Skocz do zawartości
jarek13

Czas karnawału

Polecane posty

Chyba warto w tym roku zaszaleć w karnawał. Niektórzy tak ostro pracowali przez cały rok, że nie byli jeszcze na żadnej imprezie. Koniecznie trzeba to nadrobić. Nadchodzący karnawał będzie wyjątkowo obfitował we wszelkiego typu imprezy, zabawy i bale. Wcale nie trzeba jechać do Wenecji czy Rio, aby się dobrze bawić. Jedynie za miejscem dobrze się rozglądnąć dużo wcześniej. Można wtedy kupić okazyjnie, a wybór jest także większy. No i warto rozważyć jakiś przyspieszony kurs tańca. Karnawał 2010 niebawem.

hmmmm ja to z karnawalu nie skorzystam bo nie mam jak ale za to czekam na Sylwester bo w tym roku mamy organizowany przez allegro i polsat!oj bedzie sie dzialo!!!no teraz to juz kazdy wie z jakiego miasta jestem heheh

oj jak bym gdzies poszla............. ale niestety zostajemy w domu i bedzie kameralny Sylwester moze w przyszlym roku

U nas od ślubu w domu go spędzamy :) Jakoś było jak i gdzie jechać, ale w domu nam ok więc nie planowaliśmy :) Kupujemy szampana, winko, zastawiamy stół jedzonkiem i siedzimy z moimi rodzicami. O północy pijemy szampana, kupujemy dużą zgrzewkę fajerwerków i puszczamy sami też je przez kilka minut :) Nie żałuję, że tak go spędzam.

No ja również w tym roku w domciu tylko że u mamy łóżeczko turystyczne dla szkraba załatwione więc będę się bawić z mamą siostrzenicom siostrą i jej przyszłym i na pewno będzie super :D

U nas od ślubu w domu go spędzamy :) Jakoś było jak i gdzie jechać, ale w domu nam ok więc nie planowaliśmy :) Kupujemy szampana, winko, zastawiamy stół jedzonkiem i siedzimy z moimi rodzicami. O północy pijemy szampana, kupujemy dużą zgrzewkę fajerwerków i puszczamy sami też je przez kilka minut :) Nie żałuję, że tak go spędzam.

Ja mam tak samo. Śmieję się z siebie, że zramolałam :D Ostatnio nie bawią mnie głośne i zatłoczone miejsca, i wolę święty spokój. Piżama w renifery, piwko i czipsy. Tak mieliśmy w zeszłym roku i byliśmy, ze ślubnym, bardzo zadowoleni. Więc w tym roku powtórka.

My w sylwestra siedzimy w domu z dzieciaczkami, może za rok uda się nam gdzieś wyrwać ?

Mieliśmy co prawda wybrać się do znajomych, ale mąż kończy dzisiaj późno pracę pewnie byśmy byli gotowi gdzieś ok 22.

my bylsmy w domu przyjechala rodzina bylo wesolo Kinga wytrzymala do 1je w nocy:)

Ola no to Twoja Córeczka też jest nie zła do 1 nocy wytrzymała barwo :)

Moje małe chłopaki poległy o 22 :P

zebys wiedziala jeszcze wszystkich do tanczenia zaciagla:) a kuzynki chlopakowi powiedziala ze jak nie wezma slubu to jak cos to ona moze z nim wziac:)

Ola, wytrzymałą jest Twoja Kingusia, po Mamusi czy Tatusiu?:)

Mój Synek, podobnie jak chłopcy Nadin też poległ o 22, nawet wystrzały fajerwerków go nie obudziły.

Jestem ciekawa, czy wybieracie się na bal karnawałowy. Karnawał dopiero się zaczął, może warto byłoby gdzieś wyskoczyć i się trochę zrelaksować?

raczej po mnie bo ja to sowa:) maz zasypia nim polozy glowe na poduszke:)