Skocz do zawartości
Ola

Dieta Dr Dukana

Polecane posty

jestem na tej diecie 4 dzien i musze przyznac ze spadlam juz prawie 2 kg na poczatek zrzucam z organizmu wode zobaczymy jak to dalej pojdzie.

Czy ktoras z was stosowala ta diete? Mi polecila ja kolezanka ktora na niej schudla 9 kg!!!

u mnie dziewczyny stosuja i też chudna ale te co są juz po wszystkich etapach mówia że jest efekt jojo.

Jak ty dajesz radę na tym nabiale 0%? toz to sama woda..

rany nie strasz mnie tym efektem jo-jo ma po tej diecie wlasnie nie byc!!! jak daje rade no coz latwo nie jest ale jakos ciagne dzis 5 dzien moge zjesc warzywo:) najbardziej to brakuje mi slodyczy!!!

rany nie strasz mnie tym efektem jo-jo ma po tej diecie wlasnie nie byc!!! jak daje rade no coz latwo nie jest ale jakos ciagne dzis 5 dzien moge zjesc warzywo:) najbardziej to brakuje mi slodyczy!!!

he he a myslałam że chleba! bo z tego co pamiętam to sie go nie je pierwszy tydzień.

widziałam w empiku że juz jest nowa książka o tej diecie

chleba to zobacze za jakis dobry miesiac! dopiero w fazie 3 mozna a ja jestem w fazie drugiej to jeszcze potrwa tyle ze ja za chlebem az tak nie tesknie jak za slodkim i ziemniakiem:)

Dieta godna polecenia. Stosuje ją od 01.03.2010r. i schudłam już 11kg:) Najważniejsze jest to że się nie głodzę, mam dobre samopoczucie i w ogóle duuużo pozytywnej energii. Dla mnie najlepsza dieta jaka do tej pory powstała.

ja schudlam 4 kg jestem na drugiej fazie ale ostatnio troche podjadlam lakoci

na dunkanie nigdy nie byłam, ale staram się dobrze ożywiać i pewne zasady przyswajam z różnych diet, również z duncana. Nabiał jem tak do 1,5% i jakoś mi to nie przeszkadza. Chleba nie jem wcale. No może od czasu do czasu ale to jak sobie upiekę sama. Czuję się świetnie :D

dzieki teraz jem normalnie ale pilnuje tego co zrzucilam przez ten miesiac czyli 4 kg

Fakt ta dieta często daje spektakularne wyniki ale niestety z czasem pokazuje, że nie jest taka dobra. Czytałam ostatnio w jednym z artykułów, że niesie ze sobą wiele przykrych konsekwencji dla organizmu.

_________________________________________________________________________________________

Najmodniejsze schody w mieszkaniu

Dziwi mnie, że dieta jest nadal popularna choć tak wiele się mówi o tym, jak jest niezdrowa i jakie piękne jo-jo powoduje. Nie rozumiem. Przecież można odżywiać się zdrowo, jeść tak aby dieta była zróżnicowana i ruszać się. Po co stosować jakieś wyniszczające dirty.

Ta dieta moze omamic w pierwszych fazach bo kilogramy rzeczywiscie znikaja w oka mgnieniu. Ja mialam okropne bole glowy, problemy z zalatwianiem sie mimo picia duzej ilosci plynow , jedzenie non stop serkow i kefirow odnosi odwrotny skutek, po tej diecie nawet chleb rozdymal, nie polecam, jak dla mnie to szok dla organizmu .