Skocz do zawartości
Nadin

Jaki wybrać fotelik samochodowy 9-18 kg

Polecane posty

a byla ta promocja, ze fotelik za 1zł jak sie kupi wozek dzieciecy???? bo cos mi sie obilo o uszy. :)

tak, ale trzeba się z nimi spieszyc, jak byla ta promocja z tym fotelikiem to pierwszego dnia już nie było zapasów;))) wszystko wykupione, tak samo bylo z lalkami monster high, ale na nie na szczescie sie zalapalam;)

bylam tam i dalej jest ta promocja, ale juz nie potrzebuje kupowac ani wozka ani fotelika. :P

ja tam jestem fanką fotelików montowanych zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. U nas wybrał graco coast ze względu na duży standard bezpieczeństwa, łatwość regulacji i staranność wykonania :)

u nas Maxi Cosi, łatwość montażu, kompatybilność z wieloma modelami samochodów oraz zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i dodatkowo żonie łatwo jest go wyczyścić jak maluch zabrudzi :)

tez mam maxi-cosi, jest poreczny, nie taka ciezka krowa^^ a ta promocja to gdzie była? ja już też nie potrzebuje, ale siostra patrzy teraz bo być może uda się kupic coś taniej ?

moze niech siostra wpisze w wujka google Maxi Cosi nazwa modelu i promocja, jest szansa ze cos znajdzie :)

to podsune jej ten pomysl :) punkt dla Ciebie :) bo wrazie co bede sie z nia dzielic swoim Maxi Cosi :)

i co udało się znaleźć wymarzony model Maxi Cosi, czy nie? bo ja z ciekawości dla Was popatrzyłem i widziałem kilka komunikatów promocyjnych :)

nie wiem, zadzwonie i zapytam się, ja jej też wysłałem kilka róznych modeli Maxi Cosi w dobrych cenach, tylko pewnie kolory nie będą pasować ;)

i co sprawa zamknięta? Maxi Cosi kupiony, czy dalej walczą przebojem i kombinują nad czyms innym?

u nas również teraz też jest grane Maxi Cosi Milo Fix... trochę artykułów dotyczących bezpieczeństwa i intensywne poszukiwania były, wiadomo fotelik to tylko fotelik, ale poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze, ale testy zderzeniowe pokazały, że Maxi Cosi jest naprawdę najlepszym wyborem, zgadzam się z Wami też dziewczyny jeśli chodzi o spostrzeżenia, które tu zamieszczacie :D

u nas również teraz też jest grane Maxi Cosi Milo Fix... trochę artykułów dotyczących bezpieczeństwa i intensywne poszukiwania były, wiadomo fotelik to tylko fotelik, ale poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze, ale testy zderzeniowe pokazały, że Maxi Cosi jest naprawdę najlepszym wyborem, zgadzam się z Wami też dziewczyny jeśli chodzi o spostrzeżenia, które tu zamieszczacie :D

Zgadzam się. W testach adac Maxi Cosi wypada śpiewająco. Zresztą nawet ich przedziały wagowe są rozsądnie przemyślane.

Dla mnie też foteliki od maxi cosi są najlepsze, przede wszystkim mają wszystkie potrzebne certyfikaty i są bezpieczne, a to dla mnie jako mamy najważniejsze. Korzystając z okazji, chciałam Was poradzić się odnośnie do jednej sprawy "motoryzacyjnej". Mój mąż, Stefan, wymyślił bowiem sobie, że zamiast kupować nowe auto (stare sprzedaliśmy miesiąc temu),...wypożyczymy je. Chciałby mnie postawić przed faktem dokonanym i nawet wybrał już wypożyczalnię - http://www.best-rent.pl/. Argumentuje, że unikniemy w ten sposób formalności, a zyskamy nowe auto, już zarejestrowane i ubezpieczone. Co o tym sądzicie?

Ja bym o to zapytał jakiegoś specjalistę. To jest chyba najlepsze możliwe rozwiązanie...