Skocz do zawartości
apferina

Jaki kupić prezent?

Polecane posty

Cat to moj tak samo bez karty:) obiecałam ze od nowego roku bedzie sobie mogl zrobic bo teraz sie nie opłacało pod koniec wiec jezdzil na ryby tam gdzie mozna bylo bez az mnie przeraza mysl jak bedzie mial karte bo każdy weekend go nie bedzie:( zalapal bakcyla

Ja zawsze staram się podarować coś oryginalnego - tak aby obdarowywana osoba poczuła ten wysiłek jaki włożyłam w prezent ;)

Fajnym pomysłem jest na przykład projekt koszulki albo kubeczka na generatorze: CupSell.pl - generator koszulek Można za jego pomocą niewielkim kosztem stworzyć coś naprawdę oryginalnego i ciekawego ;)

Podarowałam taki prezencik mamie z okazji jej dnia i była bardzo wzruszona. Wybrałam nasze wspólne zdjęcie z wakacji,

Facetowi mam zawsze problem, żeby coś kupić. Nie ważne czy to mój narzeczony, tata czy teść ;p dlatego kupuję coś uniwersalnego ale i ładnego, np coś z męskiej garderoby lub dodatki. Znalazłam ciekawy sklep z ładnymi i eleganckimi akcesoriami - bardzo portfele mi się podobają : Portfele męskie - OSKAR PLUS Adam Rożnawski - str 1

Jak kupuje to też chce by się podobał ten prezent. Jak dla kobiety to często jest to jakaś biżuteria z http://www.allezloto.pl/ . Mają bardzo ładne, eleganckie pierścionki, łańcuszki, bransoletki. DO wyboru do koloru. Jak prezent ma być dla mężczyzny to już jest większy problem. Niekiedy też kupuje jakąś biżuterię męską lub ciuchy, perfumy.

Jaki kupić prezent na komunię?? :confused: cały czas się zastanawiam nad prezentem dla siostrzenicy a zarazem chrześnicy ... wstępnie z ojcem chrzestnym rozmawiałam, coby się z nim nie poskładać i myślimy nad laptopem lub tabletem. A do tego chciałabym kupić jakąś pamiątkę i znajoma zaproponowała mi figurkę CrystalCity: Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - personalizowana statuetka 3D :) mam nadzieję, że się spodoba małej ;)

Ja osobiście polecam uniwersalny prezent jakim jest kawa. Kawa mielona, ziarnista czy jaką kto lubi. Każdy pije kawę, więc jest to zarówno przydatne jak i miłe ;)

Ale na komunię?! ;p I w końcu, razem ze statuetką wręczyliśmy tableta :) nie jakieś cudo za 1000 zł ale taki za 500 zł, na który złożyliśmy się razem z dziadkami. Wiem, że mala używa go tylko w domu. Nie może nigdzie go zabierać.

A może coś z sklep z gadżetami mają dużo fajnych, ciekawych pomysłów także zobacz. W sklepie bardzo duży wybór i można wybrać fajny upominek :) Polecam!

Dla taty na dzień ojca można kupić jakaś fajną modna koszulkę. Ja znalazłam taką na http://www.megakoszulki.pl/ z napisem "nieziemski tata":) czekam teraz na kuriera mam nadzieje że się nie spóźni przesyłka bo chciałam jeszcze ładnie zapakować wszystko. A wy co kupujecie swoim tatom na takie uroczystości? dzień ojca czy urodziny? Macie jakieś sprawdzone prezenty? podobają się wam takie koszulki jako prezent? piszcie swoje opinie oraz sugestie:)

Dzień Ojca już był ;) mój tata dostał ode mnie i rodzeństwa kalendarz z naszymi rodzinnymi zdjęciami :) firma Extrema ma bardzo fajne projekty, w dobrej cenie. A przy okazji robi także gadżety reklamowe.

fajny pomysł powiem ci szczerze taki kalendarzyk pewnie na przyszły rok to naprawdę fajny pomysł. Ja mojemu tacie kupiłam czekoladki i dobrą whisky był bardzo zadowolony nie miałam tak naprawdę pomysłu na prezent więc tak jakoś prosto zaopatrzyłam mojego tate ;)

Alkohol to już trochę oklepane ale nadal modne :) Ja swojemu tacie kupiłam koszulę ładną i do tego krawat powiem wam że bardzo był zadowolony ale teraz znowu zbliża się rocznica moich rodziców i nie wiem za bardzo co kupic;/ ma ktoś jakieś pomysły? bo ja naprawdę kiepska w tym jestem;/

Widzę, że wasza pomysłowość nie zna granic... Jednak sądzę, że kawa na komunie to dość dziwny prezent. Ja jestem za standardowymi prezentami, jak np zegarek na komunię czy też rower. Ewentualnie zawsze można dać kasę, a rodzice mogą sami zadecydować co potrzeba ich dzieciom.

Chcesz wymienić olej w samochodzie? Odwiedź serwis w Zabrzu koło Gliwic: http://www.serwistoyoty.pl/wymiana-oleju-zadbaj-o-silinik-twojego-samochodu

Ja mam mały dylemat jeśli chodzi o prezent dla mojej mamy, która już za niecałe 2 tygodnie kończy 60 lat. Razem z rodzeństwem postanowiliśmy jej kupić wycieczkę, żeby sobie odpoczęła, ale chciałabym, żeby miała także coś co może nosić na co dzień i pomyślałam o kupnie biżuterii, ale nie wiem, czy kupić jej pierścionek, czy może bransoletkę. Bardzo lubię ten sklep http://myway-jewellery.com/pl/ , często robię w nim zakupy i chciałabym właśnie tam jej coś kupić. Co możecie mi polecić, a co odradzić? Moja mama ma już swoje lata, ale nie wygląda i nie zachowuje się na swój wiek.

może kolacja w lepszej restauracji? wspólnie spędzicie czas, porozmawiacie i na pewno będą to bardziej wartościowe chwile bo warto celebrować takie chwile właśnie we dwójkę oczko.gif byłam ostatnio z mężem w Salto (warszawa) i to jest idealne miejsce do takich okazji, także jak jesteś z Warszawy to kierunek jest jeden

Dla mnie kupienie prezent dla faceta to nie łatwe zadanie. Chociaż teraz wiem, ze mój facet potrzebuje portfela męskiego , dlatego też w tym roku prezent dla niego nie będzie aż tak trudny. Trzeba tylko znaleźć miejsce w którym taki portfel kupie.

Jeśli chodzi o prezent dla faceta, to coś z elektroniki (smartfon, tablet, kamera, czy aparat) powinno się sprawdzić, może być też jakiś dobry, skórzany portfel. Dla dziecka z kolei jakieś klocki lub puzzle, czy tematyczne zabawki z jakiejś bajki, np. jak wytresować smoka, czy kraina lodu - o tych drugich jest tutaj http://www.hulahop.pl/wiadomosc/zabawki-z-krainy-lodu-klocki-lalki-puzzle-planszowki-ksiazki/3033/

Z tego co się orientuje to ostatnio furorę robię drewniane zabawki takie jak akcesoria do kuchni. Jest to skierowane i do chłopców i jak dziewczynek. Kto z nas nie bawił się w ich wieku w dom czy też gotowanie. Jeśli pamiętacie te czasy to zajrzyjcie na stronę http://www.trendysmyk.pl/114-akcesoria-kuchenne- mają rewelacyjną ofertę takich właśnie akcesoriów w na prawdę okazyjnej cenie. Polecam gorąco.