Jump to content
1mamut

Konkursy w których da się wygrać

Recommended Posts

jeśli macie ochotę wygrać formę do muffinek albo fartuszek kuchenny lub zestaw deserów dr. oetkera to zapraszam na konkurs walentynkowy z amorem :) trzeba uciekać serduszkiem przed strzałami amora,

na początku jest trochę trudno ale można grać wiele razy za każdym razem poprawiając wynik

Dr. Oetker - Walentynki 2010

na tej stronie można też wysłać walentynkę mailową albo list miłosny :)

Gusia a kliknęłaś tam na dole tej rameczki w słowo rejestracja ? bo jak się gra pierwszy raz to trzeba się zarejestrować

jeśli macie ochotę wygrać formę do muffinek albo fartuszek kuchenny lub zestaw deserów dr. oetkera to zapraszam na konkurs walentynkowy z amorem :) trzeba uciekać serduszkiem przed strzałami amora,

na początku jest trochę trudno ale można grać wiele razy za każdym razem poprawiając wynik

Dr. Oetker - Walentynki 2010

na tej stronie można też wysłać walentynkę mailową albo list miłosny :)

no super! tylko cud mi pomoże aby wdrapać się do pierwszej 50 ki:confused:

Chyba z refleksem coś nie tak bo jestem na...289 miejscu:eek:

he he to i tak lepiej niż ja, ale próbuję dalej, z dnia na dzień coraz lepiej mi idzie :)

grałam tylko wczoraj, straszny pożeracz czasu.

miejsce 147:mad:

ale zauważyłam że strzałki poruszają się za kazdą grą tak samo!

może dziś znów spróbuję.

a Twój wynik??

ja zatrudniłam do grania mojego syna, bo jest znacznie lepszy w te klocki, ale jak na razie najlepszy chyba był na 84, może uda nam się dobić do pierwszej 50-tki :rolleyes:

ja teraz próbuję szczścia w konkursie wedla, moja mama kupiłam dwa opakowania ptasiego mleczka i okazało się że w środku jest kod który trzeba wysłać na stronie wedla, wysłałam już 4 kody i czekam czy coś wygram czy nie :) bardzo bym chciała laptopa

skusiłam się też i wysłałam sms-a na konkurs radia zet, ale niestety znów ktoś inny wygrał :rolleyes: ale spróbowałam, więc jeśli było by mi pisane wygrać to pewnie bym wygrała ale jak widać niepisane mi było ;)

ja teraz próbuję szczścia w konkursie wedla, moja mama kupiłam dwa opakowania ptasiego mleczka i okazało się że w środku jest kod który trzeba wysłać na stronie wedla, wysłałam już 4 kody i czekam czy coś wygram czy nie :) bardzo bym chciała laptopa

skusiłam się też i wysłałam sms-a na konkurs radia zet, ale niestety znów ktoś inny wygrał :rolleyes: ale spróbowałam, więc jeśli było by mi pisane wygrać to pewnie bym wygrała ale jak widać niepisane mi było ;)

Mi się kiedyś udało wygrać zestaw ubranek dla córeczki, czekałam później na nie 3 miesiące zanim przysłali. Myślę że to zrekompensowało moje wysłane sms ha ha. teraz już nie wysyłam, a wtedy przez przypadek wysłałam, nie doczytałam dobrze sms do końca i myślałam że dali szansę ylko 10 osobom :rolleyes: po prostu miałam szczęście :cool:

Teraz wysyłam maile i zdjęcia na konkursy - to mniej kosztuje :smt080

a moj maz wygral w radiu plyte z filmem Alicja w krainie czarow:)

jest konkursik za pierwszych zgłoszonych 500 zabawek chicco - nagrody gwarantowane :-)

oprócz tego zbiera się głosy na inne nagrody

Galeria pokaz?w

to ja poproszę od razu o głosiki :-)

Zapraszam do rejestracji na ........... jeśli ktoś nie zna,tam są cały czas fajne konkursy. Pozdrawiam :)

Edited by Nadin
SPAM