Skocz do zawartości
Masiula

Zniszczone dłonie-pomocyyyyy!

Polecane posty

Moze macie jakis sposob na zniszczone i wysuszone dłonie, ja juz nie mam siły nawet juz nie kupuje nic nowego bo nic nie skutkuje, nawet zaczelam myc naczynia w rekawiczkach, a moze jakis babciny sposób?

jak najbardziej babciny i sprawdzony:

2 lyzki oleju jadalnego troche podgrzej wysmaruj nimi cale dlonie zaloz bawelniane rekawiczki i spij w nich do rana stosuj tak przez tydzien rewelacja! a jak skore masz ciemna albo jakies przebarwienia dodaj kilka kropli soku z cytryny do tego oleju.

z apteki polecam tani krem i bardzo skuteczny nazywa sie epikrem! smarujesz dlonie 2 razy dziennie pomaga w 100% moja mam caly czas go stosuje nawet dzieci moga na wysuszona skore a ja na swoje alergie bo tez je niestety mam

Masiula mam tez taki problem z zniszczonymi i wysuszonymi dłoniami:(

Ola wypróbuję dzisiaj na noc Twoją metodę z olejem :)

A ja kiedyś byłam bardzo zadowolona z kuracji parafinowej do dłoni i stóp Avon Avon, Planet Spa, Arizona Hot Sands, Paraffin Hand and Foot Treatment (Kuracja parafinowa do dłoni i stóp) :: Kosmetyk Wszech Czasów na wizaż.pl

Jednak jak mi skończył się ten krem to od tego czasu nic nie daje sobie rady ze skóra moich dłoni. A ta kuracja parafinowa z Avonu naprawdę była dla mnie skuteczna- miałam po niej bardzo ładnie nawilżoną i gładką skórę:)

Cigle zapominam żeby go sobie zamówić:D

Jeszcze jak dla mnie dość fajny- bo lepszy od innych z drogerii, jest krem do rąk i paznokci Kozie Mleko Ziaja, Krem do rąk i paznokci - drogeria internetowa Esentia.pl

Ale nie daje tak długotrwałych efektów jak ten z Avonu.

Nadin jest skuteczna tylko przez kilka dni trzeba powtarzac mama moja szyje suknie slubne wiec nie moze nic jej zaciagac rzadna skorka i ten olej dla niej rewelacja!

Obawiam się, że babcine metody mogą zawieść, jeśli kosmetyki nie dały rady. Może, jeśli stan konta pozwala, warto pójść na profesjonalny zabieg pielęgnacyjny dla dłoni? Salonowa parafina czyni cuda.

Też miałam problem ze zniszczonymi dłoniami, u mnie skutkuje krem do rąk z Sally Hansena smaruję grubo na noc i wkładam rękawiczki, rano gdy wstaję są piękne i gładkie.

babcine rady sa sprawdzone i skuteczne ale na efekty trzeba troszke czekac wazna systematycznosc takie moje skromne zdanie

Ja wczoraj wlasnie wyprobowalamswietny krem.. Nawilza, regeneruje i tworzy na dloni jakby rekawice ochronna a skora staje sie taka delikatna jak u niemowlecia, zakupilam i sobie i mamie.. polecam..

on jest z orifleja z algami.. w tubce a i cena ok..bo jakies 15zl

Ja sobie dziś zrobiłam babicny spoób, jednak nie wiem w jaki sposób jedna rękawica zsunełą mi się podczas snu?:P Pewnie ją zdjęłam przez sen. A dłonie dalej suuuuuuuche

Ja radzę zainwestować w porządny krem do rąk ;)

Moim zdaniem najlepszy to krem do rąk z masłem shea marki L'Occitane: Drogocenny krem na dzień | Bestsellery | L'OCCITANE en Provence | Poland Jest bardzo ale to bardzo skuteczny - jeden z moich ulubionych kosmetyków. W domu mam dużą tubkę a przy sobie praktycznie zawsze noszę miniaturkę ;) Mam z natury suchą skórę i w zasadzie tylko on tak uspokaja i nawilża skórę moich dłoni. Inne drogeryjne produkty sobie z nimi nie radza.