Skocz do zawartości
Nadin

A co kupić tacie z okazji Dania Ojca ?

Polecane posty

Już niedługo bo 23 będziemy świętować Dzień Ojca i zastanawiam się co by kupić swojemu tacie z okazji tego dnia, oczywiście na forum nie mogę pisać o tym co moje dzieciaki planują dla męża (nie było by niespodzianki :P)

A czy Wy planujecie coś dla swoich ojców, a Wasze dzieci coś dla swoich tatusiów?

My mojemu tacie kupiliśmy... lampę na komary. :) Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów - to raz. A dwa - tata już od miesiąca o niej wspomina, że mu potrzebna, bo go komary na działce chcą zjeść żywcem.

Dla mojego męża kupie coś symbolicznego i wręczy mu to nasza córa. :)

moje córki tacie kupiły świecące kieliszki : [ATTACH=CONFIG]3708[/ATTACH] i odmładzający zegar : [ATTACH=CONFIG]3709[/ATTACH] do dziś się zastanawiają z czego się bardziej ucieszył :rolleyes:

f2b0847a239f55e1fc7d1f5a7fd1fbd8.jpg

c1ed8916da2c73fb1e63243c5a9c79f9.jpg

Alkomat sprawuje się super ;) ale jednak okazja okazję goni i szukam kolejnego pomysłu. Znalazłam fajną firmę, która robi różne gadżety reklamowe, kalendarze, w tym trójdzielne , fotoksiążki oraz fotoalbumy. Firma Extrema robi tego typu rzeczy i wyglądają bardzo fajnie.

My sami robimy prezent. W tej chwili powstaje nasza tabliczka z masy solnej na której napisane jest "Najlepszy tata na świecie" a młody będzie robił własnoręczną laurkę. Mam nadzieję, że to ucieszy tatusia. Może prezent nie najpiękniejszy, ale przynajmniej od dziecka a nie ze sklepu mam nadzieję, że to doceni.

Ja zamawiam mężowi nowe buty, bo zaczał narzekac na to ze w jego szafie znajdują się same eleganckie modele, a dobrze miec jedna wygodniejszą pare na sportowe wypady. nawet w tej kwestii jestem zachowawcza i darowałam sobie ekscentryczne modele takie jak huarache czy airmaxy, myśle ze te buty: http://sneakershop.pl/pol_m_obuwie_mezczyzna_zx-7809.html będą bardziej uniwersalne.

Ja myślę, aby kupić w tym roku coś bardzo przydatnego. Np. takie chlapacze

do jego samochodu służbowego.

Zastanawiałem się niedawno jaki alkomat kupić. Nie wiedziałem że dostanych jest teraz aż tyle modeli. Na tej stronie https://euroalkomat.pl/ widziałem alkomat alkohit i zastanawiam się nad zakupem jednego z ich modeli. Ktoś z was może go posiada? Ważna jest dla mnie każda opinia.

Ja tacie kupię organizer na biurko - wiecie, taki na długopisy, karteczki i inne przybory biurowe. Tata dużo pracuje przy biurku i przyda mu się coś takiego.

miałem styczność z alkomatem alkohit X60. Fajna sprawa. Na imprezie był testowany. Fajna zabawa była z nim. Można bez problemu dmuchać w kilka osób ponieważ alkomat jest wyposażony w lejek.

Moim zdaniem świetną opcją na prezent dla taty jest koszulka. To prezent praktyczny, a faceci bardzo lubią być obdarowywani takimi prezentami. Rzuć sobie okiem na przykład na takie śmieszne koszulki: https://cupsell.pl/katalog/smieszne. Myślę, że to super opcja na prezent.

Jeśli interesuje was naprawa samochodu w Warszawie to koniecznie zajrzyjcie na ofertę serwis blacharski warszawa niesamowita oferta autoryzowanego serwisu samochodowego w Warszawie jakim jest AutoPlaza, naprawicie tam każdy problem ze swoim samochodem !

Tacie bym kupiła coś tak praktycznego jak etui na karty , żeby miał wszystko pod ręką i uporządkowane a nie wiecznie szukał po kieszeniach, zawsze się boję że je pogubi.

Możesz odwiedzić stronę Printerrier. Oni mają w ofercie najróżniejsze gadżety z nadrukami. Ostatnio wynalazłam u nich dla siebie bardzo fajny plakat w ramie. Możesz rzucić okiem na ich propozycje, może jakaś koszulka albo kubek?

Ja jak na razie żyję dniem matki i szukam dla niego inspiracji. trochę poczytałam i chyba wybiorę jakiś pomysł podany na https://blip.pl/oryginalne-prezenty-na-dzien-matki/ . A na dzień ojca nie może być nic gorszego. Więc przez myśl mi przeszło czy nie zrobić im wspólnego prezentu. W końcu to tylko miesiąc różnicy, nie jest to wiele.

Mazi88- i jak ten alkomat? Widżę, że opinie ma dobre, nie wiesz jak często trzeba kalibrować?