Skocz do zawartości
Ola

Wakacje za granica

Polecane posty

Ola oglądając zdjęcia z tego hotelu to tyko jedno co mi przychodzi na myśl tam jest cudnie !

Piękny hotel w koło górzyste tereny i piękna piaszczysta plaza-super :)

Oj będziesz miała nam co opowiadać :)

Olu, z tego co widzę na zdjęciach tam jest przepięknie. Świetny basen, mnóstwo atrakcji i klub dla dzieci z opieką polskiego animatora, rewelacja. Aż sama bym się tam chętnie wybrała :) Koniecznie rób zdjęcia i później nam się pochwal. Kiedy lecicie?

lecimy 12go lipca:) na 2 tygodnie a zdjecia na pewno zrobie:)

no naprawdę cudny ten hotel,życzę by wakacje były takie same.

My z mężem przeglądamy wycieczki objazdowe po Chinach-taka wycieczka życia,wiecie.Ceny co prawda są zabójcze(chociaż oferty last minute jako takie) ale raz się żyje i jak uda się znaleźć coś sensownego w równie sensownej cenie to pewnie się wybierzemy na przełomie kwietnia i maja.

Takie spełnienie długoletnich marzeń,bo oboje jesteśmy zafascynowani tamtejszą kulturą itd.

GUZIOREK cieszę się że Cię widzę :)

A ja dzisiaj właśnie do męża mówiła że chętnie tak bym pojechała do Chin albo Tajwanu czy do Japni- jak oglądaliśmy o program muzeum w Tajwanie.

Dla nas obecnie taka wycieczka jest tylko marzeniem :P

GUZIOREK koniecznie będziesz musiała nam opowiedzieć jak było na tej niesamowitej wyprawie :)

No no Guziorek4 widze ze tez u was wyprawa zycia!!! tam ta kultura obyczaje budowle wszystko inne bedziemy czekac na opowiesci i zdjecia z tej wyprawy:)

my nasze wakacje tez traktujemy jak zycia bo cena wyszla wielka nastawialismy sie na troche tansze ale raz sie zyje tak jak piszesz bedziemy mieli co wspominac jak wszystko bedzie ok:)

dokładnie raz sie zyje,a ze czlowiek z naturu zyje albo marzeniami ,albo wspomnieniami.................................................................................

czasem lepiej miec niezapomniane wspomnienia do konca zycia(fajnie pewnie tak na starosc powspominac i poogladac zdjecia) niz powiedzmy kolejny remont mieszkania.

oj bardzo bym chciala zeby ta wycieczka wypalila,zwlaszcza za zycie jest tak stresujace-warto czasem zapomniec o rzeczywistości .

pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko.

wiesz Guziorek4 zgadzam sie z toba w 100%!!!!!!!!!!!!!!! tak samo mysle wspomnienia trzeba miec i cos w zyciu zobaczyc:)

Ola jak ja ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!

Ola możesz mi napisac na priv ile zapłaciliscie za wczasy i ile teraz musiałaś wpłacić?

Ja nadal się rozglądam, myslałam mże w styczniu cos zarezerwujemy ale kurde mąz się uparł że po co , ze kupimy cos na last minute, ze do wakacji jeszcze tyle czasu i po co teraz wywalac kasę.

ach nie moge mu przetłumaczyć.

on by chciał jakis remont w domu zrobic a ja jestem za podróżowaniem, jestem zdania jak wy że zyje sie raz i trzeba kawałek świata zobaczyć.

My mamy urlop od 9 sierpnia dopiero.

Ola ale ci fajnie!

Guziorek fakt - w maju jest najtaniej!

Nadin a wy gdzieś się wybieracie?

tak tez czytalam te opinie ale wiesz wszedzie znajdziesz co za i przeciw ja przekonam sie na wlasnej skorze:)

A ty jakie typujesz?

Ola ja na te wszystkie opinie z przymrużeniem oka patrzę, bo jak wiadomo to zalezy czego człowiek oczekuje, jeden patrzy na komfort w pokoju, inny aby było blisko do plaży itp.

Ja bardzo chciałam Teneryfę ale niestety spadłam na ziemie bo tydzien najtaniej jak znalazłam to 8 tysięcy i to do plazy 1,5 km więc totalnie odpada, a wydac z 10 tys. za tydzien to zdecydowanie za dużo.

Przeglądam te katalogi wszystkie i nie możemy się zdecydowac na kraj, ale znalazłam kilka fajnych własnie w Grecji więc kto wie.;)

zalezy mi na duzym basenie i by plaża blisko była.

TO TAK JAK NAM:) by bylo blisko:) szukaj szukaj jak cos wybierzesz to daj znac:)

my ostatecznie wybralismy Sky Club ale patrzylismy na Scan Holiday, Greco i w sumie te trzy najbardziej obstawialismy a ty na jaki patrzysz?

wiesz faktycznie Teneryfa ma zabojcze ceny!!!

Ola ja w necie właśnie patrzyłam na Sky club, zamówiłam katalog do domu bo u nas nie ma ich biura, a we Wrocku jest?

tak we Wroclawiu jest wiesz my bylismy w biurze ktore miesci sie w Arkadach tam gdzie te Multikino a dlatego tam ze oni maja kilka biur pod soba takich jak Sky Club, Scan Holiday, Alfa Star, Greco, Tiu i Itake chyba tez

Dużo fajnych ofert i promocji mają też w Itace. Znajoma była z nimi w Bułgarii i Grecji i bardzo zachwalała. Podobno na ich stronie jest taka opcja, że przy wyborze kierunku wystarczy zaznaczyć, że w grę wchodzi rodzinny wypoczynek, a wtedy wyświetlą się hotele które najlepiej wybrać jadąc z dzieckiem.

Dużo fajnych ofert i promocji mają też w Itace. Znajoma była z nimi w Bułgarii i Grecji i bardzo zachwalała. Podobno na ich stronie jest taka opcja, że przy wyborze kierunku wystarczy zaznaczyć, że w grę wchodzi rodzinny wypoczynek, a wtedy wyświetlą się hotele które najlepiej wybrać jadąc z dzieckiem.

my właśnie na wakacje 2011 wykupilismy wczasy w Itace chociaz nie mam do tego biura przekonania, czytałam na innym mamusiowym forum opinie o wyjazdach z Itaki i wcale nie chwalą.

lecimy z Itaką tylko dlatego że żadne inne biuro nie ma w ofercie hotelu który sobie wybrałam.

Poza tym Itaka traktuje dziecko 12 lat jako osobę dorosłą i tak też zapłaciliśmy, często inne biura mają zniżki do 14 roku zycia np. Ecco.

Ja bardzo lubię podróżować - tak samo zresztą jak i mój mąż ;) Mimo, że oboje dużo pracujemy zawsze staramy się wyskoczyć na jakąś wycieczkę raz na 2-3 miesiące. W zeszłym miesiącu na przykład byliśmy we Frankfurcie - tak się składa, że jedna z linii lotniczych miała promocje na bilety tak więc postanowiliśmy skorzystać. Noclegi wynajęliśmy w grupie Accor: Frankfurt hotels booking:  29 Accor hotels in Frankfurt - ceny bardzo korzystne a same hotele praktycznie w centrum miasta tak więc było bardzo blisko do wielu rozrywek.

Chanelka ja z mężem też tak mamy, że lecimy gdzieś co 2-3 miesiące. My zaś ostatnio byliśmy w Rzymie polecieliśmy http://www.katowice-airport.com tanimi liniami lotniczymi i wyniosło nas to taniej niż zwykle.

Edytowano przez zott

Ojjj co 2 - 3 miesiące nie mam możliwości podróżować, no chyba, że tylko na weekendy ... pozazdrościć ;) ale co roku jedne a porządne wakacje to się należą każdemu :D w tym roku na ferie zimowe chcemy wyjechać w góry, pewnie na Słowację do Popradu. Biuro Family Tour organizuje bardzo fajne wycieczki: Słowacja - Thermal Resort Poprad - Termalne Baseny SPA - Słowacja - gorące źródła - wSPAniały, zdrowy wypoczynek. :)

Ja na wakacje wybieram się nad polskie morze. Teraz na wiosnę wybieramy się z rodzinka na spływy kajakowe po Czarnej Hańczy i Rospudzie. Bardzo fajnie spędzić czas z rodziną na powietrzu w okolicy przyrody. Lubicie taką formę aktywności?