Skocz do zawartości
Nadin

Szukamy chętne osoby na Moderatorów naszego forum

Polecane posty

Drogie mamusie ostano stwierdziliśmy, że na naszym małym forum przydało by się parę Moderatorów- mam, które chciały by zarządzać poszczególnymi podforami.

Może któraś z Was miła by ochotę zostać właśnie Moderatorem na naszym forum?

A może według z Was jakaś z naszych Użytkowniczek nadaje się na Moderatora ?

Za wszystkie sugestie byłam bardzo wdzięczna :)

Do kilku osób wysłałam już wiadomości na priv z pytaniem o to czy nie chciały by zostać naszymi Moderatorami- jednak na naszym forum jest naprawdę dużo różnych działów, dlatego jak już pisałam będą nas cieszyły wszystkie propozycje :)

Tak sobie myślę że już czas oddać Wam prowadzenie tego forum- tak żebyście to Wy zaczęły decydować o tym co powinno dziać się łobuziaku. Chciałabym żeby to forum było otwarte dla Wszystkich, którzy chcieli by znaleźć swoje miejsce w sieci i chcieli by stworzyć coś co według Was jest potrzebne :)

Jak na razie na naszym forum mamy jednego Moderatora Sylwię.wk :)

Tutaj znajduje się nowy regulamin dla Moderatorów Łobuziak.pl: http://www.lobuziak.pl/forum/kacik-dla-moderacji/3254-nowy-regulamin-moderatoralw-forum-obuziak-pl.html

Zapoznałam się ale chciałabym wiedzieć więcej, nie powiem jak na razie nie pracuje i jestem na forum ok 5 razy na dzień i moze mogłabym dokonać takiej funkcji? Wiadomo wszystkiego uczymy się z czasem. Zobaczymy jak będzie ale bym się cieszyła gdybym została Moderatorem w Łobuziaku:)

Ulu to wspaniale :)

Myślę że mogłabyś zostać Moderatorem więcej informacji postaram się Ci przekazać na priv.

rowniez przeczytalam regulamin i co trzeba robic i chetnie nim zostane juz sie ciesze:) mam nadzieje ze sie sprawdze:) i podolam nowym zadaniom:)

wow!!! i jestem moderatorem!!!

Ola bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś :) :) :)

ja tez!!! i juz pilnie sledze stronke co tu sie robi hihi

:) wróciłam po długiej przerwie :)

Darrunieczka cieszę się że Cię widzę :)

Kochane dziewczyny czy ktos jeszcze zechcial by zostac moderatorem??? nadal ich nam potrzeba:)