Skocz do zawartości
darrunieczka

Zakupowe szaleństwo na wyprzedażach :)

Polecane posty

Ja sobie ostatnio kupiłam wiosenną sukieneczkę a wyprzedaży (przecena 50%), super :) I pościel Feretti udało mi się dostać po okazyjnej cenie, z czego jestem najbardziej zadowolona, bo naszukałam się naszukałam dobrej pościeli i wreszcie trafiłam

U nas powoli zaczynaja sie wyprzedaze :D Mordka mi sie usmiecha, bo Filip strzelil troszke w gore ostatnio i ze strachem musze sie wziasc za przebiorke rzeczy w jego szafkach... Zostanie moze ze 4 pary spodni i bluzek z dlugim rekawem kilka zapewne.. Tak podrosl ostatnio na wiosne ;)

U nas powoli zaczynaja sie wyprzedaze :D Mordka mi sie usmiecha, bo Filip strzelil troszke w gore ostatnio i ze strachem musze sie wziasc za przebiorke rzeczy w jego szafkach... Zostanie moze ze 4 pary spodni i bluzek z dlugim rekawem kilka zapewne.. Tak podrosl ostatnio na wiosne ;)

Cat mój Alan też ostatnio wyrósł ze swoich ubranek:rolleyes: ale niestety nie zauważyłam u nas jeszcze wyprzedaży :cool:

U nas pewnie się to skończy zakupami w Tesco, bo moim zdaniem można tam kupić całkiem fajne ubranka z Cherokee w przystępnej cenie:)

U nas wlasnie sa juz i z jednej strony sie ciesze, bo moze jeszcze zdarze z brzuszkiem pochodzic po sklepach i Filipa obkupic, a z drugiej strony myslalam, ze zaczna sie jakos pod koniec czerwca i wtedy moze bym byla juz po porodzie i sama sobie bym cos fajnego upolowala... Juz nie pamietam kiedy cos fajnego sobie kupilam, poza ciazowymi :/ A kurcze jak te wyprzedaze juz sie zaczynaja powoli, to do mojego porodu w tych sklepach zostanie wszystko przebrane kompletnie :(

no w Galerii w której pracuję też są wyprzedaże juz.

i tak w H&M przy 2 rzeczach ta tańsza za 1 zł.

w Coccodrillo druga rzecz 50 % taniej

w 5-10-15 stara kolekcja - 70 %

pokupiłam chłopakom kilka rzeczy po 8-12 zł za sztukę

w reserved tez wyprzedaż

dodatkowo do jutra jak masz kupon wydrukowany z ich strony dodatkowo 30 % zniżki juz na te przecenione

hmm w takim razie moze sie jutro wybiore do Reserved bo juz sobie kuponik wydrukowalam :D A ogolnie bardzo lubie ten sklep i najpierw go zawsze przeszukam zanim pojde gdzies indziej :)

W H&M te wyprzedaze bardzo slabe sa i malo rzeczy wystawionych jest na nie :/ Ale tam lubie bielizne kupowac :D

mi się ostatnio trafiło kuzyn Z Anglii przywiózł nam ciuszki bo w Next były wyprzedaże - ceny leciały o połowę w dół

Pinklady chyba odwiedzę swoja przyjaciółkę z Legnicy i udam się do waszych galerii ;):D

A w której galerii macie 5 10 15 ?

Cat racja w H&M mają świetną bieliznę:)

Itap ale się Wam trafiło takie ubranka z Next dla dzieci są moim zdaniem śliczne.

Nadin 5-10-15 jest w Galerii Ferio ale tam poza tym tylko Reserved jest jesli chodzi o dzieci.

Ja pracuję w Galerii Piastów, tu mam H&M, Smyk, Coccodrillo i KappAhl i za kilka dni otwieraja Marks&Spencer i Reserved.

Dziś zaszalałam w H&M - maja obnizkę 50% na większość krótkich spodenek (męskie, damskie, dziecięce), były po 19 zł wiekszość.

W Smyku juz lato od 30 do 50% obnizki.

Coccodrillo przy zakupie 2 rzeczy druga 50 % taniej.

Pinklady macie naprawdę fajne teraz te przeceny:) Jak bym zdrowa była to bym męża wyciągnęła do galerii na zakupy:p

Ja byłam w Legnicy tylko w Galerii Piastów, tam gdzie jest Empik :) ale to było jakiś czas temu.

Bylam pochodzic troszke ostatnio, ale jeszcze az takich jak PinkLady wyprzedazy nie ma :/ Jedynie w Reserved bylo troszke, ale nic ciekawego i w dodatku same wielkie rozmiary jakos :(

W H&M nic nie bylo poprzeceniane jeszcze tez :/ W innych raczej Filipowi nie kupuje wiec nie zachodzilam nawet.

Ale dzisiaj juz jest pierwszy dzien slicznej, cieplusiej pogody i musze wziasc Filipa z przedszkola i podjechac do jakiejs galerii po sandalki, bo o tych to marudzi mi juz ponad tydzien :/

Fajnie macie dziewczyny.

Ja przy dwójce dzieci jakoś się wyrwać nie mogę :mad:, a jak całą rodzinką idziemy to wiadomo jak jest :rolleyes:

Fajnie macie dziewczyny.

Ja przy dwójce dzieci jakoś się wyrwać nie mogę :mad:, a jak całą rodzinką idziemy to wiadomo jak jest :rolleyes:

brzozak ja też z moimi dzieciakami nie mogę spokojnie wybrać się na zakupy, a jak bym miała jeszcze coś z nimi przymierzać to pewnie by w tym czasie stratowali sklep;):D

ja dziś H&M zaliczyłam przed pracą i sliczne ciuszki kupiłam małemu, spodenki różne i koszulki z Elmo i bohaterami ulicy sezamkowej po 20 zł za sztukę ale śliczne są.

w ogóle wszędzie wyprzedaże 50 % już ale nie łaziłam bo do pracy musiałam iść i tylko H&M zdążyłam oblecieć. jutro wcześniej pojadę to połaże i napiszę co i gdzie.

Cześć, ostatnio kupiłam tutaj odkurzacz, cena była po prostu powalająca! Chodzi mi dokładnie o model Philips FC 9174 Performer. Zapłaciłam razem z przesyłką znacznie mniej niż bym kupowała w sklepie stacjonarnym :)

Ja ostatnio spędziłam pół dnia na zakupach w Blue City w Warszawie. Ale fajna galeria, mnóstwo świetnych sklepów, same obniżki cen, i wcale nie tłoczno więc aż przyjemnie pooglądać i powybierać. Michał pojeździł na gokarcie i strasznie mu się podobało, zostawiłam go też na placu zabaw dla dzieci gdzie są nawet karuzele jak w wesołym miasteczku a ja w tym czasie buszowałam po sklepach, potem poszliśmy na pizzę i na lody. Jak będziecie w Warszawie to polecam to centrum, normalnie nie lubię centrów handlowych ale tu jest naprawdę zupełnie inaczej i siedzieliśmy chyba z 6 godzin :)

Na wyprzedażach? A on-linowe też mogą być? Bo trafiłam na fajne ceny w sklepie fotograficznym, foto-tip'a, w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Krakowie, ul. Bonarka 11. Poszłam tam zobaczyć co mają, przy okazji spędzając weekend u swoich znajomych. Kupiłam fajne filtry gwiazdkowe, które powodują, że źródło światła w kadrze będzie posiadało efektowne rozbłyski.

W sklepie: Ubranka dla dzieci, odzież i ciuszki dla dzieci i niemowlaka - Kids and Moms mają sporo wyprzedaży sportowych butów i ubranek dla dzieci i kobiet :) Jak widzę same dobre marki: Adidas, Nike itp... Zamówiłam właśnie adidaski dla syna - przydadzą mu się na wiosnę.

Ogólnie mogę polecić sklep - kupuję tam stosunkowo często - ubrania zawsze dostawałam dobrej jakości, mają szybką wysyłkę i nigdy nie robili mi problemu gdy chciałam wymienić ciuszek na inny rozmiar.

A moje dzieci właśnie w takich sportowych rzeczach czują się najlepiej.