Skocz do zawartości
Sun

Mój syn mnie bije

Polecane posty

Na pewno nie powinno się tego tolerować. Dziecko czuje ,że wszystko mu wolno . Bada teren. to na ile może sobie pozwolić. Nie jest to dobre ponieważ dziecko traci przez to poczucie bezpieczeństwa.

Warto byłoby wybrać się do psychologa dziecięcego. Jeśli jesteś z Warszawy to w tym gabinecie psychologicznym: Psycholog Dziecięcy Warszawa Praga - Dobry Psycholog dla Dziecka. przyjmuje aktualnie pani Marta Bogusławska Michniak. Bardzo dobra pani psycholog dziecięca, która powinna poradzić sobie z zachowaniem dziecka. Doradzić Ci jak powinnaś postępować z maluchem.

Jak Cie biję to porozmawiaj z jego ojcem..Niech on też go zleję tak na kwaśne jabłko bo przecież on nie może być bezkarny a Ty jesteś jego matką i chyba to jest oczywista sprawa, że chcesz tego aby on Ciebie nie bił i nie chcesz być żadną ofiarą ani nic z tego rodzaju.

Twój syn cię bije? No nieźle, nie chcę krytykować, ale u mnie taka sytuacja jest nie do pomyślenia... A dostał kiedyś twój syna takie porządne lanie, na goły tyłek? Myślę, że jakby tak było, to ręki by na ciebie nie podniósł nigdy, nie ma mowy... bezstresowe wychowanie...

Moim zdaniem nie powinnaś sobie pozwalać na to aby synek Cię bił. Pamiętam jak mój chrześniak był jeszcze mały i rodzice sobie pozwalali na takie rzeczy, później jak miał 6 lat buił dzieci w przedszkolu bo mówił ze w domu tak wolno. Powinnaś stosować kary typu zakaz komputera, telewizji itd.