Jump to content
marinka80

Damska torebko-apteczka, czyli co powinnyśmy mieć zawsze przy sobie?

Recommended Posts

Jak w temacie - co z leków nosicie ze sobą stale? Ja tabletki na ból głowy, chusteczki do higieny intymnej a od jakiegoś czasu także furagin, bo jakby mnie coś z pęcherzem złapało, to wolę nie cierpieć i zadziałać od razu.

Hm, zawsze mam podpaski i zapasową wkładkę. I też chusteczki do higieny intymnej. Coś przeciwbólowego. A w sezonie Gripeks (czy coś podobnego) i coś na gardło.

ja mam zawsze tampony/podpaski, chusteczki do higieny intymnej, leki na alergię, przeciwbólowe jakieś a jak wyjeżdżam gdzieś to biorę jeszcze wodę utlenioną, plastry i plivafem b do intymnej higieny.

Ja też mam zawsze ze sobą leki przeciwbólowe, a teraz w okresie nasilenia się działalności różnych wirusów to pastylki do ssania na gardło i coś na przeziębieni jak na przykład immulina. Wolę być przygotowana, na atak choroby, bo nigdy nie wiadomo, kiedy mój organizm będzie potrzebował pomocy ;)

Dziewczyny ja tu widzę że Wy to zapobiegliwe i zaradne jesteście: tabletki przeciwbólowe, Gripex...

A ja noszę przy sobie chusteczki higieniczne. Raczej nigdy nie mam przy sobie żadnych lekarstw.Wyjątkiem jest sytuacja kiedy się rozchoruję, no to w tedy noszę to co akurat jest mi potrzebne w leczeniu.

W mojej torebce można znaleźć chusteczki higieniczne, proszek od bólu głowy/brzucha, plasterki, a w sezonie rzeczywiście coś na gardło

Ja zawsze mam tabletki przeciwbólowe, tampony z firmy http://myob.pl, krem do rąk oraz chusteczki higieniczne zwykłe i nawilżające :) Wydaje mi się, że to wszystko, co jest niezbędne w damskiej torebce :) No, w skrajnych sytuacjach jeszcze jakiś portfel może się przydać :D