Skocz do zawartości
michal_p

Jak ozdobić świąteczny/wigilijny stół

Polecane posty

I ja znowu coś z YouThinka podrzucę - sorki za monotematyczność źródła, ale tam akurat jest taka kategoria "Świąteczna" z konkursem w którym można ipoda wygrać (YouThink), więc ludzie nawet ciekawe rzeczy zamieszczają.

Dekoracja świątecznego stołu (dla leniwych) - YouThink

Kapitalnie to wygląda, robiłem tak w zeszłym roku

baubles.jpg?1258820627

to ja coś dodam od siebie,

nasze weekendowe dzieło, czyli kolorowe pierniczki z dr. oetkera

zrobiłam je jako przymiarkę przed świętami żeby sprawdzić czy dobre

i polecam bo bardzo łatwe i naprawdę smaczne, poszły w jeden dzień :D

następne będę robić z dziurką, do powieszenia na choinkę

pierniczki tradycyjnie dekorował mój mały artysta :smt054

100_5977.jpg

michal muszę przyznać że bardzo mi się podobają tak udekorowane stoły i co roku sama też na święta zawsze próbuję jakoś przystroić nasz stół:)

1mamut piękne są te pierniczki :smt054one mogą być naprawdę ozdobą świątecznego stołu, tylko niestety mogą też z niego bardzo szybko zniknąć :P

Jeszcze znalazłam tak przystrojone świąteczne stoły i strony na których znajduję się jeszcze więcej takich właśnie zdjęć z świątecznymi aranżacjami stołów.

Galeria świątecznych aranżacji - zdjęcie

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE: DEKORACJA WIGILIJNEGO STOŁU cz.2

Stół w blasku srebra - nowoczesny stół, nowoczesne ozdoby, srebro, czarnobiałe dodatki, geometryczne wzory - Meble i dodatki - Urzadzamy.pl

Dekoracja świątecznego stołu, materiały, tkaniny, ozdoby, dekoracje okien : e-mieszkanie.pl

Nakryto do świąt - stół świąteczny, nakrycie stołu, kolacja wigilijna, Boże Narodzenie, rustykalny wystrój - Meble i dodatki - Urzadzamy.pl

Dekoracja stołu na święta | WNĘTRZATOR

STOL_SWIATECZNY_01.jpg

kolekcja_gloria_d.jpg

STOLY_SWIATECZNE_otw_duze_452.jpg

z609407X.jpg

stol_gl.jpg

STOL_SWIATECZNY_07_o-7231.jpg

nakrycie-stolu1.jpg

3079003533_1ae90faf92.jpg

3079003953_bf6a00740e.jpg

529883_1024.jpg

3079003919_e0d7d1d387.jpg

dekoracje_swiateczne_0008.jpg

z4710837x.jpg

z1816403X.jpg

stol$202.jpg

bialy_puch_1.jpg

rozne_barwy_swiat_7.jpg

stół1.jpg

nakrycie03.jpg

nakrycie06.jpg

slicznie te stoly wygladaja:) moze cos w tym roku z tego wybiore jednak musze byc oszczedna w dekoracji bo siostry coreczka wszystko chce brac do raczki:)

Piękne te stoły, tylko martwi mnie to, że oną są takie śliczne, bo nie ma na nich półmisków z jedzeniem ;)

Albo nie ma już miejsca na te wszystkie talerze z jedzeniem albo psują cały efekt :(

no wiesz to tez racja tam tylko dekoracja na reszte chyba trzeba osobny stol:)

Wiecie co a mi tak bardzo podobają się takie dekoracje na stołach że wczoraj już kupiłam w Epiku cztery aniołki z porcelany oraz złotą wstążkę w Carrefourze, którą chcę przewiązać białe serwetki. Do tego mama zamiar dokupić białe piórka i plastikowe "kryształki" na allegro.

Na stole oprócz białych talerzy i potraw będą też więc: aniołki, ozdobione wstążeczką białe serwetki, piórka, kryształki i świece.

Taką dekorację chcę również wykorzystać na pierwszy dzień świąt, kiedy będziemy robili w domu chrzciny.

ps na pierwszym zdjęciu są aniołki serwetki i wstążeczki, niestety nie zdążyłam uprasować obrusa przed zrobieniem tego zdjęcia:D

a na drugim i trzecim zdjęciu są kamyczki i piórka z allegro.

2009 12 02_1012.jpg

9.jpg

832098209.jpg

Nadin, bardzo ładnie to wygląda. A powiedz mi, co zamierzasz zrobić z kamyczkami i piórkami? Masz jakiś konkretny plan, czy porozkładasz je po całym stole?

Szkoda, że nie robisz próbnej przymiarki, chętnie bym zobaczyła jak to wygląda w całości i może co nieco zgapiła, jeśli nie masz nic przeciwko ;)

Nadin az mnie zaciekawilas tez bym chetnie zobaczyla przymiarke:) stolu:):):)

Nadin - super pomysł u nas w domu co roku właśnie tak jest robione.

Poszukam gdzieś zdjęcia to zaprezentuję;)

a ja dzis kupilam gwiazdę betlejemską (kwiat) ale tam gdzie bede obchodzic wigilie, nie bedzie dane mi jej zabrac