Skocz do zawartości
darrunieczka

Zakupowe szaleństwo na wyprzedażach :)

Polecane posty

Dzisiaj dokupiłam mojej małej świetne ciuszki w fajnych cenach :) powiedziałabym gdzie ale nie wiem czy na forum można reklamować markowe sklepy, są w Legnicy a mamy tu parę użytkowniczek z tego miasta i z pewnością z chcęcią by skorzystały z mega obniżek.

Dlatego pytam administratora czy mogę ?

Pozdrawiam:)

Darusieczka możesz pisać gdzie- w regulaminie nic nie ma o tym że nie można pisać o sklepach:)

A może komuś Twoja informacja też akurat się przyda:)

To super :) Byłam dzisiaj w Reserved Kids w Legnicy i są wspaniałe ceny ubranek dla małych księżniczek, dla mojej 3,5 letniej królewny też można było coś wybrać. Przykładowe ceny są naprawdę śmieszne. Np. za kamizeleczkę na wiosnę, która wcześniej kosztowała 89 zł zapłaciłam dzisiaj 24 zł a jest prześliczna ! Za spodenki jeansowe dałam 19 zł a za bluzeczki z krótkim rękawkiem po 9 zł, a i jeszcze bezrękawnik za króry zapłaciłam 19 zł. Mogę jutro dodać fotki na łobuziaka :)

Fajna oferta jest dla naszych najmłodszych od rozmiarku 68 były piękne sukieneczki normalnie musiałam je sobie chociaż pooglądać, chociaż i tak nie mam dla kogo ich kupić ... Kurteczki po 25 zł z kapturkiem z futerkiem.

Lubię ubranka z tej firmy bo nie są takie dziecinne ...

Naprawdę warto tam zajrzeć bo ceny są naprawdę super.

Darrunieczka no ja właśnie ubolewam że w Jeleniej Górzenie mamy żadnej galerii:( I niestety nie ma u nas Reserved Kids a faktycznie fajne mają ubranka:)

Potwierdzam słowa Darrunieczki.

za całą reklamówke dla syna zapłaciłam tylko 138 zł.

naprawdę za grosze są tam teraz świetne ciuszki!

Dolaczam do fanek RK :) I przeceny na serio fajne czasami strzela. Poza okresem wyprzedazy w ciagu roku tez maja wieszak duzy okragly z przecenionymi ubrankami.

Pamietam przed zima nie trzeba bylo dlugo czekac na obnizke zimowych ubran, Filipowi kupilam spodnie gdzies o 45% przecenione normalnie sporo przed gwiazdka. Teraz juz dawno tam nie bylam, ostatnio jakos na wyprzedazach w styczniu chyba :/

ja wczoraj tez zaliczyłam reserved bo i tak w mieście byłam.

i czapeczkę misiowi za 3 zł w reserved kupiłam. mają juz końcówkę wyprzedaży ale da sie coś wybrac.

ja wczoraj tez zaliczyłam reserved bo i tak w mieście byłam.

i czapeczkę misiowi za 3 zł w reserved kupiłam. mają juz końcówkę wyprzedaży ale da sie coś wybrac.

Ja również pinklady się skusiłam na czapeczkę i szaliczek po 3 zł :)

A w Jeleniej Górze jest jeden wspaniały sklep dla dzieci, ciuszki są tam niesamowite, szkoda tylko, że za spodnie trzeba zapłacić tyle co na dorosłą osobę, czasami nawet koło 100 zł :(

Szkoda że wcześniej nie widziałam tego posta :cool: ale i tak pojade i może akurat coś mi wpadnie w oko dla moich księżniczek:) Dzięki za info

Ps. słyszałam że w szachownicy też są fajne tanie ciuszki dla dzieci,niewiem nigdy jeszcze nie byłam:cool:

Ja również pinklady się skusiłam na czapeczkę i szaliczek po 3 zł :)

A w Jeleniej Górze jest jeden wspaniały sklep dla dzieci, ciuszki są tam niesamowite, szkoda tylko, że za spodnie trzeba zapłacić tyle co na dorosłą osobę, czasami nawet koło 100 zł :(

Darrunieczka widzę ze w Jeleniej bywasz :)

A o którym sklepie piszesz?

Darrunieczka widzę ze w Jeleniej bywasz :)

A o którym sklepie piszesz?

Tak czasmi bywam :) Powiem szczerze, że gubię się na Waszym rynku :) Wszystkie sklepiki są tak porozrzucane, że jak sobie coś upatrzę i chcę tam wrócić to nie pamiętam gdzie, a jeszcze w dodatku wydaje mi się , że asortyment jest bardzo bardzo podobny we wszystkich sklepikach :) Dlatego preferuję galerię :)

Nie pamiętam nazwy sklepiku, ale znalazłam ciuszki, które tam kupiłam córeczce i na metce jest WENICE, nie wiem czy to markowy sklep ale dziecięce ubranka były tam dość drogie. I co najważniejsze prawie wszystkie ciuszki były bawełniane co dla mnie jest bardzo ważne. Upatrzyłam tam sobie spodenki 3/4 i żakiecik dla córeczki ale spodenki kosztowały 89 zł a żakiecik ponad 100 zł ... :(

Z pewnością już kojarzysz sklepik bo tam mieszkasz :) Jak będę tam nastepnym razem to spoglądnę na nazwę :):):)

ja tam kupuje tylko jak cos potrzebuje.. i ide po to co chce.. niepatrze czy wyprzedaz..

ogolnie na nie niechodze :)

darrunieczka jaki masz nowy ładny avatarek!

a jaki to sklep w Jeleniej?

bo ja w Jeleniej to zawsze tylko Tesco zaliczam, nieraz maja ładne ciuszki z Cherokee.

ja lubie wyprzedaze ale musze tez liczyc wydatki wiec kupuje wtedy gdy moge

Darrunieczka niestety w Jeleniej moim zdaniem ubranka dla dzieci są najczęściej dość drogie. Kosztują bowiem tyle co ubrania dla dorosłych, a wcale nie są najlepszej jakości. Bardziej mi się podobają ubranka z np: H&M gdzie ciuszki są moim zdaniem fajniejsze i lepszej jakości. Np: można czasami kupić po 3 bluzeczki bawełniane w cenie jednej. Też podobają mi się ubranka z Cherokee- dlatego czasem wyciągam moje dzieciaki na zakupy do Tesco:D

ps Darrunieczka masz świetnego nowego avatarka :)

tez chwale sobie ciuchy H@M I CHEROKEE czasem kupuje jak cos fajnego albo siostra mi z Holandii przywaozi jeszcze kupuje ciuchy w 5-10-15 tez sa fajne i ciekawe kupilam tam kurtke zimowa w formie plaszczyku byla przecena za 80zl jest bardzo fajna ciepla i dobrze wykonczona polecam ten sklep

Dziękuję pinklady i Nadin :) to miłe, mój nowy avatar jest z moim kochanym słonkiem !

Ja również lubię ciuszki z H&M, lubię też Kappahl i Cubus ale w Cubusie są niestety dość drogie :(

Ja muszę się liczyć z wydatkami, dlatego lubię wyprzedaże i nie wstydzę się pobuszować w regałach z przecenami. Jak dla mnie to najlepsze zakupy jak kupię coś markowego i w miarę taniego :)

Jak Jess była mała mieliśmy lepszą sytuację finansową i wydawałam na ciuszki bardzo dużo pieniążków, nie powiem, że mi sie to nie podobało, wręcz przeciwnie :) ale nie jest tak źle i nie mam na co narzekać, zdrówko w miarę dopisuje a to najważniejsze :)

a ja niekupuje co wpadnie w oko tylko to co mi potrzeba tak naprawde wtedy ide i kupuje..

a na wyprzedazach kupuje sie bezsensu bo tanio potem polowa lezy wszafie niuzywana.. a kasa wydana..

No jak ktos ma manie i kupuje czasami cos aby kupic to tak jest niestety :/ Ja jak juz kupuje to chodze przynajmniej w tym :)

Nadin ja uwielbiam H&M i tam zawsze szaleję.

W reserved biorę jak cos naprawdę mi sie podoba albo taniutko jest wtedy biorę żeby było do chodzenia po domu.

to moje ostatnie szaleństwo w H&M

a dzisiaj byłam w lubinie, kończą budować najwiekszą galerie na dolnym Śląsku

Cuprum Arena

tak ma wyglądać

otwieraja za kilka miesięcy

http://www.youtube.com/watch?v=cK_USeWyDCI

001.jpg

002.jpg

Edytowano przez pinklady

super te ciuszki z puchatkiem..

ja nieprzepadam za markowymi ciuchami ostatecznie adidas lub orsey

orsay to niestety nie mój styl ale czasem zaglądam z ciekawości, a adidas jak najbardziej, bo ja sie tylko na sportowo ubieram ale kurcze czy musza się tak cenić.

za byle bluzę 200 stówki z licznika nie schodzi....

No niestety sportowe ciuchy zawsze byly i sa drogie. Warto pochodzic po np GO SPORT'ach i tego typu, tam te NIKE, ADIDAS czy PUMY, NEW BALANCE mozna taniej kupic niz w ich firmowym sklepie i zazwyczaj tak robie. Ja sportowe to glownie obuwie kupuje bo w takich chodze. No i jeszcze outlety :) CHociaz w Wawie te ich sklepy outletowe nie maja duzo tanszych cen niz w zwyklych sklepach.