Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałam się pochwalić moim pierwszym tortem urodzinowym, mój syn uwiecznił na zdjęciach moje wysiłki, a sam tort wyszedł taki pyszny że chyba będziemy robić takie torto-ciasta również bez okazji :D

100_4717.jpg

100_4719.jpg

100_4722.JPG

100_4732.jpg

100_4738.jpg

Wow wygląda przepięknie i smakowicie:)

1mamut sama upiekłaś biszkopt:eek: :confused: i wyszedł Ci taki równiutki :eek:

Michałek na pewno był zachwycony tortem :)

biszkopt sama piekłam w tortownicy takiej okrągłej z klamerką, a potem przekroiłam długim nożem do chleba :D

tort był taki smaczny że musiałam Michałowi wydzielić dzienną porcję bo bałam się że mu zaszkodzi tyle zjadł na pierwszą porcję :D

to i ja zalacze swoje produkty kulinarne Kinga przez cala impreze chodzila z aparatem i cykala zdjecia z meza urodzin wszystko na zdjeciach zrobilam sama z pomoca Kingi:) tort z masa rafaello, babeczki kakaowe z rodzynkami karpatka babka biszkoptowe ciasto pomaranczowe i orzechowe salatki byly jeszcze w lodowce a tu cos na slodko tzw szwedzki stol :)

P3070203.jpg

P3070194.jpg

P3070182.jpg

P3070204.jpg

w niedziele znowu mamy gosci musze cos przygotowac

no czyms poczestowac musze zrobie salatke i jakies ciacho kawa herbatka i bedzie ok cos dla dzieciakow jeszcze

Ola ale się napracowałaś:eek: Jak w cukierni;) Wszystko wygląda bardzooo smakowicie:) A czy to Twój mąż ma takie szczęście i takiego superowego torta miał?

no same pyszności na tym stole Ola!

1mamut smakowicie ten torcik wyglądfa, ale ja beztalencie jestem więc nawet nie próbuje sama zrobić...

ja kiedys tez balam sie ciasta robic teraz to fajna zabawa jak z mala urzedujemy w kuchni............. nie mowie juz o sprzataniu po:)

to ja się znów pochwalę swoim ostatnim wypiekiem :D

pierwszy raz udało mi się przekroić biszkopt na 4 części dlatego nawet zrobiłam zdjęcie tego wyczynu :D

a tort wyszedł pyszny, zrobiłam go z tego przepisu

Tort Toffi - Tort, Toffi bo bardzo mi się podobał wygląd, ja trochę zmieniłam przystrojenie i zamiast orzechów dałam posypkę czekoladową i takie gotowe różyczki z opłatka i też wyszedł ładny :P

100_5610.jpg

100_5626.jpg

to ja się znów pochwalę swoim ostatnim wypiekiem :D

pierwszy raz udało mi się przekroić biszkopt na 4 części dlatego nawet zrobiłam zdjęcie tego wyczynu :D

a tort wyszedł pyszny, zrobiłam go z tego przepisu

Tort Toffi - Tort, Toffi bo bardzo mi się podobał wygląd, ja trochę zmieniłam przystrojenie i zamiast orzechów dałam posypkę czekoladową i takie gotowe różyczki z opłatka i też wyszedł ładny :P

faktycznie torcik sliczny i wierze ze smaczny:) ja zawsze mam klopot z przecinaniem tortu:( juz niedlugo Kingi urodzinki i bede sie gimnastykowac! pierwszy raz urodziny spedzi nad morzem a jak wrocimy bedzie urodzinowe przyjecie:)

moze wiecie jak zrobic niebieska polewe? moja mala ma takie zyczenie:) ale nie wiem czy podolam!

no gorne pietro pieklam w garnku :) bo takiej malej tortowncy nie mialam

no gorne pietro pieklam w garnku :) bo takiej malej tortowncy nie mialam

Ola Ty to pomysłowa jesteś :) Ja bym na to nie wpadła :eek:

w garnku trzeba tylko piec krocej bo sie szybciej piecze, a potrzeba matka wynalazkow:)