Skocz do zawartości

Polecane posty

Ogladam Fox Life :) Lubie seriale z tego programu :) Gotowe na Wszystko, Will and Grace, Las Vegas, Jordan, Chirurdzy, Czas na Briana i inne :) Musze sporo lezec wiec sie naogladam :) Ally McBeal lubilam bardzo teraz troszke sie przejadla.

Kiedys uwielbialam Nikite - serial ogladac :) Oj kurde jak mi sie podobal ten aktor z tego serialu :D

Ja czasem obejrzę serial: Brzydula Betty:D

Zdarzy mi się też zerknąć na M jak miłość- jak leci rano na dwójce:D

Sylwia na Wspólnej nie oglądałam już chyba z 4 lata, bo nie mam tvn.

Tynka słyszałam właśnie że Rodzina Soprano to bardzo fajny serial.

Saviera i jak podobają Ci się Londyńczycy?

Cat Nikite tez oglądałam:D

Sylwia ta Brzydula jest fajna, ale kiedyś byłam wielką fanką ;) pierwowzoru serialowego brzyduli Betty: http://www.filmweb.pl/f104036/Brzydula,1999:D

Jeszcze bardzo chętnie oglądałam Rzym- bardzo mi się podobał ten serial :)

A teraz też bardzo podoba mi się: Dexter (2006) - Film - FILMWEB.pl - serial o sympatycznym policjancie, który wymierza w "dobitny" sposób sprawiedliwość.

ja wlasnie tamtej wersji nietrawilam ta juz lepsza moim zdaniem oczywiscie...

Każdemu podoba się co innego:) dzięki temu nie jest nudno na świecie :D

Sylwia ja to prawie każdy odcinek tamtego serialu musiałam obejrzeć:D

ale ponoc brzydula niema takiej ogladalnosci na jaka liczyli i mozliwe ze wycofaja..

Ale numer a mi się wydawało że to najfajniejszy na dwójce serial i ze na pewno go dużo ludzi ogląda:eek:

ja oglądam całą serię CSI kryminalne zagadki na AXN.

uwielbiam te seriale!

i House'a tez lubie

O CSI, to ja kiedyś namiętnie oglądałam, teraz już mi się znudziły. Czasem jeszcze obejrzę, ale już nie ekscytuję się na myśl o kilku odcinkach naraz. Teraz czekam, aż siódmy sezon House pojawi się w końcu w nserialach, bo to jest to od czego jestem uzależniona. Ostatnio wkręciłam się też w Pamiętniki wampirów, takie lajtowe - chyba skierowane do miłośniczek romantycznych wampirzych opowieści.

Też miałam straszmy szał na CSI. A teraz po prostu baardzo lubię. Układy też oglądam na AXN. A z polskich to Czas Honoru.

o tak ja też uwielbiam House i już jest na nserialach dosyć długo. Kilka seriali jeszcze tam oglądam np.Desperatki VII. A może oglądacie jakieś ciekawe seriale? Bo ja już nie mam pomysłu co tu oglądać.

Ja od czasu do czasu oglądam White Collar - leci na FOX HD, zresztą sporo jest fajnych seriali na Fox HD i Fox life. Anatomia prawdy - oglądała któraś. W nce w serialach teraz to Californication 4 sezon ale mnie ten serial nie kręci. Choć Duchovnego lubiłam X-Files. I czekam na ten nowy polski serial w klimacie wojennym. Zapowiada się następca Czasu honoru.