Skocz do zawartości
darrunieczka

Zakupowe szaleństwo na wyprzedażach :)

Polecane posty

ja jeszcze polecam ceneo:) tylk oze tam zawsze konkretne rzeczy,ale od razu widac gdzie najtaniej:)

Ciekawa oferta dla małych muzyków. Między 2, a 8 września w sklepach Toys"R"Us promocja

na instrumenty od firmy Bruin. W ofercie między gitara elektroniczna, bębenek,

a także ogromny fortepian. Wszystkie produkty z kuponem 40 % taniej.

Link do kuponu: Toys R Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży

Ja widziałam ostatnio sporo promocji w sklepie: 6000 wzor - zresztą nawet koszulki, które nie są z promocji są w korzystnych cenach tak więc warto się nad nimi zastanowić ;)

Zamierzam podarować taki prezent mężowi z okazji jego urodzin ;)

Zbliżają się coraz bliżej i tak sobie pomyślałam, że podaruję mu coś tak praktycznego... Myślicie, że to dobry prezent?

A kto ma ochotę na nocne myszkowanie po sklepach ? 15 lutego w Blue city będzie walentynkowa noc zakupów :D Sklepy przygotowały promocje i rabaty, więc warto się wybrać na zakupy :)

a widzę, że Crystal city ma też statuetki na komunię :) bardzo ładne wzory, dlatego można dokupić do tableta lub innego gadżetu, żeby to dziecku przypominało o istocie tego dnia.

Witam, szaleństwo zakupowe, ja też czasami tak robię odpływam na zakupach, dla siebie i dziecka, to daje poczucie takiej wolności, odpoczynku oraz pobudza endorfinę, hormon szczęścia,Wy też tak macie?:D

no... też tak mamy, zakupy świetnie relaksują, ale nie wiem, jak to jest z tą wolnością, wydaje mi się, że łatwo można się uzależnić od kupowania i tych endorfin ;) ja staram się oddawać zakupowemu szaleństwu w wyznaczonych dniach, wiem, że w jeden weekend w danym miesiącu mogę sobie pozwolić na obkupienie się - w sklepach stacjonarnych, czy on-line, ale tak na co dzień, to kupuję tylko to, co jest na bieżąco potrzebne w "gospodarstwie"

Fajnie jest teraz w okresie letnim przejść do klimatyzowanej galerii i w chłodzie sobie poszukać czegoś fajnego :) Z kolei ja czasami również zamawiam jakieś rzeczy przez internet, a ostatnio kupiłam sobie ze strony http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_nike_odziez-7097.html świetny strój do uprawiania sportu :) Mam go na rower, a także biegam w nim. ogólnie bardzo fajne promocje można dorwać i chyba jest ciut taniej niż w stacjonarce ;)

Ja też lubię na wyprzedażach, ale nie zawsze mozna tam cos fajnego znaleźć. Na co dzień preferuje jednak zakupy online. Ostatnio kupiłam np. ubranka Boboli dla dziecka w tym miejscu: http://mala-mi.com.pl/pl/10_boboli Jestem z nich zadowolona, bo się dobrze trzymają i nie odbarwiają. Mam je juz kilka miesiecy i cały czas dobrze wyglądają...

Nie do końca rozumiem ten szał podczas wyprzedaży. Ludzie wtedy kupują produkty, których nie kupiliby w cenie regularnej i kupują je tylko dlatego, że są w niskiej cenie, a często zdarza się tak, że później w ogóle ich nie używają. Przez to wydają dużo więcej pieniędzy. Często widze to podczas zakupów spożywczych jak ludzie wkładają do koszyków kilka opakowań produktu, który jest w promocji. Ja tak nie robię i nie wybieram tylko produktów w cenach promocyjnych, a wybieram tylko te, na których opakowaniach widnieje odznaczenie Laur Konsumenta, bo do wyboru tych produktów przekonał mnie ten artykuł http://www.rp.pl/artykul/1107516-Teraz-Polska-i-Laur-Konsumenta-przekonuja-do-zakupu.html . Kupując akurat te produkty wiem, że kupuje produkty dobrej jakości.

Jest wiele możliwości kupna ładnych mebli, ale według mnie lepszą opcją będzie odnowienie starych mebli, są w Polsce firmy które fenomenalnie odmawiają meble, do takowych należy Tapex Design ! Bardzo rzetelna i sprawdzona firma w zakresie tapicerstwa meblowego, tapicer warszawa to właśnie ich niezła oferta, sami zobaczcie na ich niesamowitego projekty z tapicerstwa meblowego i samochodowego !

Ja ostatnio zaczęłam szukać stylowe kozaki damskie . I trafiłam na bardzo fajną stronę. Coraz bardziej się przekonuje do zakupów w sieci. Są wygodniejsze i nie musze pół dnia spędzać chodząc po sklepach.

Mi z okazji dnia matki wpadły bony promocyjne. Znajdują się one na https://blip.pl/promocje-dzien-matki/ moim zdaniem każda z nas powinna z nich skorzystać. Bo przecież nie ma wcale świętej zasady, że jak coś jest przeznaczone na dzień matki to trzeba to kupić tylko mamą. My także równie dobrze możemy z tego skorzystać. Choć trochę żałuje, że wpadły mi one dopiero teraz w ręce, bo już prezent dla mamy kupiłam. A tak za te same pieniądze bym kupiła jej co innego, ale większego.

ciuchów w internecie jest całe mnóstwo. Jednak by kupić coś konkretnego trzeba się nieźle naszukać. W końcu zależy chyba każdemu na tym by ciuchy które kupujemy były dobrej jakości. Dla mnie fajnym mijescem na zakpy jest ta hurtowania http://larado.pl/hurtownia-odziezy-damskiej/ . Spodobały mi się ciuchy jakie tam oferują

Jestem nieźle zakręcona na punkcie wyprzedaży :P Dzisiaj wykryłam sklep multu.pl i jak zobaczyłam buty za 19 złotych, to w planach miałam wykupienie każdego modelu balerinek. Na szczęście mąż mnie powstrzymał i kupiłam tylko trzy pary.

Fimzo, czyli nie tylko ja tam zostawiłam pół wypłaty? Na multu buciki są za grosze a są na prawdę świetne. Ja już 2 raz składałam tam zamówienie :D