie na profesjonalne zabiegi :) Wpadła mi ostatnio w oko super oferta: http://lespa.pl/, gdzie można znaleźć wiele różnorodnych zabiegów na twarz i ciało. Zastanawiam się nad tym, aby się wybrać ;) Pełen profesjonalizm i z tego co słyszałam - fajne, przyjazne podejście do pacjentów ;)

ja kiedyś chodziłam do kosmetyczki jednak od jakiegoś czasu sama robię sobie paznokcie, jedynie czasem gdy mam np wesele to idę na makeup ale to też nie zawsze. Jeżeli chodzi o paznokcie to wolałam zainwestować w sestaw lakierów makear i lampę niż chodzić co 3 tyg i płacić min 50-60 zł w zależności od salonu.

Zaloguj się, aby obserwować