Jump to content
moeru

hafty krżyżykowe

Recommended Posts

Za nic w świecie nie mogę wejść na chomika!!!:mad: ciągle mam przekroczony limit czasu. Więc dziś nie pomogę, choć będę próbować.

Ola, nie wiem, dlaczego nie możesz mnie znaleźć!

A spróbuj znaleźć chomika dwietecze, albo dwietecze2 To maniaczka haftu krzyżykowego, moja znajoma taka jak Ty, ale z forum krzyżykowego :) może ją łatwiej odnajdziesz? Ona ma caaaałe mnóstwo wzorów, a ja jestem wśród jej znajomych.

Powodzenia!

chcialam sie pochwalic ze skonczylam swoja pierwsza prace:) jak tylko zrobie fotke to wrzyce zdjecie!!!

i juz szykuje druga:)

dzieki wiesz bardzo mi sie to podoba juz zaczelam nastepne i chyba..........mnie to wciagnelo:) chcialam zrobic zdjecie jak juz bedzie w ramce ale cykne na razie tak wiec tak wyglada moja pierwsza praca:)

P2070021.jpg

Edited by Ola

No, kochana, jestem pod wrażeniem!!! Bardzo udany debiut. Prawda, że to wciąga? Możesz mieć tylko problem z oprawieniem, bo to nietypowy wymiar. Najczęściej w sklepach są rozmiary fotograficzne. Znajome "po fachu" często oddają do szklarza, albo mężczyźni im robią :)

Jeszcze raz gratuluję.

bardzo wam dziekuje:) wciaga wciaga juz robie drugie:)

co do oprawienia to masz racje daje do szklarza:)

Olu, gratulacje. Bardzo ładnie Ci to wyszło. Gdzie powiesisz swoje nowe dzieło?

mamy w domu taki duzy korytarz z ktorego sie wchodzi do pokoi mysle ze w nim bedzie najodpowiedniej:) moja mama sie smieje ze mam do dyspozycji cala sciane:) i dzieki za slowa uznania

chciałam powiedziec ze koncze druga prace zostalo juz niewiele:) ostatnio zaniechalam troche z przyczyn ode mnie nie zaleznych ale dobijam juz do konca:)

fajnie. Znowu czekam na efekty. Ja mam już ze dwie kolejne, ale nie mogę na razie wrzucić. Nie używam żadnych fotosików, czy czegoś takiego, a w obecnej formie naszego forum nie mogę chyba wrzucić zdjęcia bezpośrednio z mojego komputera? Bo muszę podać URL. Więc poczekam, aż znowu będzie "po naszemu, czyli po staremu".

moeru ale ty szybka jestes!!! ja teraz przez jakis czas zajmowalam sie swetrem i ksiazka i graniem na kompie:)

dziwi mnie ze nie mozesz wrzucic

wchodziszw

-zaawansowana edycja pod tym okienkiem do szybkich odpowiedzi

-nastepne to zarzadzaj załącznikami

- otwiera ci sie okienko ze zdjeciami ktore juz dodawalas

- w gornym prawym rogu jest plusik na zielonym kolku i pisze dodaj plik

- naciskasz to otwiera sie malutkie okienko z napisem select files wciskasz

- otwiera sie okienko z danymi z twojego komputera tam wybierasz zdjecie zatwierdzasz i gotowe

sprobuj i napisz czy ci wyszlo to bede czekac

• Like 1

Och, Ola, jesteś cudowna :) Dzięki za objaśnienie. To takie proste, ale jak ktoś w tym nie "smiga"...

No, to moje kolejne prace. Szybko poszły, bo jak widać tylko jeden kolor. Kot dla koleżanki na imieniny, a Jezus już wisi u mnie w sypialni.

Teraz zajęłam się trochę bardziej czasochłonną pracą, więc może wstawię ją koło lata dopiero.

moeru nie ma za co ciesze sie ze udalo ci sie:)

prace piekne!!!

powiedz mi jak robisz taka prace to czy cale reszta tlo jest biale chodzi mi czy to jest wypelnione biala mulina? czy zostawiasz biala kanwe pusta czy wycinasz dany motyw i naklejasz na bialy material jak to robisz?

Nic nie naklejam, Olu, bo to jednak wyszywanie, a nie inne prace ręczne :) Nie wypełniam tła białą muliną, zostaje czysta kanwa. W użyciu mam tylko czarną nitkę. I odpowiedni schemat, bo rzecz jasna nie wyszywam z głowy. Takie prace ładnie wyglądają na kolorowej kanwie. Jezusa widziałam wyszytego na kremowej. Był piękny.

Chcesz wzory, to ci podeślę skany.

Fajnie, to napisz mi na priv twojego maila. Zrobię skany i wyślę. (jutro albo pojutrze, bo muszę przynieść wzory do pracy.