Skocz do zawartości
Nadin

Gdzie wybrać się na narty z dziecakami

Polecane posty

Tak sobie pomyślałam że może mogłybyśmy tutaj (w tym wątku) wpisywać sprawdzone miejsca w które można udać się na nary z dziecakami.

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Łysą Górę Mikrostacja Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra - Dziwiszów. To miejsce jest położone ok 5 km od Jeleniej Góry, na stoku znajdują się 2 chatki w których można coś zjeść i ogrzać się ;)

Stok nie jest zbyt stromy i moim zdaniem nadaje się dla całej rodziny :)

Na szczycie góry znajduje się również "przechowalnia dla małych dzieci"- czyli takie miejsce w którym można zostawić swoje łobuziaki opieką pod opoką pani opiekunki i w tym czasie można pojeździć sobie na nartach.

Uważam że na Łysą Górę spokojnie może się udać samochodem cała rodzina :)

Poniżej wklejam zdjęcie Oliwiera w przechowalni dla dzieci na Łysej Górze.

Picture 303.jpg

Ja na nartach nie jeżdże więc nie pomogę

ale za dziecka jeździłam z rodzicami do andrzejówki koło Wałbrzycha

tam jest fajny stok na narty i sanki

ja oczywiście na sankach tam smigałam:D

Polska Białka i Góra kamieńsk

Włochy Livignio i Trzy doliny Mogę podać dokładne namiary jak chcesz!

Kolejny sezon narciarski tuż tuż. Ja z synem wybieramy się w tym roku na Słowację. Podobno jest pięknie, jest bardzo dobra organizacja, wiele ciekawych miejsc do zwiedzania i dobre trasy. Dużą atrakcją są baseny termalne.

Żeby było taniej chcemy skorzystać z pakietów pobytowych, które przygotowano dla polskich turystów.

Opisy tych pakietów są na stronie Eurolotu, którym będziemy lecieć do Popradu :). Zajrzyjcie sobie:

Promocyjne zimowe pakiety pobytowe

Ja już się strasznie cieszę i przeglądam strony o Słowacji. Pięknie tam, widoki i zabytki super :)

Ale się załapałam na promocyjne ceny biletów lotniczych do Popradu :D

Jeśli latacie na trasach krajowych, lub tak jak ja wybieracie się na Słowację to koniecznie zajrzyjcie na ofertę Eurolotu na te promocyjne ceny

ja informację dostałam na fejsbuku eurolot.com - Podróże/Wypoczynek - Warsaw, Poland | Facebook i dzięki tej promocji zaoszczędziłam trochę pieniędzy które będziemy mogli wydać na frajdy w Popradzie :D

Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć z rodziną i lecim z biurem podrózy do Val di Sole, juz 28 stycznia ;) w hotelu działa nauka jazdy dla dzieci, nie trzeba wozić ze sobą nart, mam nadzieję że na dobre wyjdzie nam ta dosc odważna decyzja :)

My w tym roku wybieramy się z siostrą i jej synkiem do Białki Tatrzańskiej - wyjezdzamy w sobote:) Troszke na nartach, a potem zmarznieci szybciutko na baseny termalne:))Mam tylko nadzieje ze malemu sie spodoba jazda:p

Czarna Góra koło Stronia Śl. albo Szklarska :)

Bierzemy narty, kaski i na stok, w rytm radosnego "hej przygodo!"

O tak, uwielbiamy zimę całą rodziną!

My często jeździmy na narty do Karpacza. Jest tam bardzo dobra infrastruktura narciarska, fajne stoki (dla dzieci również - liczne ośle łączki). Miejscowość jest ładna, zadbana, miejscowi ludzie pozytywnie nastawieni do turystów ;)

Noclegi są w dobrych cenach, warto poszukać w sieci ponieważ wybór jest największy: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,karpacz

Jest tam bardzo dużo atrakcji dla dzieciaczków więc raczej nie powinny się nudzić. My odwiedziliśmy centrum rekreacji Kolorową - jest tam fajny tor saneczkowy ;)

W lecie za to można się wybrać na śnieżkę i pójść do parku linowego.

To może Słowacja i Poprad?? :) biuro podróży Family TOUR organizuje wyjazdy m.in do „Stolicy Tatr”, zwanej także „Bramą Słowackiego RAJU” :D i faktycznie takim rajem jest. Oferuje kąpiele w popradzkiej wodzie termalnej i nieograniczone korzystanie z wszystkich krytych i odkrytych basenów wód termalnych ze stanowiskami masaży wodnych: Słowacja - Thermal Resort Poprad - Termalne Baseny SPA - Słowacja - gorące źródła - wSPAniały, zdrowy wypoczynek. już się nie mogę doczekać.

Nam się już od dłuższego czasu marzą Alpy. Słyszeliśmy, że jest tam naprawdę fajnie i wcale nie aż tak drogo. Myślimy nawet aby zaciągnąć jakąś pożyczkę i się wybrać. Bo chyba jak w tym roku nie pojedziemy- to już nigdy. Sprawdzałem już nawet opinie o bankach na tym forum o pożyczkach gdzie eksperci udzielali nam darmowych porad.

Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni. nocleg znalezliśmy na http://www.karpacz.net/noclegi/

Myślę, że można śmiało wynająć camper i wybrać się na wakacje camperem - również zimą. Campery są świetnie wyposażone i można mieszkać w nich o każdej porze roku. O typach camperów poczytasz tu: http://turystyka24.com.pl/typy-camperow/. Taka wiedza może się przydać jeśli zdecydujesz się na taki wyjazd :)