Skocz do zawartości
1mamut

Konkursy w których da się wygrać

Polecane posty

Hej

pomyślałam że skoro tyle z nas wygrywa w różnych konkursach to może byśmy sobie pisały gdzie są fajne konkursy.

Ja osobiście nie biorę udziału w konkursach, gdzie trzeba najpierw coś wpłacić albo wysłać sms bo nigdy w takich nic nie wygrałam, więc jakoś nie mam do nich przekonania, ale są inne fajne i chętnie bym spróbowała szczęścia.

Ja teraz gram na spółkę z synem w grę z nagrodami na stronie wielkanocnej dr oetkera. Pływa się królikiem i zbiera jajka i koszyki z jajkami ale trzeba uważać na rybki i inne morskie stworki.

jeśli chcecie pograć to tutaj trzeba się zarejestrować i można grać ile się chce razy i nie będę ukrywać że z Michałem osiągnęliśmy już niezły wynik.

Dr. Oetker

Trzeba kliknąć w konkurs i potem słowo rejestracja, jak już się zarejestrujesz to można grać.

Królikiem porusza się strzałkami na klawiaturze, w górę i w dół i w przód i w tył, trzeba zbierać jajka, koszyki z jajkami i te duże bąbelki powietrza, natomiast trzeba uważać na wystające skały i morskie stworki bo zabierają życie. a jak się straci życie to można kliknąć graj i grać od nowa.

My zapisujemy wynik jeśli mamy lepszy od poprzedniego :)

Powiem szczerze, że brałam udział w konkursach realizowanych poprzez gazetkę REAL, były w tamtym roku i tam udało nam się coś wygrać, oczywiście różne sms-owe ale raczej nie mam szczęścia :( a i na stronie maoam też są rózne gry ale ja do tego nie mam cierpliwości jak 1mamut lubicie z synkiem taka zabawę to zapraszam na stronkę

Maoam

Tam są gry i co miesiąc jak dobrze pamiętam najlepsze wyniki zostają nagrodzone :)

życzę powodzenia

PS. Ja również chcę jakieś konkursy w których naprawdę można coś wygrać :P:):):):):) bo przeważnie fajne nagrody są zarezerwowane dla rodzin czy znajomych :(

dzięki, jak wrócę do domu to przejrzymy tę stronę z synem, jesteśmy mistrzami w grach dla dzieci więc może coś wygramy :D

Ja również chcę jakieś konkursy w których naprawdę można coś wygrać :P:):):):):) bo przeważnie fajne nagrody są zarezerwowane dla rodzin czy znajomych :(

też mi się tak wydaje :cool:

Dziewczyny ja właśnie dziś wygrałam zestaw kosmetyków 5 szt. firmy Pharmaceris .

ale to na innym forum więc napisac nie mogę, ale tu często sa jakies konkursy, wczesniej wygrałam krem clarena.

Polecam pisanie recenzji na

Mama na Zakupach

co tydzień kto napisze najwięcej recenzji cos dostaje, ja mam juz stąd 2 książki i 2 płyty.

Spodobal mi sie ten z krolikiem :) Za pierwszym razem 104 jaja i 194 miejsce :)

A za drugim razem 202 jaja i 102 miejsce :)

Edytowano przez Cat

łał Cat jesteś mistrzem :eek: takie dobre wyniki za pierwszym razem :eek: gratuluję! jak dobijesz do pierwszej 20-stki to daj znać ;)

Jestem 32 na liscie juz - jakas nagroda za to jest :) Filippo siedzi i goni mnie do gry :)

Mialam prawie 500 punktow juz, czy ponad 500 :) A gralam tylko 3 razy :D

Jestem pod wrażeniem, u mnie lepiej gra Michał więc muszę go dziś pogonić niech gra i tym razem też coś wygra :D

Cat musisz się postarać i zająć 1 miejsce, my zajmiemy 2 i wygramy najfajniejsze nagrody :D

:mad::mad::mad:Miala bym juz jedne z czolowych miejsc :mad::mad::mad::mad::mad::mad: Bo mialam ponad 800 jaj zebranych i skonczylam gre a tutaj kaze sie logowac i nie zapisalo wyniku mi :mad::mad: Troszke sie zdenerwowalam bo gralam prawie godzine jedna by tyle uzbierac :disgust:

jestem teraz na 292 miejscu mialam 68 punktow jak wy to robicie ze tyle wsam sie udaje zagrac?

Cat przykro mi :( mam nadzieję że to jednorazowa historia z tym wylogowaniem, mi się to jeszcze nie zdarzyło, ale też nie osiągnęłam twojego wyniku, mam nadzieję że się nie zniechęciłaś?

Ola trzeba pamiętać o bąbelkach z powietrzem, ja na początku nie zakumałam że powietrze się kończy, ale teraz zbieram wszystkie bąbelki, no i jeszcze można strzelać z tego harpuna, więc jak jest np żółw którego nie umiem ominąć to strzelam.

No niestety zdarzylo sie to 3 razy :( Za kazdym razem zmniejszalam wynik by moze sie udalo zalapac i lipa. Za kazdym razem prawie godzine na to poswiecalam. Denerwujace to jest, przeczytalam regulamin i napisane, ze tam nie ponosza odpowiedzialnosci za takie rzeczy wrrr

kolejny nie konkurs ale wystarczy ze sie zarejestrujecie na Vizir.pl i dostaniecie 4 biale szaliczki dla dzieci ja mam wiec nie jest to oszustwo

kolejny nie konkurs ale wystarczy ze sie zarejestrujecie na Vizir.pl i dostaniecie 4 biale szaliczki dla dzieci ja mam wiec nie jest to oszustwo

To fakt ja również mam szaliczki ale już dawno brałam udział w ich konkursie i dawno się tam zalogowałam :)

nawet jak wam pisałam i juz bylo po konkursie mozna bylo sie zarejestrowac i dostac szaliczki niestety chyba za duzo osob to zrobilo i juz nie mozna sie zarejestrowac