Skocz do zawartości
jacekmielno

Mielno - przy samej plaży

Polecane posty

Polecam wszystkim niedrogi pensjonat U Jacka w nadmorskiej miejscowości Mielno. Połozony zaledwie 60 metrów od brzegu morza, przy samej plaży oferuje pokoje i 2 pokojowe studia i apartamenty z pełnym wyposażeniem. Wszystkie info znajdziecie na stronie jacek.ta.pl

mi sie osobiscie Mielno nie podoba bylam tam jeszcze nim urodzilam Kinge i stwierdzam ze to miejscowosc dla młodziezy niz dla rodzin z dziecmi ale to moze tylko moje odczucia

Masz racje Ola.Ja mieszkam 14 km od Milna wiec jestesmy tam czesto i wcale nie jest super.Ja osobiscie wole Kolobrzeg.

ja też często bywałam w Mielnie,zgadzam się z Wami-przynajmniej kiedyś to była miejscowość z przeważającą liczbą młodzieży,z tym że wtedy mi to akurat odpowiadało.

kilka kilometrów od Mielna jest maleńka miejscowość Łazy-tam jeździłam z rodzicami jako dziecko i byłam zachwycona,moi rodzice również,więc myślę że jeśli chodzi o wypoczynek z dziećmi to bardziej Łazy.

Ja również odradzam Mielno dla rodzin z małymi dziećmi. To raczej miejscowość dla młodych, którzy szukają dużo rozrywki, hałasu i nocnych zabaw. Zdecydowanie popieram Ulę, że Kołobrzeg lepszy (i wcale nie chodzi o patriotyzm lokalny :) ) z tym, że plaża po stronie zachodniej. Ciszej, bezpieczniej. Plaża główna raczej wieczorami, bo na deptaku jest mnóstwo atrakcji dla maluchów i rodziców.

O ludzie a ja myślałam że to tylko ja mam takie gusta :P

Byłam z mężem w Mielnie gdzieś w drugim roku znajomości, jak jeszcze nie mieliśmy dzieci.

Mieliśmy w tedy świetny pokoik ale oddalony od głośnego centrum. Same Mielno jest na pewno atrakcyjne dla młodych ludzi i myślę że będą oni zadowoleni z wczasów w tym miasteczku gdzie moim zdaniem dominują: dyskoteki i bary. Pamiętam że w Mielnie (prawie na końcu miasteczka w kierunku wschodnim) trafiliśmy na świetną włoską knajpę gdzie podawali najsmaczniejszą lasagne jaką jadłam w Polsce;).

Ale z dziećmi do Mielna na pewno bym się nie wybrała.

czyli mamy podobne odczucia:) ja polecam Pobierow dla rodzin z dziecmi mowia tez ze Pogorzelica jest super tam jeszcze nie bylam

Na tej stronie można znaleźć tanie noclegi w Mielnie. Korzystałam w zeszłym roku gdy planowałam wakacje i razem z rodzinką znaleźliśmy całkiem miły, kameralny pensjonat. Ogólnie chciałam polecić tą miejscowość rodzinom z małymi dziećmi. Jest spokojnie, miło a plaże wyjątkowo czyste.

To zależy od tego jakie są dzieci, znam takie, co właśnie naj, ale to najszczęśliwsze są w takich gwarnych miejscach jak Mielno. I to nawet wśród tych bardzo malutkich dzieci. Tam jest frajda i świetne wspomnienia, więc nie przekreślam Mielna dla rodzin.

Często wyjeżdżacie nad polskie morze? Bo teraz wrzesień jest tak ciepły, ze zastanawiam sie czy nie pojechać jeszcze na kilka dni. Spodobało mi się bardzo Ustronie Morskie. Znalazłem tam juz nawet ciekawy pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Sprawdzałem czy w okolicy nie ma jakiś wydarzeń, bo widziałem że w tym pensjonacie też wiele się dzieje