Jump to content
Alonuszka

Bizuteria artystyczna

Recommended Posts

My kobietki uwielbiamy blyskotki...zobaczcie co moja znajoma potrafi zrobic z cyny, kawałka drucika, blaszki...

Jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i niepowtarzalne

z czerwonym oczkiem

4bd1259d63_61010594_u.jpg?1264677469

z zielonym

14427ed589_61010592_u.jpg?1264677469

smieszne pajacyki

cd49e12c89_61010663_u.jpg?1264677469

kwadraciki z kwiatkiem na czarnym tle

5b515c8e3e_61011846_u.jpg?1264679931

pol ksiezyce

07dbb921d0_61011854_u.jpg?1264679946

bizuteria jest unikatowa, ja rowniez cos u niej zamowie bo wiem ze takich drugich na ulicy nie spotkam:) dam znac co wybralam, ylko uporzadkuje zdjecia

ładne ale ja niestety mam uczulenia na takie różne wyroby:( moge tylko złoto i srebro mieć na sobie i to nie zawsze każde:p

Piękne. Kiedyś buszowałam po stronie internetowej:qunszt.pl. Oferują tam po przyzwoitych cenach półfabrykaty. Można sobie stworzyć coś własnego i wyjątkowego. Z koleżankami z pracy najarałyśmy się, że zrobimy zamówienie zbiorcze, ale jakoś do tej pory nam nie wyszło...

ja kupilam sobie ostatnio korale robione drewniane i jestem zadowolona:)

Ładne te kolczyki. Ja bardzo lubię tego typu biżuterię. Kiedyś, jak jeszcze istniały, kupowałam ją w india-szopach. Teraz już nie bardzo jest gdzie..

Słuchajcie, poprowadzę ten wątek trochę w innym kierunku, ale potrzebuję konsultacji :). Chodzi o to, że odziedziczyłam właśnie biżuterię po babci i chciałabym ją wycenić. Szukam odpowiedniej firmy, bo w mojej okolicy niestety nie znalazłam takiej ani jednej. Trochę dziwne, ale w związku z tym dalej kontynuuję poszukiwania i trafiłam na tę ofertę - https://desa.pl/pl/pages/19/oceny. Jeśli któraś z Was kojarzy tę firmę, miała z nią kiedykolwiek do czynienia, to będę wdzięczna za podpowiedź. Naprawdę zależy mi, więc potraktujecie ten post poważnie.