Skocz do zawartości
Alienscum

Rekord porodowy :>

Polecane posty

W ciągu 21 lat 44-letnia obecnie Izraelka urodziła 18 dzieci - donoszą w czwartek izraelskie gazety. Najmłodszym dzieckiem tej bardzo religijnej kobiety jest chłopiec, ważący 3,4 kg, który przyszedł na świat w miejscowości Rechowot.

czytaj więcej:

W ciągu 21 lat urodziła 18 dzieci :: Allfarma

A co najśmieszniejsze to nie zamierza przestać :eek:

Ma zdrowie kobita, co nie?

Ja bym nie dała rady. Dwójka daje mi w kość, a co dopiero jak bym tak miała 18 dzieci :eek::rolleyes:

Mnie jednak zastanawia czy aby na pewno jest taka szczęśliwa z tego powodu i czy ciąże są w pełni świadome. Czy ciąż nie wynikają z barku wiedzy na temat możliwej kontroli urodzeń. Myślę też, że nie jest to do końca zdrowe - w koło ciąża, poród, połóg.

To już chyba nie jest zależne od nas i to chyba od nas nie zależy. Tego się nie da jakoś racjonalnie przewidzieć, tego nie można jakoś racjonalnie znieść. Trzeba przede wszystkim patrzeć na statystyki i trzeba przede wszystkim to analizować by później wyciągnąć jakieś wnioski.

Moim zdaniem to patologia jest. Kobiety, które maja tyle dzieci, to muszą się na głowę leczyć, nic dodać nic ująć. I nie ma na to usprawiedliwienia, powinny być sterylizowane od razu... ja mam takich sąsiadów co rok to dziecko, co dziecko to dom dziecka... i po co to wszystko??????

No trzeba przyznać, że taki "wynik" robi wrażenie :) Wiadomo jednak, że dużo zależy też od warunków anatomicznych - szerokość miednicy jest podobno ważna przy porodzie. Ciekawe jak oni tam utrzymają taką liczną rodzinę. Jak któreś dostanie kataru to pozostała siedemnastka się zarazi ;)

Jeśli ma siły i zdrowie, to jej sprawa. Jeśli potrafi wychować taką ilość dzieci, należy podziwiać. W naszym pseudo opiekuńczym państwie już kilkoro dzieci na utrzymaniu to jest wielki wyczyn. Zastanawiam się jednak, jak jej organizm znosi to, że ona non stop jest w ciąży.