Skocz do zawartości
ulawisnia

Zdjecia Waszych choinek:)

Polecane posty

Tak sobie pomyslalam o takim watku.Wklejajcie tu drogie mamy zdjecia waszych slicznych choineczek.Moja wyglada tak.

DSCI0111.jpg

U nas jakoś koło 18'stego kupię dopiero żywą... Choć dziś już jak do Makro wchodziłam i już sprzedawali i poczułam ten piękny zapach to aż mnie korciło :D

U nas jakoś koło 18'stego kupię dopiero żywą... Choć dziś już jak do Makro wchodziłam i już sprzedawali i poczułam ten piękny zapach to aż mnie korciło :D

Zeszłoroczna wyglądała tak, ale kurcze czemu nie mogę znaleźć ubranej do końca :/

choinka 2008 2.jpg

tak urok zywej to taki ze pieknie pachnie:) wada igielki sie sypią ale tez bedziemy miec zywa:)

My od kilku lat zywą mamy i nie zamienię jej na inną :) Kupujemy jodlę, z nich tak nie sypią się strasznie, dopóki jej się później nie ruszy :D

ja jeszcze podkladam sloiczek z woda na poczatku bardzo pije a potem juz wolniej i najczesciej to swierk kupujemy

Dziewczyny piękne macie choineczki :) :) :)

Ula fajny wątek- uwielbiam oglądać choinki.

Piękne te wasze choineczki aż szkoda będzie je teraz rozbierać :(

Alonuszka to Ty sobie urlop zrobiłaś w święta :)

A to nasza choineczka- niestety już z bagażem przeżyć spowodowanym ciągłym przewieszaniem na niej bombek przez Alana i Oliwiera ;)

167.jpg

a tu nasza :) za kilka dni będzie rozebrana

Gusia aż smuto się robi jak się pomyśli że takie cudeńko niedługo zniknie :(

to prawda ,ale z drugiej strony mały ma coraz większą ochotę coś zmajstrować przy niej:)więc dmuchając na zimno cze ba niestety rozebrać:(

to prawda ,ale z drugiej strony mały ma coraz większą ochotę coś zmajstrować przy niej:)więc dmuchając na zimno cze ba niestety rozebrać:(

Gusia ja tak już pisałam mam w domu dwóch takich łobuziaków co mi tą naszą choinkę to już chyba ze 20 razy przerabiali :P

Jeszcze w rozbieraniu choinki nie lubię pakowania bombek- bo trzeba je starannie pochować do pudełeczek żeby dotrwały do następnego roku.