Skocz do zawartości

Polecane posty

Ten White Collar mnie zachwycił na Fox HD chociażby z tego względu że tak przystojni aktorzy grają. Bardzo podoba mi się fabuła i pomysłowość głównego aktora. A właśnie leci już ten następca Czasu Honoru?

House i CSI mi się znudziło. Obecnie z seriali to czekam na najnowszy sezon Hannibala, już niecały tydzień został. Obsada aktorka ma się rozszerzyć i już nie mogę się doczekać. Poza tym to Once Upon a Time – to taka ekranizacja bajek.

Wayward Pines - to nowy serial:-) bardzo tajemniczy, na podstawie książek Blake Croucha. Agent Ethan Burke przybywa do małego miasteczka Wayward Pines, aby odnaleźć dwóch zaginionych kolegów, a tak naprawdę chodzi totalnie o coś innego, bardzo niekonwencjonalny pomysł, polecam:-)

Dr House, wszystkie sezony z zapartym tchem, kocham ten serial:-) Grupa lekarzy na czele z charyzmatycznym, acz aspołecznym doktorem House'em diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom. Główny bohater nie do zdarcia:-)

Ostatnio pojawił się wciągający serial z tematyki zombie, a mianowicie "IZombie" - wiem, że nie każdy przepada za takimi klimatami, ale ten jest znacznie lżejszy w odbiorze niż np. The Walking Dead. Serial to ogólnie rzecz biorąc kryminał, więc jak ktoś lubi zagadki kryminalne to też można zobaczyć ;)

Nie oglądałam seriali od wielu wielu lat, ale ostatnio zaczęłam oglądać powtórki chyba jakieś Seksu w wielkim mieście. Co teraz jest faktycznie ciekawego i na jakim programie. Co byście radzili zacząć oglądać. Mogą być powtórki bo mam duże zaległości "serialowe". Tylko proszę nie jakieś klany czy tam inne domy nad rozlewiskiem.

House of Cards, sezon po sezonie, uwielbiam Kevin Spacey. Wielka polityka to gra manipulacji, kurestwa i zepsucia, której stawką jest władza...A w tej grze, karty najlepiej rozdaje Frank Underwood;) Francis Underwood jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu.

House of Cards jak najbardziej ciekawy serial z rozmachem którego mozna pozadrościć większosci polskim filmom. Najbardziej podobało mi się jednak to Underwoodzie że ten niecny człowiek musiał sie martwić o swoich wyborców.. cóż temat JOW-ów (plusów jednomandatowych okręgów wyborczych) można odnaleźć nawet w serialu ;)

Ja ogladam Słodkie kłamstewka - Pretty Little Liars:-) Wszystkie 7 sezonów:-)!!!

Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna dostawać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają pewną tajemnicę...

Arrow, ze względu na głównego bohatera...:-) ach, te baby...świetnie się ogląda, eliksir dla oczu (główny bohater bardzo przyjemny :-)), ogólnie ładni aktorzy, szybka akcja, każdy odcinek urozmaicony. Serial na poziomie! Po katastrofie morskiej na bezludnej wyspie zostaje odnaleziony milioner. Gdy mężczyzna wraca do cywilizacji, postanawia walczyć ze złem i łapać przestępców.

Ja ostatnio wciągnęłam się w serial "Zemsta" :) całkiem fajny i chyba póki co dość niszowy :)

Gra o tron!!!!!!

Zwlekałam z oglądaniem od początku powstania serialu. Nadrobiłam w 6dni wszystkie sezony(dobrze jest być czasami chorym) -- czekam na więcej.

Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. Robert Baratheon (Mark Addy), król Siedmiu Królestw, prosi swojego starego przyjaciela, Eddarda Starka (Sean Bean), aby służył jako jego główny doradca. Ten, podejrzewając, że poprzednik na tym stanowisku został zamordowany, przyjmuje propozycję, aby dogłębnie zbadać sprawę. Okazuje się, że przejęcie tronu planuje kilka rodzin. Lannisterowie, familia królowej, staje się podejrzana o podstępne knucie spisku. Po drugiej stronie morza pozbawieni władzy ostatni przedstawiciele poprzednio rządzącego rodu, Targaryenów, również zamierzają odzyskać kontrolę nad królestwem. Narastający konflikt pomiędzy rodzinami, do którego włączają się również inne rody, prowadzi do wojny. W międzyczasie na dalekiej północy budzi się pradawne zło. W chaosie pełnym walk i konfliktów tylko grupa wyrzutków zwana Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi, a horrorem kryjącym się poza nim

Mini serial, polecam, jest rewelacyjny!!!!!

Dziecko Rosemary - Ciężarna Rosemary Woodhouse podejrzewa, że jej sąsiedzi należą do sekty, której celem jest złożenie szatanowi w ofierze nowo narodzonego dziecka.

Calikiem niezły dwuodcinkowy miniserial, z utrzymującym sie klimatem:-)

Ja lubię Grę o Tron, House of Cards, Wikingów i Walking Dead, ale też chętnie śledzę skandynawskie seriale :)

Ja ostatnio zaczęłam oglądać Zbuntowanego anioła na Pulsie;) codziennie od 13:50 lecą po dwa odcinki;)

Ja za 20 min włączam Puls bo ma lecieć drugi odcinek "lekarze na start" :) wczoraj oglądałam pierwszy odcinek i mi się bardzo spodobał