Skocz do zawartości
Nadin

Urodzinowe przyjęcie w popielcową środę

Polecane posty

Zastanawiam się co pasuje przygotować do jedzenia na urodzinowe przyjęcie moich synków w popielcową środę.

Mają do nas bowiem przyjść dziadkowie, ciocie i znajomi.

Impreza tylko dla dzieci będzie w czwartek- ale tym się nie martwię bo zrobię tora i upiekę ciasteczka itp.

Ale co mam zrobić do jedzenia dla dorosłych- ponieważ to będzie środa popielcowa, to chyba wypadało by podać śledzie, no ale będzie też przecież tort :confused:

Proszę pomóżcie mi wymyślić menu na ten dzień:confused: bo nic nie przychodzi mi do głowy:(

moze jakas salatka jarzynowa badz warzywna? mozesz zrobic tez ryz do tego smarzona ryba i jakas sorowka zapiekanka jarska czyli sama warzywna tez bedzie dosc interesujaca

.... a moze przenies to przyjecie na jakis inny dzien , sroda popielcowa to takze post ilosciowy , wiec wszelakiego rodzaju przyjecia sa chyba "niesmaczne" .... zwlaszcza dla osob starszych , ktore wiadomo sa raczej bardzo przestrzegajace posty ....

...ale to tylko moje zdanie .... ja osobiscie nigdy nawet nie pomyslalabym zeby robic jajakolwiek impreze np. w Srode Popielcowa , lub Wielki Piatek .... nawet nie chce myslec jaka reprymende uslyszalabym od moich rodzicow :/

Saviera też właśnie już tak myślałam żeby przenieść przyjęcie na sobotę, ale wszyscy już się nastawili na tą środę:cool:

Chyba zrobię tak jak pisze Ola jakąś rybkę, jakąś sałatkę i torta- bo ten pomysł mi się nawet podoba :)