Jump to content
seatibiza

oto ja...

Recommended Posts

Mam na imię Kamila i jestem mamą 2-letniej Oliwci i 3-miesięcznego Adasia.Pozdrawiam wszystkich rodziców małych łobuziaków:):-)

Witaj :)

Rozgosc sie u nas :) Milo Was poznac :) Mamy dzieci w tym samym okresie urodzone :) Moja Maja 13 pazdz tez bedzie miala 3 miesiace :)

cześc seat i wpadaj do nas jak najczęściej!

to masz też wesoło w domu i wiele pracy przy dwóch maluchach.

Dzięki że przyjeliście mnie tak miło,cieszę się ,że tu jestem,niestety nie mogę tak często tu zagladać,mam mało czasu przy tych moich smykach dużo roboty....Ale w miarę możliwości będę tu zaglądać:) pozdrawiam was bardzo serdecznie,całuski dla waszych rozrabiaków!!!

Dzięki że przyjeliście mnie tak miło,cieszę się ,że tu jestem,niestety nie mogę tak często tu zagladać,mam mało czasu przy tych moich smykach dużo roboty....Ale w miarę możliwości będę tu zaglądać:) pozdrawiam was bardzo serdecznie,całuski dla waszych rozrabiaków!!!

Seatibiza rozumiem Cię ja co prawda mam starsze łobuziaki,ale też przy nich mam również nie wiele czasu- doba to za mało ;):)

to jest co robic:) ja mam jedna Kinge ale jak chora jest to nudzi sie jak mops a wlasnie teraz jest chora i ciagle cos musze wymyslac zeby nudno nie bylo a gdzie jakies obowiazki.......... a czas dla siebie z drugiej strony one tak szybko rosna i pozniej juz nie jestesmy tak potrzebni wiec ciesze sie tym ze mozemy razem spedzac czas

Wiesz Ola ,ja jestem bardzo szczęśliwa ,że mam te dzieciaczki,nie wyobrażam sobie życia bez nich...fakt czasami mnie to wszystko przerasta,jestem zmęczona,mam ochotę uciec na koniec świata,ale jednak ich kocham i mimo wszystko ...mam dla kogo żyć,rodzina jest dla mnie najważniejsza:)pozdrawiam ciebie i twoją Kingusię:)

ja myslalam o drugim dziecku ale......... i tu zaczynaja sie schody bo tak ciezko mi bylo zajsc w pierwsza ciaze a teraz gdy jest Kinga miala btm brac te leki nie wiadomo jak dlugo i czuc sie strasznie to mnie przeraza bo ja sie do niczego wtedy nie nadaje wiec ciesze sie ze mam ja jedna dzieci sa kochane i czasami smutno mi ze nie mamy ich wiecej dlatego ciesze sie twoimi pociechami niech zdrowo rosna :)

Wiesz,ja myślę że mimo wszystko powinnaś się postarać o braciszka dla Kingi...mała ma już 5 lat,czyli niedługo pójdzie do szkoły,będziesz wtedy miała więcej czasu i nie będziesz samotna jak Kinga będzie w szkole:)Rozumiem twoje obawy i strach,że ciężko ci było z pierwszą ciążą,ale może warto zaryzykować?A Kinga nie chce mieć rodzeństwa?Wiesz piszę tak ,bo wiem jak to jest ,gdy jest duża różnica wieku między rodzeństwem,mój brat jest ode mnie młodszy 5.5 roku i praktycznie jako dzieci nie mieliśmy wspólnego języka...ja już byłam większa,zaraz miałam iść do szkoły a on był malutki,potem trochę podrósł,ciągle za mną biegał,wszędzie go było pełno a ja chciałam mieć trochę ciszy,pamiętam to jak dziś:)Teraz jak już jesteśmy dorośli ,potrafimy przegadać całe noce,wspominamy dzieciństwo i śmiejemy się z tego...Nie gniewaj się ,że ci to napisałam,chciałam ci tylko powiedzieć,że rodzeństwo jest fajne:)pozdrawiam cię gorąco,miłego dnia!

ja sie wcale nie gniewam:) zdaje sobie z tego sprawe i to co piszesz wiem ze masz racje sama mam starsza siostre i wiem jak to jest tyle ze w moim przypadku nim zajde w ciaze jezeli zajde to Kinga moze juz miec 8 a moze nawet i wiecej lat mi tez latka leca a to wplywa na niekorzysc niestety coz pozyjemy zobaczymy

rozumiem cię...trzymam za was kciuki:) naprawdę jest się o co starać,zobaczysz jak za 20 lat będziesz miło spędzać święta,otoczona grupką wnucząt,u nas też teraz tak jest i święta kocham bardzo,bo spotykamy się wszyscy,czasami w domu u rodziców nie ma miejsca tyle nas wszystkich jest...ale jest naprawdę wesoło:) mam prośbę ,jeśli możesz poświęć mi minutkę i zagłosuj na zdjęcie mojego synka Zdjęcie: ale jestem szczęśliwy.... • fotoona.pl będę bardzo wdzięczna...a może mogę się jakoś zrewanżować?pozdrawiam

zagladam zagladam :) chcialam nawet zaglosowac ale cos mi sie ta strona nie otwiera