Skocz do zawartości
darrunieczka

Zakupowe szaleństwo na wyprzedażach :)

Polecane posty

Nadin ja uwielbiam H&M i tam zawsze szaleję.

W reserved biorę jak cos naprawdę mi sie podoba albo taniutko jest wtedy biorę żeby było do chodzenia po domu.

to moje ostatnie szaleństwo w H&M

a dzisiaj byłam w lubinie, kończą budować najwiekszą galerie na dolnym Śląsku

Cuprum Arena

tak ma wyglądać

otwieraja za kilka miesięcy

YouTube - Cuprum Arena Lubin

ciuszki świetne a puchatkowa kamizeleczka boooska :)

Cuprum Arenę faktycznie mają otworzyć w maju, ale zobaczymy jak to będzie zawsze są jakieś opóźnienia, ale czekamy :) dobrze, że mamy blisko :):):)

co do adidasa to ja tylko buty i jakies topiki czy zestawy ala do tenisa.. a dresy i bluzy to moj mezul tylko..

a mlodego. hmm niemamy sklepu poprostu jak gdzie jest cos fajnego to kupujemy gdy przystepna cena-z reszta od babc dostaje siatki ciuchow..

no nas niestety nie stać na topiki z adidasa choć przyznam, że są świetnie uszyte i ze wspaniałych materiałów nie miałabym sumienia wydać na topik 150 zł ... widziałam ostatnio wspaniały rózowy topik nike ale cena mnie odstraszyła 119 zł :( ale jak ktoś ma pieniążki to jak najbardziej mi się podobają :) Adidasy tak, stanowczo markowe preferuje pumy i adidasa jakoś najlepiej sie sprawują :)

Sylwia to 2 rzeczy mamy wspólne: imię bo ja też Sylwia i ja tez lubię komplety tenisowe.

w zeszły rok kupiłam taki biało - różowy

który uwielbiam, niestety mam tylko ten bo są za drogie, za ten dałam 330 zł

i uważam że o wiele za duzo.

kiepska jakośc zdjęcia bo skanowane a robione zwykłym aparatem

Edytowano przez Alienscum
Ununięto zdjęcie na prośbę użytkownika

Ja doszlam do wniosu ze te firmowki czesto nie sa warte swoich cen ( chodzi mi tu o rzeczy typu bluza za 200 zl lub T-shirt za 170 ).

Jak kupilam sobie czarne jeansy w Big Star'ze i po dwoch praniach przestaly byc czarne ... z kurtka stalo sie podobnie.

A wyprzedaze uwielbiam :) Jednak najbardziej szaleje na Allegro :) i kupuje tam glownie ciuszki dla malego - Early Days czy Next ubostwiam :) Lubie jeszcze Cherokee :)

Ostatnio odkrylam jeszcze firme Tots - taka jakby podroba Early Days :)

Edytowano przez Goplana

Pinklady ale Ty jesteś super opalona na tym zdjęciu:eek: Ja tez tak chcę:)

śliczny jest ten komplecik co masz go na sobie :)

I te ubranka które kupiłaś dla synka tez ekstra- ten pierwszy komplecik bardzo elegancki. Mały pewnie super wygląda w tych ciuszkach :)

Sylwia a ja mam parę fajnych rzeczy z Orsay i moim zdaniem czasem coś tam fajnego można nawet znaleźć :) Teraz przeglądając w necie ciuszki Orsay np znalazłam taką czerwoną bluzeczkę Orsay - Bluzki - Najnowsza kolekcja Jesień Zima 2008

Podobną miała na sobie prowadząca program "Jak się nie ubierać" i wyglądała w niej według mnie super.

Cat zgadzam się z Tobą niestety sportowe ciuchy zawsze były i są drogie.

Darrunieczka Pinklady ale będziecie miały w pobliżu galerię:eek:

Gopi no nie są warte na pewno!

ja się obkupuję w takie firmówki 2 razy w roku tylko na wyprzedażach, w ogóle to ja kocham wyprzedaże tak jak ty.

po normalnej cenie tylko w H&M szaleję dla małego, w innych sklepach tylko wyprzedaże, nie muszę mieć dla niego bierzących kolekcji. Mam 3 galerie dosłownie pod nosem więc zawsze idzie coś znaleźć. Poza tym pracowałam w Smyku i dziewczyny zawsze dają znać co i w którym sklepie w galerii jest tanie.

Nadin widziałam ta galerię jak byłam u okulisty zeszły tydzień i powiem jedno: jest OGROMNA! Wszystkie galerie we Wrocławiu łącznie z Grunwaldzką są przy niej malutkie. Otwierają w maju na pewno, koleżanka idzie tam do pracy.

Mi się podobają ciuchy w Orsayu, uważam że mozna tam kupić cos ciekawego tylko że ja tam tylko pooglądać wchodzę z tego względu że ja tylko w sportowych ciuchach chodzę, gdybym miała inny styl na pewno byłby jednym z moich ulubionych sklepów.

Ja na allegro tez dużo kupuję , misiowi głównie Next bo fajne maja ciuszki i zabawki bo duzo taniej niż w sklepie. Za jeździk Chicco dałam na allegro 160 zł gdzie w sklepie kosztuje prawie 300 zł.,

sama to wszystko potem na allegro sprzedaję.

pinklady ja te zestawy tenisowe kupowalam w niemczech.. byly tanie adidasa glownie biale...

nadin no fajne bluzeczki ja tam w orseyu to glownie na spodnie kukamczasem maja cos fajnego innego..

W ORSAY'u ostatni raz kupilam sobie cosik we wrzesniu - cekinowata bluzke na wesele kolezanki :) Tez tam zachodze co i raz :) Chociaz odkad w ciaze zaszlam to sobie rzeczy takich zwyklych nie kupuje jednak, szkoda mi kasy by kupowac cos co jesli bym sie zmiescila nosila bym pewnie na jesieni dopiero :D Kupilam kilka rzeczy ciazowych i finito :)

Dolaczam sie do fanek allegro ;) Teraz powoli obkupuje rzeczy do narodzin :) Kupilam lezaczek-bujaczek fishera bardzo bogato wyposazony i kolorowy, ktory z wysylka kosztowal 220zł chyba a w sklepie za ta cene to zwykly prosty byl jedynie jakis :/ Oj na wielu rzeczach idzie zaoszczedzic jednak dzieki allegro.

Wczoraj zamowilam komplet 11'elementow (poszwa na kolderke i podusie, wklady do tego, ochraniacz, baldachim ze stelazem - ktorego raczej nie bede uzywac, ale byl w komplecie, jakis przybornik, maskujaca falbanka, rozek i przescieradlo)

poscieli w podobnej cenie do lezaczka, gdy patrzylam w sklepach to za ta cene to ledwo co by byl komplet poscieli i przescieradlo i moze rozek :/

Goplana ja również korzystam z allegro i często kupuję ciuszki dziecięce preferuję barbie, rocha (lub little rocha), nanette, next.

ech szkoda, ze wyprzedazy nie ma teraz :( Wybrala bym sie na wieksze dzieciowe zakupki :D Juz co i raz cos dokupie nowego, ale na wyprzedazach to bym zaszalala dla przyszlego czlonka rodzinki :)

Ja właściwie nie szaleję na wyprzedażach , bo ubrania dla syna kupuję w sklepie sportowym w Wiśle, lub na allegro bo można tanie nowe ciuszki kupić. Jednak muszę się pochwalić że tydzień temu kupiłam na wyprzedaży w Cieszynie śliczny płaszczyk dla siebie. Przed przeceną kosztował 350 zł :eek: a po obniżce kosztował 90 zł, a moja mama jeszcze tak marudziła że to, że tamto, i sprzedawczyni dała jeszcze upust i zapłaciłam w sumie 72 zł :eek: do dziś nie mogę wyjść z szoku. płaszczyk jest śliczny, dałam go do prania chemicznego bo był przybrudzony na kołnierzu i wygląda super.

100_5254.JPG

A Ja jakos nie widzialam, ze sa nowe wpisy tutaj :/

Mamut a Ja tez lubie biale reczy :) Jedna kurtke zimowa mam biala :D

Lubie takie plaszczyki i to, ze jest dwurzedowy dodaje mu duzo szyku !! Ja niestety jestem za niska do takowych ... Przynajmniej tak mi sie wydaje :/

:eek: :eek: :eek: :eek: niezle :D :D :D :D Sama bym tak chciala :D :D :D

no i ja i mama nakupowalysmy na zapas.. hihi butki bez pudelek... mam 7 par hihi..

szkoda tylko ze same kozaczki no ale..

hehe dobre i takie na za rok beda jak znalazl :) Ja szukam jakichs wiosennych balerinek czy czegos podobnego tak dla odswiezenia szafy :) Ciuchow nie kupuje sobie wiec moze tez jakies butki kupie :) Mysla mi sie jakies kolorowe - zielone ciemne lub nawet różane :)

ja ostatnio bylam w daichmanie bo byly obnizki ale nic nieznalazlam.. a niemam butow takich wiosennych...

Ja niby mam ......... Ale denerwuje mnie, ze ciagle zakupy na remont robie, dla dzidzi, Filipa a dla siebie nic :/ No a jako, ze na ciuchy szkoda mi kasy wydawac dla siebie, bo kto to wie jak bede wracac do wagi, to chociaz wygodne butki sobie kupie ;)

No w sklepach to i mi ciezko bylo cos sobie podpasowac... Ale na allegro sporo mi sie podoba... Butow zimowych czy jesiennych bala bym sie kupic przez allegro (chyba, ze sportowe, ktore zawsze mam mozliwosc przymierzyc w sklepie sprawdzic jak leza i pozniej kupic taniej przez allegro) tak to kozakow, czy innych butow na obcasie bym nie kupila, bo to za duze ryzyko...

Raz zaryzykowalam i kupilam sobie butki na plaskiej podeszwie letnie - nowe za cale 19zł :D + wysylka 5zl to jeszcze wiedzialam, ze duzo kasy nie strace jak cos bedzie z nimi nie tak, ale okazalo sie, ze leza i sa ok :)

a ja znow na tej wyprzedazy kozaczkow kupilam 3 pary..

z czego jedne taki do kostki a jedne z zamszu czy co to jest..

hihi Ja czekam na wyprzedaze ... Moze juz bede po porodzie, wiec by sobie humor (patrzac na siebie za te dwa miechy) poprawic rusze na wyprzedaze :)