Skocz do zawartości
Nadin

Jaki prezent kupić na roczek

Polecane posty

Zastanawiam się co kupić na roczek dla córeczki mojej koleżanki?

Nie chciałabym wciskać małej kolejnej zabawki, czy bubla który trafi w kąt:cool: Jesteśmy zaproszeni w tą sobotę na jej urodziny, czasu jest już nie wiele, a ja wciąż nie wiem co jej kupić:confused::rolleyes:

Czy może jakiś ładny duży album na zdjęcia, albo jakieś ubranko:confused:

Poradźcie kochane co mogło by się przydać dla takiej rocznej dziewczynki?

ja kupowalam taki stolik z krzeselkiem po zlozeniu byl do karmienia fajny i wygodny a teraz mala ma 2i pol roku krzeselko stoi kolo stolika i ma wlasne miejsce do jedzenia malowania sprawdzil sie i rodzice zadowolen9i

Ola my w końcu kuliśmy malutkiej bluzę z uszatym kapturkiem, malutkie srebrne kolczyki serduszka i bukiecik kwiatuszków.

Ale myślałam jeszcze o jakiejś szkatułce z pozytywką ale żadnej takiej dla małej dziewczynki nie mogłam znaleźć:rolleyes:

A takie krzesełko do karmienia to faktycznie świetny pomysł:)

ja na urodzinki takiej dziecinki preferuję złoto :) ale to koleżanka więc nie wiem czy koszty nie są zawyżone :) można już ładne kolczyki złote oczywiście kupić za 80 zł dla takiej dziecinki :)

Darrunieczka racja ale jakoś nawet na to nie wpadłam:rolleyes: Sama lubię srebro i najczęściej właśnie noszę srebrną biżuterię i może dlatego częściej wybieram na prezent srebro.

A teraz myślę że nawet było by lepiej gdybym kupiła malutkiej właśnie złote kolczyki i do tego coś jeszcze zamiast bluzy i kwiatuszków. Biżuteria malutkiej zostanie na pamiątkę, a ubranko i kwiatuszki długo jej nie posłużą :rolleyes:

ja bede na komunie chyba zloto kupowac co o tym myslicie? kolczyki lancuszek?

ja bede na komunie chyba zloto kupowac co o tym myslicie? kolczyki lancuszek?

Ola ja myślę że na komunię to bardziej pasuje złota biżuteria niż srebrna:)

A co wybrać czy kolczyki czy łańcuszek to już musisz sama zobaczyć w sklepie co Ci wpadnie w oko i co odpowiada Ci cenowo.

Tak sobie myślę że całkiem ładne są takie komplety: kolczyki + zawieszka np: ZŁOTO KOMPLET WZÓR SERDUSZKO W SUPER CENIE !! (709111458) - Aukcje internetowe Allegro albo ze takie z mieszanego złota białego z żółtym.

710753886_3.jpg

Hejka, mam problemik. Mój bratanek niedługo ma drugie urodziny i nie wiem co mu kupić. Mój brat jest dosyć zamożny, także niczego u nich nie brakuje. Odwrotnie u mnie, ja za bardzo pieniędzmi nie mogę szastać... :( Chodzi mi o to, że maluch prawie wszystko już ma, i to najlepszej jakości, a ja za to nie wiem co tu można jeszcze wymyślić. Ostatnio znalazłam takie ładne szlafroki dla dzieci, podoba się wam to? Jak myślicie, można mu to kupić? Żebym się nie skompromitowała...

Pamiętam jak u nas pierwszy raz robiliśmy roczek. Wszyscy pytali się co kupić małemu i powiem szczerze że nie miałam pojęcia. Ale stwierdziłam że skoro to Jego święto to nie chciałam pieniędzy tylko żeby kupili dla małego jakieś zabawki albo pamiątki. Maciuś dostał mnóstwo fajnych zabawek, ale miał jedną którą bawi się do dziś, zresztą mała również :) Więc może kup małemu jakąś zabawkę interaktywną, u Maciusia sprawdził się akurat warsztat z narzędziami. Ale oczywiście wszystko zależy od dziecka. Jak dziewczynka to może jakaś fajna mówiąca lalka? :)

Coś na pewno znajdziecie. W każdym razie mnóstwo zabawy życzę i udanej imprezki :)

Dla dziewczynek to łatwiej z biżuterią. Można kupić kolczyki i wydaje mi się, że to najodpowiedniejszy prezent. A co z chłopcem? Tu trochę gorzej. Kolczyków chłopcu nie założymy, choć i tak przyjdzie pewnie taki czas w jego życiu, że sam sobie przebije uszy ;P

Niemniej polecam również złoto, ale nie biżuterię, tylko złoto inwestycyjne. I broń boże nie chodzi mi o złote sztabki. Wystarczy jakaś moneta bulionowa na przykład klasyczna srebrna jednodolarówka. O tak na szczęście. Poza tym to pierwsza inwestycja dziecka. Kto wie o ile może wzrosnąć cena takiej monety za 15-20 lat?

Ale oprócz takich mało przydatnych dla noworodka prezentów polecam również coś, z czego skorzysta zarówno malec jak i rodzice. Zestaw ubranek, nosidełko, kocyki. Na pewno ojciec chrzestny powinien kupić gromnicę, a matka chrzestna szatkę.

ja tam uważam że dla roczniaka dobry prezent to ubranka. W tym wieku rodzice muszą co chwilę coś kupować, bo dzieciak wyrasta. można znaleźć jakiś komplecik z nieco wyższej półki na który czasami rodzicom szkoda kasy, a z którego będą się cieszyć. można kupić nieco większe ubranko i nie trzeba się martwić o rozmiar bo i tak dorośnie

Może jakąś ładną skrzynię na zabawki? Dziecko za chwilkę urośnie i będzie rozwalać zabawki gdzie popadnie ;) Taki prezent będzie praktyczny, a po drugie nie trzeba będzie go po pół roku wyrzucać, bo może posłużyć dziecku przez dobre kilka lat :) Zobacz chociażby tę: Kwiatki i Motylki Skrzynia - Meble Dla Dziecka Jest prześliczna i cenowo chyba też w sam raz na roczek :)

Roczek to już zaczyna chodzić to coś takiego dla aktywnych dzieci najlepiej kupić moim zdaniem, a nie zabawkę

Myślę,że dziecku bardzo spodobałby się taki interaktywny stolik:

Fisher Price Aktywny Stoliczek Dwuj

Bardzo praktyczna i rozwijająca zabawka ponieważ poszerza wyobraźnię i zdolność przestrzennego widzenia ;) Myslę również,że rodzicom spodobałoby się gdybyś podarowała dzieciaczkowi taki prezent ponieważ jest to mądra rzecz.

Moja córcia bawi się takim :)

Dla dziewczynek to łatwiej z biżuterią. Można kupić kolczyki i wydaje mi się, że to najodpowiedniejszy prezent. A co z chłopcem? Tu trochę gorzej. Kolczyków chłopcu nie założymy, choć i tak przyjdzie pewnie taki czas w jego życiu, że sam sobie przebije uszy ;P

Niemniej polecam również złoto, ale nie biżuterię, tylko złoto inwestycyjne. I broń boże nie chodzi mi o złote sztabki. Wystarczy jakaś moneta bulionowa na przykład klasyczna srebrna jednodolarówka. O tak na szczęście. Poza tym to pierwsza inwestycja dziecka. Kto wie o ile może wzrosnąć cena takiej monety za 15-20 lat?

Ale oprócz takich mało przydatnych dla noworodka prezentów polecam również coś, z czego skorzysta zarówno malec jak i rodzice. Zestaw ubranek, nosidełko, kocyki. Na pewno ojciec chrzestny powinien kupić gromnicę, a matka chrzestna szatkę.

Tez jestem za prezentem z kategorii pożytecznych, jak dla mnie pomysl z nosidelkiem jest super- podarowalam siostrze takie ergonomiczne Easia z maxi cosi i byla zadowolona, ze bedzie miala niejedna okazje by z niego korzystac

Jako pamiątkę warto też kupić album fotograficzny- Fotkom, by mama miała gdzie wklejać jego fotografie z poszczególnych lat życia maluszka :-)

Ja myślę, że najlepiej sprawdzą sie ubranka dla dzieci. Ja dużo fanych rzeczy kupuję w tym miejscu: http://mala-mi.com.pl/pl/ Mają tam dość duży wybór dobrych jakościowo rzeczy. Myślę, że coś fajnego uda ci się dobrać...

z racji tego że jestem mega fanką zabawek drewnianych, już nie mówię że z powodów estetycznych, choć są wykonane rewelacyjne, ale są dodatkowo ekologiczne, zdrowe, kolorowe, naturalne. Ten garaż dla roczniaka będzie super prezentem http://www.lamalu.pl/stacja-benzynowa-garaz-drewniany-z-8-elementami, albo przynajmniej coś podobnego, może klocki drewniane?

Mi się wydaje, że dobrym pomysłem na prezent są zabawki edukacyjne :) Prawda jest taka, że maskotki niestety ale są kupowane zawsze hurtowo, natomiast taka zabawka edukacyjna to super sprawa :) Sama niedawno kupowałam tutaj: http://www.lamalu.pl/prezenty/12-miesiecy zabawki dla synka mojej koleżanki. Podobno jest to teraz jego ulubiona zabawka i właściwie się z nią nie rozstaje :P

Napisano (edytowany)

Dziewczyny Wy już jesteście wprawione w bojach więc się Was zapytam. Czytaki jakiś łańcuszek choćby srebrny i do tego jakiś medalik byłby odpowiedni? Bo wstępnie patrzyłam na kilku stronach i spodobał mi się ładny łańcuszek na http://ankabizuteria.pl/12-naszyjniki. Taki delikatny ale w końcu to dla maleństwa. Wiadomo w przyszłości bedzie to nosić pewnie ale nie chcialabym nic ordynarnego. Ale sama nie jestem przekonana doradźcie mi jak możecie :)

Edytowano przez Nikon