Jump to content
Sign in to follow this  
ewuna

Gotowe i "olgotowe" produkty :)

Recommended Posts

Czy uzywacie? Chodzi mi o sosy w sloikach, w papierkach, mrozonki, itp. Jesli uzywacie to napiszcie czego, jakich firm, moze macie juz jakies wyprobowane modyfikacje sprawdzonych przepisow?

Staram sie jak najmniej uzywac gotowcow.

Najczesciej uzywam Barszcz Czerwony-expresowy-Winiary.

Guest moko

jadamy: sosy do spagetti ze sloikow - pudliszki , sosy z torebek - winiary, knorr, kluski z miesem aviko - pyszne. I chyba tyle.

Guest renet

Ja czasami kupuje sosy winiary lub lowicz do ryzu czy spagetti ale dodaje do nich pokrojony filet z kurczaka bo lubie miesko.Pozatym jeszcze dobre sa sosy do salatek.

saviera, ale za to jakie dobre :mrgreen: :mrgreen:

Czy aby napewno ?! Albo lepiej , z ktorej strony dobre :-P

saviera, no w smaku i z tymi kaloriami :-P

....w konsekwencji predzej czy pozniej wrzodami zoladka :-D

[ Dodano: 4 Listopad 2006, 18:18 ]

Brat mojego meza duzo takich produktow , w ciagu 14 lat malzenstwa nabawil sie niezlych problemow z zoladkiem . Jego zona uzywa gotowych produktow i polproduktow na codzien , zupki z puszki , bo swiezej nie chce jej sie gotowac ....gotowe dania do mikrofalowki , ochyda :-/

Mnie ciagle krytykuje ze zbyt duzo czasu w kuchni przy pitraszeniu spedzam :-/

saviera, nie no bez przesady ja czasami proszki robie zupy gotuje z reguly normalne bo oliwka je drugie dania to jezeli juz to jakis sos ale tez rzadko

saviera, nie no bez przesady ja czasami proszki robie zupy gotuje z reguly normalne bo oliwka je drugie dania to jezeli juz to jakis sos ale tez rzadko

No ja mysle :-P :-D male dziecko swinstwem faszerowac , takie dzieciaki w zyciu jeszcze sie tego swinstwa zdaza najesc :-/

saviera, nooo ale czasami jak musze szybko cos zrobic to i proszek zrobie.....za to uwielbiam "zupki chinskie" :mrgreen:

Guest renet

joa1983, no to nie dziwota ze taka chuda jestes z tych zupek chinskich.

Guest renet

joa1983, oco ci chodzi sama sie przyznalas. :roll:

No to ja sie przyznam ze bardzo czesto korzystam z gotowych produktow, jestem za leniwa do siedzenia i gotowania :-P

Ja rzadko kiedy raz na rok jak mi sie trafi.Jak nie mam czasu czegos upitrasic to wole kanapeczke do tego zieleninka :-P Za to kolacje robie pyszniejsza :mrgreen:

Sign in to follow this