Jump to content
Ola

Co robią teraz wasze łobuziaki?

Recommended Posts

pojechała z tatem nad wode:) a w przedszkolu topili marzannę i byla pod wrażeniem bo pierwszy raz:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój mały rozrabiaka od kilku dni fascynuje się nową zabawką, którą dostał na 5 urodziny od dziadków. Rewelacyjna zabawka z wyrzutniami i spryskiwaczami wodnymi :)

Mattel Laboratorium kolorów doktora szkieletora nie zajmuje dużo miejsca i zrobione z fajnego plastiku, więc mam nadzieje, że jeszcze młodszy synek ( 2 latka) pobawi się jak będzie starszy ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas jest plastelina i ciastolina, którą bardziej lubię, bo mniej brudzi. Czteroletnie dziecko przyniosło z przedszkola na piśmie prośbę, żeby więcej ćwiczyć się manualnie, bo to przygotowuje do pisania. Nie wiem tylko po co czterolatek ma pisać, chyba za wcześnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój dziubdziusiek właśnie teraz się bawi samochodami. Nie poszedł dzisiaj do przedszkola. Trochę odpoczynku mu daliśmy od codziennych "obowiązków". Teraz sobie podśpiewuje i się bawi. Klocki też są oczywiście w użyciu - wiadomo. Ależ się słodziutko bawi. Szkoda, że taka psuja z niego jest, ale tak widać musi być.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje dziecko jest właśnie na wakacjach u moich rodziców. To jest kolejny tydzień poza domem, ale tak trzeba. Mała ma kiepską odporność i często musimy jej zmieniać klimat, żeby płuca i oskrzela odpoczęły. Od kiedy tak jeździmy, nie używamy zupełnie inhalatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój aktulanie bawi sie samochodzikami, a ja ni mogę tego znieść, bo sa bardzo głośne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnimi czasy zastanawiałam się gdzie z dzieckiem w warszawie można się wybrać w weekend ? Długo nie mogłam się zdecydować ale bardzo do gustu przypadła mi propozycja mojego znajomego, który polecił mi Teatr Małego Widza, warszawa atrakcje dla dzieci niesamowite miejsce dla dzieciaków !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nikt nie odświeżał tematu, więc ja to zrobię ;). Mój Tymek ma aktualnie 7 lat i jest na etapie fascynacji klockami lego. Gdyby mógł, to by nie wychodził z domu i układał nowe rzeczy. Na pewno to lepsze spędzanie czasu niż bezmyślne gapienie się w telewizor. Staram się z nim jak najczęściej układać różne budowle, sama przy okazji też się czegoś nauczę i spędzę z nim kilka godzin. Przy okazji mam do Was pytanie: co sądzicie o e-dziennikach? W szkole mojego synka przetacza się dyskusja na ten temat, bo dyrekcja zamierza wprowadzić elektroniczne dzienniki. Ja jednak po lekturze kilku artykułów, na przykład tego - http://www.najlepszeuslugi24.pl/dziennik-szkolny/ jestem sceptyczna. A Wy co uważacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja Ania ma teraz 3,5 zaś mój synek niedługo skończy 2 latka. Ania weszła niedawno w fazę niegrzecznego dziecka, takiego rozrabiaki zaś Max jest bardzo ciekawski świata. Jest to dość wybuchowa kombinacja. Co rusz trzeba coś ratować w tym domu. Praktycznie nie można ich spuścić z oczu. Coraz częściej zdarza mi się myć ściany. Dobrze, że posłuchałam się koleżanki i pomalowałam je farbami z https://www.dulux.pl/pl/produkty/wnetrze bo jakbym nie to co chwila trzeba by je przemalowywać. Ale teraz maluchy mają drzemkę więc mogę odpocząć. Nie uwierzycie co ostatnio zrobiły. Mam w domu kota, bardzo jest on przyjazny i najważniejsze, że lubi dzieci. A one postanowiły, że kolor biały jest nudny i pomalowały biednego kota farbami w kolorowe łaty. Przy okazji poplamiły podłogę, sofę i ścianę. Wszystko dało się jakoś uprzątnąć, ale mycie kota już takie łatwe nie było. Ale mimo wszystko Ania i Max są kochanymi urwisami i przepraszając przy pomocy mojego męża zrobili mi laurkę. Może kiedyś jedno z nich będzie Picassem i teraz odkrywa swój talent malarski. Kto to wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

×