Jump to content
marinka80

Higiena intymna dziewczynek

Recommended Posts

Czy uczycie swoje córki zasad higieny intymnej? Na co i w jaki sposób zwracacie im uwagę? Czy kupujecie im jakieś płyny intymne? Czy są jakieś specjalne płyny dla dzieci? Chyba powinny mieć inne pH?

Moja córka używa tego samego żelu do higieny intymnej co ja, a mianowicie żelu firmy Lirene. Zdecydowałam się na kupowanie tego żelu po przypadkowym trafieniu na ten artykuł http://www.lirene.pl/artykuly/higiena-intymna . Na początku stosowałam inny żel, ale powodował on u mnie świąt i przez niego na długi czas odstawiłam stosowanie żeli i płynów do higieny intymnej. Nie ukrywam, że do stosowania tego żelu skłoniła mnie też niska cena i duża dostępność, bo można go dostac w praktycznie każdej drogerii, a przynajmniej ja nie miałam z tym nigdy problemów. Żel jest przyjemny w użyciu, pachnie bardzo naturalnie i córka także jest z niego zadowolona. Osobiście uważam, że nastolatki także powinny używać takich produktów, bo zapobiegają one infekcją intymnym i pomagają zachować odpowiednią florę bakteryjną, a przecież nie tylko osoby dorosłe zmagają się z infekcjami intymnymi.