Jump to content
Alonuszka

Moje prace malarskie

Recommended Posts

To i ja sie pochwalę swoją tworczością. Zapraszam do obejrzenia :)

IstotneInformacje.pl - Galeria - Autor: MALARSTWO ANNA

i blog malarski

Szeherezada

obecnie czekam na pierwsze prace - bazgroly mojego lobuziaka, mysle ze po roczku zacznie juz cos bazgrac :)

Alonuszka jestem pod wielkim wrażeniem Twojego talentu. Niektóre postacie z Twoich obrazów wyglądają jak by były żywe, inne wydają mi się bajkowe i tajemnicze :) Do tego pięknie dobrane barwy :)

Alonuszka a organizujesz jakieś wernisaże swoich prac malarskich ?

Alonuszka, bardzo podobają mi się Twoje prace. Powiedz mi, czy Ty gdzieś je sprzedajesz?

przez mojego lobuziaka, brak czasu ostatnio na organizowanie wystaw. mysle ze jak mala pojdzie juz do przedszkola powroce do wernisazy

poki co obrazy na plotnie z cyklu "panienka z okienka" jeszcze nie sprzedana

Szeherezada

Alonuszka, mi się najbardziej podobają obrazy "rodem z baśniowej krainy". Do pokoju maleństwa wymarzone.Naprawde, pięknie malujesz.

Alonuszka Twoje Prace są cudne :) Może to dziwnie zabrzmi ale mam odczucie że są takie bajkowe, ciepłe i kiedy się nim przyglądam to wywołują we mnie pozytywne emocje :)

ps Zgodnie z sugestią Alonuszka połączyłam Twoje dwa wątki w jeden.

W końcu znalazłam chwilę, żeby obejrzeć Twoje obrazy. Są piękne :) Bajkowe, oderwane od rzeczywistości. Strasznie podobają mi się uliczki, kamieniczki z latarniami. I kwiaty. Szczególnie maki.