Skocz do zawartości
Ola

Wielkie sprzatanie forum!!!

Polecane posty

Chcemy przeprowadzić sprzątanie a raczej odświeżenie forum dlatego mamy prośbę do wszystkich forumowiczek i forumowiczów o wpisywanie w tym wątku tytułów z tematów z forum które uważacie ze są niepotrzebne, nieużywane po prostu zbyteczne na forum.

Dlatego zwracamy się do was byście je same tu wpisywały aby ich usuniecie nikomu nie sprawiło przykrości.

No, to ja odważnie zaproponuję.

Np. takie wątki: dlaczego taki nick, a nie inny? dlaczego takie imię dla dziecka? Ile lat się znacie z mężem?

Nie mam oczywiście nic przeciwko takim tematom, ale prawda jest taka, że każda z nas się tam wypowie raz, potem najwyżej spojrzy drugi raz, ale nie będzie wracać do tego tematu często.

Ja też tak uważam raz morze dwa razy się zaglądnie ale nie co dziennie:)

moeru i gusia a co proponujecie zrobić z takimi wątkami?

Właściwie nie wiem, jakie są możliwości. Oprócz definitywnego usunięcia, oczywiście. To trudna decyzja, bo na pewno znajdzie się mnóstwo osób, które właśnie takie tematy lubią...

tu przyznaje racje sa to tematy do ktorych zagladamy raz i nie wiecej by wpisac to i tam dlatego one w pewien sposob troche tu zasmiecaja forum bo nie sa tak uzywane

ja proponuje zmodernizowac taki watek np polaczyc je w jeden jezeli nie chcecie ich calkiem sie pozbyc mozna zalozyc glowny temat zbiorczy pod jakims tam tytulem i w nim poprzenosci tematy ktore sa rzadko uzywane bo wypowiadamy sie raz a potem zobaczymy czego wogole sie nie uzywa np przez 3 miesiace i je usunąć

Moja pierwsza propozycja co do wątku: http://www.lobuziak.pl/forum/imiona-dla-dzieci/3248-dlaczego-tak-3.html#post70793

Ja myślę sobie tak: całe forum "Przygotowania" z podforami - jest niemalże że puste w porównaniu do innych forów na łobuziaku i ten podział na podfora: "Przygotowania" - "Zakupy dla mamy", "Zakupy dla dzieci", "Imiona dla dzieci"- można by połączyć w jedną całość w jedno forum "Przygotowania"- bez podziałów.

A w wątku Sun proponuję zmienić nazwę z "Dlaczego tak"? na np: "Skąd wzięłyście pomysł na imiona dla swoich dzieci ?"- wówczas ten wątek pasował by do forom dla mam z brzuszkami i może jakieś mamy z brzuszkami chciały kiedyś się w nim wypowiadać, bo jak na razie to macie rację ten wątek to tak trochę nie pasuje- niby jest, ale każda z nas napisała co chciała i koniec. A ja bym chciała wykorzystać pomysł Sun z tym wątkiem i pozostawić go dla nowych mam ;)

Zależy mi bowiem żeby na naszym forum przybyło też trochę mam na forum takim jak: Ciąża, Przygotowania ...

Nie wiem jednak czy Was to rozwiązanie by satysfakcjonowało?

Ola dzięki temu wątkowi to naprawdę zrobimy porządek na forum- to był dobry pomysł :)

Co do wątku: Skąd się wzięły Wasze nicki? to ten wątek moim zdaniem można by przenieść do "Powitalni": Powitalnia - Łobuziak A w nim nowe osoby mogły by nam pochwalić się skąd wzięły pomysł na swój nick- przyznam że chciałabym tez wykorzystać ten pomysł Sun, skoro na forum Plotkarenka uważacie że nie jest on już potrzebny.

Ale tu też chciałabym żebyście to Wy zdecydowały czy faktycznie wystarczy tylko przenieść ten wątek do Powitalni- żeby mogły się w nim też wypowiadać nowe osoby.

Ola, Nadin, moim skromnym zdaniem połączenie wątków w jeden większy to dobry pomysł. Zauważcie, jak fajnie rozmawia się w wątku "co teraz robicie?", kiedy mamy zostawione spore pole dowolności. Więc w Przygotowaniach, narracja - nazwę to tak - mogłaby przebiegać bardzo miło, bez ograniczeń, że przyszłe mamy nie rozmawiają na temat, bo wykroczyły poza wątek.

no to sprawa nam sie klaruje i wiemy co robic damy wieksza wolnosc pisania:)

Nadin juz pracuje nad tym:) biedna to ona musi odwalic czarna robote ja tylko podrzucilam pomysl:)

hm, ja uwazam ze przybywają i nowe osoby a mamy lubia takie tematy...ale nie ja tu rządzę :D

dziewczyny nic nie usuniemy tylko pozmieniamy miejsca bardziej je polaczymy by mozna bylo np w jednym forum pisac na wiecej tematow nie bedziecie musialy tak pilnowac czy aby na dany temat piszecie w danym watku wszystko bedzie tylko polaczone dlatego piszcie jakie tematy chcialy byscie polaczyc przeniesc by forum bylo przejrzyste

Czy któraś z Was Drogie Mamusie zauważyła już zmiany na forum?

No, to ja odważnie zaproponuję.

Np. takie wątki: dlaczego taki nick, a nie inny? dlaczego takie imię dla dziecka? Ile lat się znacie z mężem?

Nie mam oczywiście nic przeciwko takim tematom, ale prawda jest taka, że każda z nas się tam wypowie raz, potem najwyżej spojrzy drugi raz, ale nie będzie wracać do tego tematu często.

hmm co do laczenia..

moim zdaniem potem wyjdzie zamieszanie... ciezko bedzie cos znalesc...

a kazdy nowy cos do kazdego dopisze..

powiem patrzac hihi jak zwykle na inne fora wszedzie jest to osobno.. ale to jak wy uwazacie.. :)

Ja mam taką propozycję aby do użytkowniczek które zarejestrowały się już dawno temu i nie "odzywają się" na forum wysłać na maila informacjję że jak się nie zalogują w najbliższym czasie to ich dane zostaną wykasowane. Jest pewnie sporo osób, które zarejestrowały się tylko po to np. aby zagłosować koleżankom w konkursie na wybór łobuziaka w zeszłym roku i teraz już nie zaglądają. A niektóre dziewczyny też już pewnie zapomniały o forum... po co zaśmiecać bazę

no to ja też coś zaproponuje:) moim skromnym zdaniem nowe osoby które się rejestrują niestety nie zawsze pamiętają o tym aby się przedstawić :( co dziennie mamy na forum nowego użytkownika a wpisów powitalni zero:(

no dziewczynki macie super pomysl:) czekamy tylko az stronka sie unormuje a potem sprzątniemy

Ja tego unormowania stronki też nie mogę się doczekać, też jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do tych zimnych kolorków :(

kolorki jak kolorki mi ten uklad strony jakos dziwnie wolalam jak bylo wszystko na gorze do tego przy logowaniu pisze mi cos tam cos i nie rozumiem musze sie przelaczac by wejsc na forum

ojej ale zmiana i kolorów i w ogóle całkiem tu teraz inaczej, bardziej sterylnie o masz a gdzie są emotikonki :)