Skocz do zawartości
Goplana

Eleganckie wdzianka dla dzieci

Polecane posty

Witam

Jako ze przed nami pare uroczystosci rodzinnych szukam czegos do ubrania dla mojego krasnala.

Pokazcie w czym Wasze pociechy wystepuja na chrzcinach, roczkach i weselach .

Wiem ze chlopcy czesto w gangach sa na takich uroczystosciach :) Jestescie za ubieraniem na bialo czy nie ?

My chrzcilismy malego bialym kompleciku a na wesele ( sierpniowe i wrzesniowe ) chcialabym go ubrac elegancko a sportowo czyli taki sztruksowy komplecik i koszula. Myslicie ze pasuje ?

P.S.Jesli chodzi o chrzcielne ubranka to jestem fanka firmy Abrakadabra - no cudne, bez masy falbanek i koronek, eleganckie i wogole. Kolejny maluszek bedzie mial ubranko wlasnie tej firmy :)

20071011 Kacperek195.jpg

570303196.jpg

hmm ostatni raz bylismy na weselu we wrzesniu '08 i Filip ubrany byl w spodnie z kantem - hmm o tak:

dc2bf69592e05373med.jpg

e02254ac9be6c378med.jpg

Ale spodnie zmienilam mu w ostatniej chwili bo kolezanka mi pozyczyla swojego syna spodnie, bo mialam mu zalozyc- ciemne, granatowe jeansy proste.

A tak wygladal na weselu mojego brata 2,5 roku temu:

18233863_d.jpg:)

Goplana spoko, ze pasuje :)

Filip ma ze 2-3 koszule i jak gdzies wychodzimy, gdzie trzeba troszke elegancko bardziej, zazwyczaj zakladam mu wlasnie te jeansy granatowe lub czarne i koszule do tego dobieram.

Na chrzciny szukalam czegos innego, bardziej na stary styl, nieblyszczacego sie, tez by nie byl to mini garnitur wlasnie bo jakos to mi sie nie podoba w ogole.

No wlasnie ja myslalam by mlodego przebrac na sali w koszule i moze jakis pulowerek a do tego jeansy bo wiadomo 2 latek to wiecej podlogi wytrze niz mozna sobie wyobrazic :)

Kurde dziewczynke łatwiej ubrac :P

My mieliśmy ślub z chrztem i nasz synek był tak ubrany jak na zdjęciach. Ubranko te uszyła nam teściowa z wykrojów z Burdy.

ps jak Alienscum na 3 zdjęcie się nie zgodzi to je potem usunę:D

Cat Filip to bardzo przystojny chłopczyk:) Oj będziesz miała wiele kandydatek na synowe :D

DSC09548.jpg

DSC09559.jpg

DSC09582.jpg

Stylowe wdzianko - jaka sliczna panna mloda i przystojmy mlody pan:)

Szkoda ze moj maz nie chce zapuscic tak wloskow - tez mu sie fajnie kreca :)

ja bedę chcrzcic na wiosnę swojego Szymka i też się za czyms rozglądam.

ty na stronie krasnala sa fajne ciuszki, od sztruksu po marynarskie.

ja upatrzyłam sobie zżakardową kamizelką i bordowa muchą.

Ubranka do chrztu Krasnal

Nadin a to ubranko twoje bardzo mi sie podoba!!!!!

Abrakadabra jest cudna ale kurcze to co mi sie podoba to 380 zł kosztuje.

Trochę za dużo, a ja mam wesele dopiero późna jesienia więc wątpie aby to było dobre jak teraz kupię na chrzest.

ale mają i za 480 zł...

wow cala rodzinka wygladaliscie bardzo bardzo ladnie !! Elegancko i stylowo !! Super !!

Nie wiem czemu trzecie zdjecie nie weszlo:

78ea20ab51e44c89.jpg

Fakt ceny zaporowe ale wierz mi warto. Ja wygralam to ubranko ( sama je wybralam ) warte jest 350 zl

CHD111AA.JPG

Ale jest cudne, wykonanie idealne, dopieszczone w kazdym calu.Teraz tylko znalesc gdzies "przepis na dziewczynke ".

Ale fakt jak teraz kupisz to na jesien juz moze byc klapa.

nie no śliczne!

i zawsze troche inne niz standardowe.

mogliby zasponsorować jakis konkursik na łobuziaku! he he

Goplana trza było na chłopaka brać...

zostaw sobie, a nóż sie przyda.... ha ha za jakiś czas!

W ubranku wystapila juz mala dziewczynka, teraz wrocilo do mnie i my czekamy - jak tylko dowiemy sie jak zrobic "dziurke w dziurce" to bierzemy sie od dziela :P

Nie no ubranko cudne po prostu !!!!!!!! Takie mi sie wlasnie podobaja :)

Goplana znalazłam jeszcze zdjęcie na którym jest chłopiec w niebieskiej koszuli i ma krawat- moim zdaniem nawet fajnie wygląda- nie jest ubrany tak oficjalnie, ale nawet elegancko.

A to ubranko, które wygrałaś jest śliczne:)

Pinklady ja w tym roku też planuję chrzest, ale nie chcę Olego ubierać całego tylko na biało, tylko na np: w kremowy kolor z białymi wstawkami.

msw_spr04_867_6792_img_xl.jpg

ja też nie ubiorę syna na biało na chrzest, mnie się nie podoba takie całe białe.

ale jeszcze tak konkretnie to nie wiem co przyznam szczerze, na razie mam kilka typów.

Kinga DO CHRZTU BYLA W BIALEJ SUKIENCE, A TAKIE WDZIANKA MIALAM ROZOWE ZNAJOMA MI ZROBILA SPODENKI SWETERKI CZAPECZKI I BUCIKI PO KILKA ROZNE BYLY TAKIE SLODKIE! A NAJFAJNIEJSZE ZE ROSLY Z DZIECKIEM BO JAKOS SIE ROZCIAGALO I WYGLADALA SLICZNIE

Znalazłam zdjęcie takiego małego elegancika, postanowiłam że jest tu wkleję bo mały moim zdaniem wygląda naprawdę świetnie:D

2.jpg

Jakiś czas temu kupiłam swojej Królewnie, taką sukieneczkę, wygląda w niej słodko chodzi i się wdzięczy do wszystkich, niestety nie chce mi się wyświetlić jej zdjęcie, więc zamieszczam ze strony sklepu mała-dama gdzie ją kupiłam

Gwiazda-byc.39.jpg