Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Zamienimy sie chlopami????

Polecane posty

Byl kiedys taki program Bohaterki odwazyly sie zostawic mezow i dzieci, oddac klucze do domu obcej kobiecie i wyjechac na drugi kraniec Stanow Zjednoczonych, by sprawdzic, czy w innym miejscu i z inna rodzina byloby im lepiej. Beda tam nowi maz, dzieci i rozne obyczaje domowe, ktore beda musialy zaakceptowac lub probowac zmienic, ponoszac wszelkie tego konsekwencje.

Sama bym sie nie odwazyla jednak zastanawialam sie czy oddalabym meza i raczej nie.

Mogloby mu sie jeszcze spodobac ;P

A Wy oddalybyscie swoich????

Gość moko

Ten program jeszcze leci - bodajze na polsacie i brzmi" Zamienmy sie zonami" hiiii

Szczerze mowiac zamienilabym sie mezami na jakis czas, ale chcialabym by moj maz trafil na gorsza zone po to by zobaczyl, ze ma super zonke. A tak w ogole to malo kto by wytrzymal z moim mezem bo:

- nie znosi balaganu - musi byc wszystko na tip top posprzatane tzn: zadnych talerzy, kubkow na stole, zadnych papierow i inn na podlodze, zadnego ploatanie sie zabawek byle gdzie

- zadnych okruchow na stole, czy czegos rozlanego

oj wiele tego jest........ w zasadzie ja tez nie lubie tego co wyzej napisalam, wiec moze niektorym trudno byloby z nami wytrzymac.

Aha moj maz uwielbia:

- sprzatac: tzn. odkurzac, wycierac gary, myc podlogi, scierac kurze, prac, robic zakupy, ukladac itp, jedyna rzecza, ktorej nie lubi to mycie garow - ja najczesciej je myje

Aha moj maz uwielbia:

- sprzatac: tzn. odkurzac, wycierac gary, myc podlogi, scierac kurze, prac, robic zakupy, ukladac itp, jedyna rzecza, ktorej nie lubi to mycie garow - ja najczesciej je myje

Ja tez chcem takiego meza :mrgreen:

Moj po sklepach tylko w Polsce podejrzewam z nudow jako moj "ogon" sie ciaga ....w Holandii nie wie jak sklep od srodka wyglada ;-)

Poodkurzac tez poodkurza i owszem , srodek ....boki zawsze zostawia ;-)

To ja sie moim polowkiem bym niezamienila, jest kochany, pomocny, w domu robi wszystko, na zakupy jezdzi sam jak ja mam lenia :lol:

Gość renet

Niby jest tego towaru duzo ale juz przebrany ci najlepsi sa zlapani ,napewno tego dobrego to zadna nie odda.

Ja swojego tez bym nie pozyczyla mimo ze w domu nic nie robi,ale bez niego bylo by ciezko,i kto by mnie chcial w tym wieku :lol:

i kto by mnie chcial w tym wieku

oj jeszcze bys sie zdziwila ilu konkurentow by sie znalazlo ;-) , wiek nie ma tu nic absolutnie do gadania

ja jestem pazerna i tez bym nie oddala swego :rolleyes:

sasiadki (zwlaszcza te po osiemdziesiatce) sie nie moga nachwalic - Pani Magdo, jaki ten pani maz dobry, kochany czlowiek, z dziecmi na spacery chodzi, gotuje, z odkurzaczem go prze balkon widac :lol: :lol:

a co niby ja taka gorsza? ;-) ;-) mnie to nikt nie chwali

Gość renet

A czy sadzis ze by sie przyznaly ze maja zlych?

No to byl by chyba cud, ale co tam dobrze ze narazie na nich nie narzekamy, niewiadomo co bedzie za pare lat--moze leniwca dostana :mrgreen:

ja chyba bym sie przyznala, czemu nie? :lol: :lol:

moj Pawel oprocz tych wszystkich znot ma tez kilka wad - np. wade wzroku ;-) ;-)

no a poza tym - rozwiesza rzeczy na fotelach, zamiast pchac je do szafy, czasami krytykuje moje pomysly odnosnie innowacji w mieszkaniu, co mnie irytuje okrutnie, no i lubi sobie robic drzemke w weekendy po poludniu, akurat wtedy, gdy ja mam inne plany co do spedzenia dnia :lol: :lol:

Ja mam nieidealnego faceta, ale jak nik inny potrafi mnie rozsmieszyc...Poza tym kocha Julke jak nikt inny na swiecie...no i pozwala mi rzadzic :mrgreen:

A ja sie z checia zamienie. Jest ktoras chetna na probe 1 tygodnia?

Moj numer: 022 - 519 - 68 - 49

Normalnie ten post wymiata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale dziekuje ja nie reflektuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oglądałam ten program z mamą jeszcze jak byłam panną. Niektóre rodziny były naprawdę groteskowe i przyznam szczerze, że sama miałabym problem z wytrzymaniem w niektórych domach. I swojego męża żadnej też bym nie zostawiła. Jeszcze by mu się spodobało.

Może lepiej popytać znajomych? To jest moim zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań :)

Zaloguj się, aby obserwować